Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.06.18
4997 14 Друкувати

ДФС виявила "схему" заниження ПДВ у фармацевтичній галузі

Аналізуючи господарську діяльність підприємств – імпортерів фармацевтичної галузі, які користуються  пільговою ставкою оподаткування з податку на додану вартість (7%) фахівцями Офісу великих платників податків виявлено чергову схему ухилення від оподаткування.

Суть схеми наступна: підприємствами придбаваються послуги за загальною ставкою податку на додану вартість (20%), а далі формуються витрати за рахунок проведення семінарів із працівниками аптек. В ході детального дослідження сформованих за рахунок проведення семінарів витрат платників встановлено, що дані витрати оформлювались лише на папері, при цьому жоден провізор в аптечних мережах не був присутній на таких семінарах.

Все це у подальшому призводить до формування від’ємного значення ПДВ та підвищення ціни на фармацевтичні препарати.

Загальна сума витрат лише по одному підприємству - імпортеру фармацевтичної галузі за місяць складає більше 2,0 млн грн.

На даний час робота Офісу сконцентрована на перевірці інших підприємств – імпортерів цієї галузі.

За матеріалами Офіс ВПП ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
07.06.18 08:10

Что законом не запрещено, то- разрешено!!!

Відповісти
  • ***
07.06.18 16:55

 А завышение мела в таблетках не выявили ?

Відповісти
  • Марийка
07.06.18 08:58

Та вы шо?!

Відповісти
  • Татьяна
07.06.18 09:22

Уже б молчали. святые

Відповісти
  • н-да
07.06.18 10:26

а кому принадлежит та самая фармацевтическая область ? не одному ли из 450?. Сами схемы придумывают, а потом друг друга как пауки в банке и сьедают.

Відповісти
  • Светик
07.06.18 11:43

ой, вэй.....  кажись  скоро  головы полетят за то что своим рылом  в калашный ряд  ломанулись... не  ваш это  уровень,  корпорации щемить. 

Відповісти
  • Сергей
07.06.18 12:02

"предприятиями приобретаются услуги по общей ставке налога на добавленную стоимость (20%), а дальше формируются расходы за счет проведения семинаров с работниками аптек". Я, конечно, дико извиняюсь. А в чем суть этой схемы? 

Відповісти
  • Светик
07.06.18 12:10

Сергей,  нашлись   чухонцы,  "проводящие" семинары по 20% ндса да еще и на  два  ляма. И это  типа  "затраты"

Відповісти
  • LLSS
07.06.18 12:14

Семинары- это и есть приобретенная услуга. Это называется - догадайся сам, Как обычно

Відповісти
  • Мурка
07.06.18 13:04

Не пойму также связь отрицательного значения по НДС с повышением цен на фармпрепараты.

Відповісти
  • Сергей
07.06.18 13:51

Как какая связь?! Так у нас же во всем налоги виноваты! Тем более НДС :) 

Відповісти
  • Пе Де Ве
07.06.18 16:57

НеДоделаннаяСистема.

Відповісти
  • Бандерівець
07.06.18 14:39

Та ти шо??? Ото схема, ото виявили. А на ціну ліків як воно вплинуло?
Та повішати їх мало 

Відповісти
  • Галька
07.06.18 14:54

И подвигом поделились, и не рассказали суть схемы, чтобы как инструкцию не использовали, красавцы.

Відповісти