Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.04.18
24607 27 Друкувати

Нові правила оскарження рішення комісії ДФС про відмову в реєстрації ПН/РК

Відповідно до пункту 56.23 ПКУ Рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

Так, скарга на рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН подається в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Платник податку у разі отримання рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Рішення (якщо останній день строку припадає на вихідний, неробочий або святковий день, останнім днем такого строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним, неробочим або святковим днем) подати на розгляд Комісії ДФС з питань розгляду скарг Скаргу на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації за формою J(F)1313201. До Скарги подаються документи про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за формою J(F)1312601.

Необхідно врахувати, що Скарга подається на кожне Рішення окремо із зазначенням кількості документів, яке має числове значення. Кожен документ надсилається окремим додатком у форматі pdf та повинен мати розмір не більше 2 мегабайт.

У разі відкликання скарги до прийняття рішення комісією ДФС з питань розгляду скарг, платник податків має право подати заяву про відмову від поданої ним Скарги за формою J(F)1313301.

Електронні формати Скарги та Заяви розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Платники податків матимуть сервіс для створення та надсилання скарги через особистий кабінет «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України. Також для формування Скарги платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

За матеріалами ДФСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 123
02.04.18 11:14

Ура! Наконец-то демократия победила!
Теперь жалоб будет в разы больше и никто их вообще рассматривать не будет. Ура! Всем - отказ !

Відповісти
  • Марі
02.04.18 11:24

Ну як швидко нас ощасливлять появою скарг у Електронному кабінеті?!!! Якщо 30.03 вона була хоча б у бланках документів, то сьогодні зникла і звідти. Заблоковані ПН вже є.  Відлік "Платник податку у разі отримання рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Рішення" запущено, а як подати скаргу, якщо її немає?!!!

Відповісти
  • Елена
02.04.18 16:39

Марі, у вас заблокированные или все-таки остановленные???

Відповісти
  • Марі
03.04.18 08:15

Елена,
А яка, на Вашу думку, між ними різниця? ПН або реєструється, або приходить квитанція № 1 "ЗВІТ ПРИЙНЯТО,РЕЄСТРАЦІЮ ЗУПИНЕНО". От така ПН і є заблокованою чи зупиненою, і для її розблокування і реєстрації необхідно подавати "повідомлення" і т.д.
Так було у 2017-му.

Відповісти
  • Елена
03.04.18 10:35

Марі, нет, вы не до конца поняли процедуру. это ДВА РАЗНЫХ этапа : первый  РЕЄСТРАЦІЮ ЗУПИНЕНО . тогда у вас есть год на подачу повідомлення с копиями доков и пояснениями. Комиссия это рассматривает 5 раб. дней и принимает РЕШЕНИЕ: либо налоговую регестрируют либо НЕ регестрируют, т.е. ОТКАЗ. вот эта налоговая только теперь считается ЗАБЛОКОВАНОЮ. И начинается второй этап - СКАРГА или СУД, тут у вас уже сроки 10 дней. эта статья посвящена новым правилам ВТОРОГО этапа. в 2017 мы несли или посылали по почте бумажки (скарга + копии доков и пояснений), теперь я так понимаю можно также подавать в эл. виде.

Відповісти
  • Марі
03.04.18 11:02

Елена,
Це Ви не до кінця зрозуміли. Тепер так названий, другий етап дозволений ТІЛЬКИ у електронній формі, а електронну форму досі не впроваджено. Тобто платники податків абсолютно незаконно позбавлені можливості своєчасно подати скаргу.
Якось так.

Відповісти
  • Екатерина
02.04.18 12:08

Марі, а уведомление вы отправляли по заблокированным?

Відповісти
  • Марі
02.04.18 12:24

Екатерина,
На даний момент таких не маю.

Відповісти
  • titan
02.04.18 12:07

Добрый день, кто сталкивался? отправила документы на разблокировку и получила ответ я в шоке что делать дальше?
Документ не прийнято
Виявлені помилки:
Документ не прийнято. В ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації
 податкової накладної/розрахунку коригування від 08.11.2017 №
146, зазначений у Повідомлені. Пояснення та/або копії документів
 подаються у разі зупинення реєстрації податкової
накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.
А факт говорит об обратном:
Документ: J1201009 Податкова накладна  №146 від 08.11.2017
Дата виписування податкової накладної: 08.11.2017
Номер податкової накладної: 146
Реєстраційний номер документу: 9253117820
Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової
служби України 29.11.2017 в 15:12:31
ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА.


