Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.04.18
6002 7 Друкувати

Податківці радять вести касову книгу у відокремлених підрозділах, де застосовують РРО

Лист ДФС від 03.04.2018 р. № 1343/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Пункт 11 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. № 148, передбачає, що оприбуткування готівки у відокремлених підрозділах — це облікування готівки у повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів/фіскальних звітних чеків (або даних розрахункових квитанцій).

Пункт 39 Положення № 148 передбачає, що відокремлені підрозділи, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО або РК та ведуть КОРО, але не приймають (не видають) готівку за касовими ордерами, касової книги не ведуть. Тобто ці норми не узгоджені між собою. Задля усунення цієї невідповідності податківці надіслали до НБУ свої пропозиції. А допоки їх ухвалять, податківці радять суб’єктам господарювання вести у відокремлених підрозділах касову книгу, щоб уникнути штрафів за порушення порядку оприбуткування готівки.

За матеріалами Головбух

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Че
11.04.18 08:47

Вы сначала Насирова отведите куда следует.

Відповісти
  • к.
11.04.18 11:17

 Коллизии с ведением книги при РРО
Консультация о приобретении товара за собственные деньги с последствиями
НН и РК  дыбильние консультации в картинках ,где "-"умноженный  на"-"равен"-" !!!!!! Что происходит с налоговой и их руководством? За такие консультации надо увольнять за профнепригодность и нанесения материального урона стране!   

Відповісти
  • Лара
11.04.18 12:37

Они во-время праздников в сосну ударились? 
Это что получается, если у меня 3 магазина в разных частях города - мне надо 4 кассовых книги?

Відповісти
  • El
11.04.18 13:55

Проблема, что консультация для "відокремлених підрозділів". А обычно торговые точки - это одно юрлицо, а в нем согласно Положення должна вестись одна кассовая книга.  

Відповісти
  • Бандерівець
11.04.18 15:16

Ото коні, з дуба впали під час перепою на святкування Великодня.
Головне питання: з метою уникнення штрафних санкцій. А я хотів поцікавитися, а застосовувати оті санкції буде хто? Висиль з полонини, чи Іван з ДПІ. Я думаю другий. А хто в змозі отого Івана з ДПІ направити в правильне русло, якщо не сама ДФСУ? Чи той іван з ДПІ після святкування на саму ДФСУ вже положив ... Бо інакше як розуміти, що вже ДФСУ боїться, що місцеві ДПІ будуть штрафи накладати, якщо існують невідповідності. А їхні раніше надані роз"яснення в ЗІР про протилежне це що??? Знову отой Іван з місцевої ДПІ винен, який на всіх положив ... Ой прийде "Іван-термінатор" і всіх оштрафує, а сама ДФСУ миле ягнятко ні в чому не винна. Козли вонючі ...

Відповісти
  • Бандерівець
11.04.18 15:44

не підходь, я сьогодні злий
мені тепер для Івана-термніатора з ДПІ 10 касових книг заповнювати чи як???
А може його "бахнути" отого Івана-термінатора 
Він же саму ДФСУ не слухає, яка його на роботу взяла, і на всіх положив. Хто ж його вгамувати зможе???

Відповісти