Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.04.18
9730 16 Друкувати

За підсумками І кварталу буде прийняте рішення щодо можливості подальшого підвищення мінімальної зарплати, - Павло Розенко

Рішення щодо можливості підвищення розміру мінімальної зарплати до 4100 гривень буде прийняте, зважаючи на економічні підсумки першого кварталу 2018 року. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Він нагадав, що відповідну ініціативу проголосив Президент України. «У листі до Кабінету Міністрів та до Верховної Ради Президент зазначив, що економічні тенденції України дозволяють говорити про те, що 3 тисячі 723 гривні можуть бути не останнім підвищенням мінімальної заробітної плати у 2018 році, і запропонував розглянути можливість підвищити мінімальну заробітну плату до 4 тисяч 100 гривень. Я абсолютно підтримую цю ідею і переконаний, що ми зобов'язані її реалізувати», - сказав Павло Розенко, зауваживши, що Верховна Рада України поставила завдання, щоб за підсумками І кварталу Уряд вивчив це питання і вніс відповідні пропозиції.

«Реальну картину за підсумками економічної діяльності І кварталу ми будемо мати наприкінці квітня - на початку травня. Я думаю, що тоді ми зможемо визначитися, коли ідея 4100 грн буде реалізована», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Читайте також: У Кабміні порахували, коли "мінімалка" стане вище за 6000 гривень.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 987654321
16.04.18 07:56

В каких очках они смотрят на реальную картину? Инфляции почти нет, экономика на подъеме, минималку можно увеличить - вот только нам все труднее и труднее выживать, не жить, а именно выживать.

Відповісти
  • Гамма5
16.04.18 11:47

987654321, даже круче- хотелось бы спросить, что они пьют или курят???? что у них видно рост экономики... может они судят по росту доходов в своих Е-декларациях??? тогда понятно... но среднему работнику от этого не легче... Хуже того, еще одно повышение минималки и опять будет закрытие малых и средних предприятий Уже сейчас многие работают на последней издыхании- прибыль минимальная и ее никак не хватает на выплату даже минималки не говоря о повышении

Відповісти
  • Марийка
16.04.18 09:04

уж не знаю в каком сне и кому приснилось эти "экономические итоги 1 квартала..."

Відповісти
  • Wonder woman
16.04.18 09:07

Для Петрыка предвыборная гонка уже давно стартовала

Відповісти
  • ха
16.04.18 09:42

Даю 10000 минималки! Кто больше?

Відповісти
  • nemo
16.04.18 10:03

Ради горстки бюджетных аленей опять разгоняют цены. Мне индексация не нужна, но я буду переплачивать за продукты в супермаркете больше из- за таких вот категорий 3200+

Відповісти
  • н-да
16.04.18 10:20

реальную картину они увидят аж в мае , а зачем долго ждать , получи олень зарплату 3723 грн и сходи в магазин хотя бы 1 раз... достали

Відповісти
  • АНДРЕЙ
16.04.18 11:00

4100 В 2014 ГОДУ  ПО КУРСУ 1312,00

Відповісти
  • Да
16.04.18 11:10

А по моему им главное поднять  , а остальное выкручивайте сами. Не можете выжить умрите.  Еще бы их реформы пережить. От школьной реформы уже начинаешь охреневать .Когда рассказали что на закупку 3шт мерных пластиковых стаканчиков заложено 700грн.

Відповісти
  • 123
16.04.18 11:13

Бюджетникам подымают зарплаты за счёт наших налогов. А нам зарплаты не подымают (в частных структурах). Изживают бизнес? Будем перебираться в госструктуры. А что дальше?

Відповісти
  • Ксюша
16.04.18 21:37

123, А мне последних пол года мысль  о госструктуре никак из головы не выходит. Только за какой шиш через пару лет бюджетников содержать будут?

Відповісти
  • 12345
16.04.18 12:03

Хоспадя! Да дайте тем, кто там среди них неукуренный и читать умеет, хоть какой завалящий учебник по экономике!!!

Відповісти
  • *
16.04.18 12:07

А прожиточный минимум поднять забыли? Это делается для того, чтобы люди повылетали из субсидий. А там инфляция, и трава не расти. 

Відповісти
  • українка
16.04.18 17:31

А може краще не піднімати заробітну плату, а знизити ціни!!!
А то з такими темпами "підняття" благополуччя ми будемо отримувати мільйони, але це не змінить наше життя на краще. 

Відповісти
  • Охереть!???
16.04.18 19:39

Долбаные твари, слов нет - одни выражения и все нецензурные, сколько они будут нас драть!!!еле наскребу на свет..оренду, зарплату...хабари...ЭСВ...пдфо...когда они нажрутся..сидят в своих тепленьких кабинетах и придумывают как бы предпринимателя еще поиметь?!

Відповісти