Відповісти
  • Юля
02.04.18 15:20

titan, у меня такое было, где то в номере или дате ошибка перепроверьте документ.

Відповісти
  • Алена
02.04.18 13:31

titan, у меня такое было, когда копировала номер регистрации документа и там пробел попадал

Відповісти
  • Марі
02.04.18 12:25

titan,
Перевірте уважно всі дані про ПН, зазначені у повідомленні. Часто така квитанція приходила, якщо у них була помилка.

Відповісти
  • Дуся
02.04.18 13:39

titan, на сьогодні таку податкову можливо дійсно розблокували. Тому моя порада, сформуйте запит в розділі "Видані" і перевірте.

Відповісти
  • Ю.
02.04.18 14:11

 К Жалобе подаются документы о подтверждении реальности осуществления операций по отказанным налоговым накладным/расчетам корректировки по форме J(F)1312601. В реестре такой формы нет  http://sfs.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis.htm

Відповісти
  • Юля
02.04.18 14:37

Не поняла (имеет право в течение 10 календарных дней со дня вступления в силу Решения(если последний день срока приходится на выходной, нерабочий или праздничный день, последним днем такого срока считается первый рабочий день, следующий за выходным, нерабочим или праздничным днем)- это, что если не успели в течении 10 дней подать жалобу, то уже все?

Відповісти
  • ок
02.04.18 14:41

Юля, ну да, раньше тоже было, кто за 10 дней не успел - тот опоздал  

Відповісти
  • )))
02.04.18 16:55

"Налогоплательщики будут иметь сервис".. ,а похоже, что это сервис их имеет)))

Відповісти
  • Да
02.04.18 17:07

Кошмар какой

Відповісти
  • ирина
02.04.18 18:08

Сегодня отправила скаргу. ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.Виявлені помилки:Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів - код: J1313201. Форма не введена в дію.На горячей линии отвечают, ответ на вопрос отсутствует в базе зір.

Відповісти
  • Оксана
03.04.18 15:06

ирина, вчера точно такой же ответ получили. Сегодня заново все отправили, слава Богу пришла квитанция №1 о приеме жалобы. 

Відповісти
  • Екатерина
05.04.18 20:53

Оксана, через что подали?  в електронном кабинете только бланк, в сонате не проходит, отвечают что шлюз дфс не разблокирован еще? (J или F)?

Відповісти
  • Маша
03.04.18 11:25

Мне почему-то кажется, что такого бардака нет ни в одной стране мира... Нас тупо со свету сживают?

Відповісти
  • Наталя
03.04.18 15:23

Підкажіть, будь-ласка, в документ довільного форму  кожен документ, який підтверджує операцію потрібно прикріпити окремо чи можна декілька документів одним файлом? Пліііз

Відповісти
  • Ирина
05.04.18 09:39

Наталя, только ОТДЕЛЬНО!!! На каждый документ - свой файл! Мы прикрепляли по несколько документов в один файл, но они не распознавались (((

Відповісти
  • Ирина
05.04.18 09:34

Мне остановили регистрацию сводной налоговой накладной. Теперь нужно подать документы о подтверждении реальности осуществления операции, но этих документов у меня 7-8 тысяч (без преувеличения). Сканировали их неделю всем офисом, а подать не можем, т.к. объём, который они занимают, не помещается в уведомлении о подтверждении реальности ПН/РК. На горячей лини отвечают, что разъяснений по данному вопросу нет ((( Кто-то сталкивался с этим? Подскажите, пожалуйста, как нам быть....

Відповісти
  • Марі
05.04.18 16:59

Співчуваю. :(.
Минулого року у Медку колеги прикріплювали до 200 додатків.
І у Вашому випадку, потрібно об'єднувати документи і сканувати їх у компактному форматі. Колеги знаходили сервіси для стискування. Ми сканували у форматі PDF компактний. Договір на 10 сторінок займав близько 500 КБ, а дозволено 2 МБ

Відповісти
  • Ира
12.04.18 12:45

Подскажите номер жалобы в Медке..J(F))1313201 ..Появился?

Відповісти