Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.06.18
4488 21 Друкувати

Мирослав Продан: Взяти участь у пілотному проекті щодо реєстрації розрахункових операцій вже виявили бажання кілька суб’єктів господарювання

Новий механізм реєстрації та обліку розрахункових операцій стане альтернативою традиційним касовим апаратам, що не потребуватиме додаткових знань та коштів. Про це розповів в.о. Голови ДФС Мирослав Продан в ефірі радіо «НВ».

«Те, що пропонується сьогодні як альтернатива касовим апаратам, – абсолютно проста система, яка не потребує ніяких  додаткових знань, навиків. Основна її перевага - це гнучкість, а саме можливість цього програмного продукту використовуватись фактично любим пристроєм, який має доступ до мережі Інтернет», – зазначив Мирослав Продан.

Взяти участь у пілотному проекті вже виявили бажання низка суб’єктів господарювання, які запропонували  використати новий механізм на своїх потужностях.

За словами очільника ДФС, нова система дозволить платникам зекономити значні суми коштів. Так, наприклад, сьогодні в Україні на обліку в податкових органах знаходиться 286 тис. касових апаратів, вартість яких на сьогодні складає 4-20 тис грн. Щомісячно за кожний з них суб’єкти господарювання лише на обслуговування витрачають ще 200 грн на місяць.

«Новий програмний продукт матиме коннект з Електронним кабінетом платника податків. Реєстрація буде відбуватися за рахунок електронного цифрового підпису в кабінеті. Це відбувається в один крок, фактично в режимі «онлайн». Потім програмний продукт, який буде використовуватися за бажанням платника: чи це буде комп’ютер, чи ноутбук, чи інший пристрій, даватиме можливість платнику реалізовувати будь-які товари, які передбачено проводити через касовий апарат», – розповів Мирослав Продан.

Автоматично електронний чек трансформуватиметься в спеціальний реєстр, який буде доступний для всіх бажаючих в Електронному кабінеті платника.

 Для упередження будь-яких збоїв у роботі системи передбачено створення двох дата-центрів.

«Це – так звані кол-центри, які знаходитимуться в різних точках нашої держави. Вони страхуватимуть один одного на випадок втрати електроенергії, чи інших можливих збоїв. Переключення здійснюватиметься автоматично при збої якогось із дата-центрів. Є багато нюансів, але ми їх відпрацьовуємо», – наголосив Мирослав Продан.

Очільник ДФС також підкреслив, що до цієї роботи залучаються суб’єкти, які такі або аналогічні проекти вже реалізовували в інших країнах, з ними здійснюються обговорення з метою адаптації цих новацій до вітчизняного законодавства.

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Владимир
19.06.18 08:22

М-м не удалось отжать бизнес у информационных эквайеров, поэтому они решили рейдерским захватом отжать весь бизнес РРО. 

Відповісти
  • @@@
19.06.18 10:22

Владимир,
создание двух дата-центров за счет бюджета, т.е. за счет налогов.
А налоги эти они из кого выколачивать будут ? ?
Случайно не из того самого  бизнеса ?

Відповісти
  • ТЗР
19.06.18 09:17

Владимир, нам їх типу  має бути шкода? Вибачте, ні.

Відповісти
  • Владимир
19.06.18 09:47

ТЗР, Когда власть начнет отжимать бизнес у вАС, вспомните свои слова. Какой у вас бизнес?

Відповісти
  • ТЗР
19.06.18 11:56

Владимир, а вам не здається, що бізнес у сфері РРО трохи немправедливий. Держава створила проблему одним, щоб прибуток отримували інші. Якби ця система ще працювала за рахунок бюджету, не питання. А так, прощавайте.

Відповісти
  • Ира
19.06.18 14:46

ТЗР, а я  считаю, что не справедлива политика разработчиков Медка, Лиги и всех похожих. К примеру, по Лиге, я заплатила за год,  себе загружаю программу и получаю обновления год. В программу вхожу с ключами. Но эти ключи перестают действовать после того, когда я прекращаю платить и даже в ту информацию, что уже было мной оплачено. Выходит я заплатила, а вернуться к оплаченному не могу, кукиш мне. Значит на протяжении всего года я должна была копировать все статьи, чтобы пользоваться оплаченным и далее. Еще, я считаю не справедливым деление на версии "софт", "профи", "vip", потому что любому предприятию понадобятся все три, в одних случаях профи, а в другом случае vip, но это специально вынесли в другую версию, чтобы дополнительно платили.
Аналогично в Медке, со своими особенностями.
Не находите, что вышеперечисленное сродни хитрому, завуалированному вымогательству.
Поэтому я люблю Налоги и бух.учет, бухгалтер 911, Профессиональный бухгалтер, Зарплата и кадровое дело Сонату, где есть все для всех, без дополнительно покупаемых блоков, как в Медке. Они самые честные.

