Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.04.18
5986 9 Друкувати

Безкоштовний семінар ГУ ДФС у м. Києві на тему: "Зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН"

У зв’язку із змінами у процедурі призупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування  в ЄРПН та з набранням чинності постанови КМУ від 21.02.2018 р. № 117  Головним управлінням ДФС у м. Києві заплановано проведення чергового безкоштовного семінару на тему: "Зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних".

Семінар відбудеться 5 квітня 2018 року о 16-00 годині в конференц-залі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19.

Вхід до адмінбудівлі ГУ ДФС у м. Києві виключно за документами, що посвідчують особу.

Для підтвердження участі, будь-ласка, заповніть форму попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/4daJdHM5NZneuUh92

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 236-16-42, 461-77-66.

Звертаємо увагу, що кількість місць у залі обмежена, реєстрація учасників відкрита до заповнення зали.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бубух
03.04.18 09:24

Даний семінар можна буде дивитись онлайн?

Відповісти
  • ИринаКиев
04.04.18 12:37

бубух, ага, все для народа, тот  случай,  это чтоб вся  Украина  смотрела? сволочи,  раз такое количество желающих,  значит проблема все-таки  есть, а они типа  ничего не знают и не понимают и нада не семинары  проводить, а  СЕА  доводить до ума.  Что б работало  все,  как  прописано  черным по белому, а то писателей у нас  много,  толку  мало

Відповісти
  • пипец
03.04.18 13:37

только Киев? другим что не нужно ? 

Відповісти
  • гость
03.04.18 18:52

уже не смогла заполнить форму :(
зал заполнен, похоже?

Відповісти
  • гость
03.04.18 18:52

по ссылке форма не выпадает

Відповісти
  • Петя
03.04.18 19:26

Что нельзя несколько раз провести,
я так понял много желающих

Відповісти
  • ОК
04.04.18 12:15

Все равно ничего путного не скажут - каждый день новые изменения, программа, я так понимаю, не фурычит - что они могут нам объяснить?!!! Будут издеваться, как всегда, как над подопытными кролями...

Відповісти
  • Катерина
05.04.18 18:57

Очень хотелось бы отзывы о семинаре послушать....

Відповісти
  • Валентность
06.04.18 08:37

Катерина,вчера была на семинаре. Зал был заполнен на половину (партер заполнен, балкон пуст). Часть присутсвующих - сотрудники фискальной службы. Конкретной информации не было предоставлено. Из 7 причин корректировок озвучили только 3 (цена, количество, номенклатуру). Касательно оставшихся 4 у них нет информации. При проведении возвратов товара и денег (предоплаты) указывать причину - изменение номенклатуры))).

Відповісти