Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.03.18
18187 23 Друкувати

У "Єдиному вікні" з'явилися форми документів для розблокування податкових накладних

Оприлюднено програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності" версія 1.26.5 (станом на 21.03.2018 р.)

Дане програмне забезпечення використовується ВИКЛЮЧНО для оновлення Єдиного вікна починаючи з версії версії 1.26 та вище.

В зав'язку з припиненням підтримки "Податкової звітності (ОПЗ)" перенести дані у "Єдине вікно" можна таким способом: Перенесення даних з "Податкової звітності" у "Єдине вікно"

Перелік змін та доповнень (версія 1.26.5.0) (станом на 21.03.2018 р.)

Нові версії документів:
У відповідності до форм, які опубліковано на сайті Державної служби статистики України додано нові версії документів:
S0501408 - № 14-ЗЕЗ. Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу;
- S0601312 - № 1-опт (кв). Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі;
- S1000213 - № 2-інвестиції. Капітальні інвестиції (квартальна);
- S1616007 - № 31-авто. Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення.

З метою практичної реалізації постанови Кабмін від 21.02.2018 р. № 117 "Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" додано наступні форми:

- F/J1313201 – "Скарга на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних";
- F/J1313301 – "Заява про відкликання скарги на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних";
- F/J1412303 – "Рішення про врахування/не врахування Таблиці даних платника податків";
- F/J1412403 – "Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних";
- F/J1413201 – "Рішення комісії з питань розгляду скарг";
- F/J1413301 – "Рішення про не врахування Таблиці даних платника податків".

За матеріалами opz.org.ua

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ОК
26.03.18 11:39

А когда в Медке появится?

Відповісти
  • Люся
26.03.18 11:43

ОК, уже есть 

Відповісти
  • Дуся
26.03.18 12:38

В медку не активована форма: F/J1313201 – "Скарга на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних".
Цікаво чому?

Відповісти
  • Ольга
26.03.18 13:20

Подскажите, пожалуйста, кому-нибудь удалось подать Повідомлення (форма J1312602) для разблокировки налоговых, заблокированных до 01.12.2017?

Відповісти
  • Наталья
12.04.18 21:22

Ольга, получилось,подала 29.03. с 3-го раза ушли,но резултата нет,комиссия тут же прислала ришення про видмову

Відповісти
  • Ольга
26.03.18 13:38

Ольга, пробовала несколько раз, ничего не идет, причины выдает разные...

Відповісти
  • Dream
26.03.18 13:25

Ольга, выдает ошибку, не знайдено файл щюшаблону, документ некорректнмй чи пошкоджений
Налоговая молчит...

Відповісти
  • Ольга
26.03.18 13:29

Dream, спасибо, у меня аналогично, Медок тоже ничего не может ответить вразумительного(((

Відповісти
  • Марго
26.03.18 13:49

Ага, тоже самое: "Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'J1312602.ZTP', або файл порожній, або некоректний."

Відповісти
  • Юлия
26.03.18 16:46

Марго, та же ситуация......

Відповісти
  • Ольга
26.03.18 13:56

Дозвонилась на горячую линию - говорят, пробуйте позже, после обеда должно получиться)

Відповісти
  • Tais
26.03.18 14:04

Ольга,интересно у кого-небудь отправилось без ошибок уже?

Відповісти
  • Наталія
26.03.18 14:18

Раніше подавали документи у форматі PDF, а зараз потрібно в base64?

Відповісти
  • Ірина
26.03.18 16:15

Не оновлено шлюз податкової, пока небуде оновлено нічого прийматися небуде

Відповісти
  • Светлана
27.03.18 09:47

Кому-нибудь удалось отправить в электронном виде жалобу на отказ в регистрации? У нас не отправляется. Выдает ошибки.

Відповісти
  • Ольга
27.03.18 12:32

Светлана, в 12:17 отправила очередное Повідомлення - прошло 15 мин, квитанция с ошибкой пока не пришла) Это обнадеживает!!!?

Відповісти
  • Диана
27.03.18 10:39

а Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків (таблицу) подавал кто-нибудь? приняли?

Відповісти
  • фифа
27.03.18 14:05

Диана, я подавала 24.03. В этот же день пришли первые квитанции. Вторых до сих пор нет

Відповісти
  • Юлия
27.03.18 14:01

Диана,у меня не принимает, попробую в пт.

Відповісти
  • Оксана
04.04.18 10:45

Ну, что, скаргу до сих пор подать нет возможности..., а 10 дней-то идут...

Відповісти
  • Дим
04.04.18 14:20

Medoc возвращает Квитанцию №1 с ошибкой, в Medoc говорят что ДФС форму не добавили, а нам то что? Когда добавят?
На сайте ДФС пишут: "Платники податків матимуть сервіс для створення та надсилання скарги... через особистий кабінет «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. " статья от 02.04.2018, но ФОРМ подання скарги там НЕТ!!!
Ошибка в Medoc
Виявлені помилки:Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'J1313201.ZTP', або файл порожній, або некоректний.Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.68

Відповісти
  • Elena
12.04.18 10:58

Скажіть будь ласка чи хтось подавав скаргу в паперовому вигляді після 01.04.18. Якщо подавали то куди: в район, область чи головну ДФС?

Відповісти
  • Наталья
12.04.18 21:27

Elena, Дайте знать если узнаете что нибудь,только
 отправила скаргу в эл.виде в медке,(документ не принят,не нашел файл шаблона!!!"

Відповісти