Відповісти
  • hela
19.06.18 13:54

ТЗР, коли розробників бухгалтерського ПЗ назвали російськими без будь-яких доказів, я впевнена, Вам теж не було шкода. Тепер Вам не шкода тих, хто в бізнесі РРО. Можете не сумніватися, коли прийдуть за Вашим бізнесом, всім іншим популярно пояснять, чому Вас не повинно бути шкода. Це ж працює, це буде ширитися

Відповісти
  • ТЗР
19.06.18 15:33

hela, тут апелювали стосовно Медка, Ліги і т. п., зауважу, що у цих сервісів є безкоштовні аналоги від держави. Який в мене вихід як підприємця під час реєстрації РРО? які альтернативи окрім оцих структур, які невідомо як потрапили в цей бізнес. Я мовчу про те, що інспектори в ДФС "направляють" до потрібних спеціалістів.

Відповісти
  • Владимир
19.06.18 12:38

ТЗР, Какой у вас бизнес? Давайте я расскажу насколько он справедлив.

Відповісти
  • ТЗР
19.06.18 13:14

Владимир, в чому ж рейдеське захоплення поясніть?

Відповісти
  • Владимир
19.06.18 13:43

ТЗР, Пока вы будете отвечать вопросом на вопрос и уходить от ответа, пояснять я ничего не буду.

Відповісти
  • Юра Г.
19.06.18 08:51

Мне ближе фраза "Да не доставайся ты никому." Задача правительства наполнение бюджета. Данный эксперимент направлен на уничтожение бюджета сразу несколькими направлениями - 1.разрушение системы фискализации наличного обращения, распил средств на 2 дата центра и ПО. Как попутное - невозможность ВООБЩЕ пользоваться кабинетом платника и при сдаче отчетов. 3- сокращение рабочих мест. 3- сокращение поступлений от налогов занятых в системе РРО. Но мне кажется, что эта афера закончится пшиком и реальными посадками причастных. Слишком всё будет задокументировано. 

Відповісти
  • Острая
19.06.18 10:08

Юра Г.,а самое главное лишат фискалов кормушки при проверки РРО

Відповісти
  • Юра Г.
19.06.18 10:15

Острая, а что РРО отменили? НОВЕЙШЕЕ РРО - НОВЕЙШИЕ ПРОВЕРКИ.

Відповісти
  • Елена
19.06.18 09:41

Изъявили желание? Скорее всего им сделали предложение, от которого нельзя отказаться.

Відповісти
  • Юра Г.
19.06.18 09:49

Елена, Новая пошта, обменники, ломбарды - извините, писают кипятком, что бы вместо РРО использовать ЭТО. 

Відповісти
  • Елена
19.06.18 11:08

Юра Г.,и чем им поможет ЭТО, если законодательство останется как для РРО? Пятикратка и штраф за каждый чих.

Відповісти
  • Опаж
19.06.18 12:10

Е-Рецепт : очередной повод заставить использовать всех РРО ( кроме интим услуг и продажи накротиков ) , особенно "самозанятых" и полное уничтожение упрощенки, ведь штрафов за "несовпадение QR" с образцом , распечатанным на матричном принтере не избежать. И еще обязать всех покупать интернет ведрами с акцизными марками и повер банками .... Дежавю....

Відповісти
  • Жопаж
19.06.18 13:12

Опаж, коротко про ваше повідомлення - я не хочу нічого міняти, я хочу скаржитись.

Відповісти
  • Ира
19.06.18 14:51

Жопаж, менять надо на адекватное, а не на лишь бы что-нибудь, только не так как было.
 Мыло менять на веревку.

Відповісти
  • Шурик
20.06.18 12:25

Пользуются уже давно и без этого Запроданца. Им жлобам некуда деватся, во всём мире так билеты продают.
Они лишь под себя заминают, нехрена не создавши. PR-ход, думает ещё и в депутаты всунутся. 

Відповісти