Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.08.18
29214 25 Друкувати

У платників ПДВ з'явилася можливість реєструвати ПН/РК на суму перевищення (ƩПеревищ)

За результатами декларування за звітний (податковий) період червень 2018 року на підставі даних, зазначених платниками ПДВ у додатках 1, 5 до податкової декларації з ПДВ за новими формами, з урахуванням змін, внесених наказом Мінфіну від 23.03.2018 р. № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21»,  повідомляємо.

Надання платниками відповідної інформації, передбаченої у вказаних вище додатках, дає змогу платникам з 01.08.2018 р. скористатися правом щодо реєстрації в ЄРПН у порядку, визначеному п. 2001.9 ПКУ тільки податкових накладних та розрахунків коригування виключно за звітні періоди, в яких виникло таке перевищення (ƩПеревищ).

Нагадуємо, що в ІТС «Електронний кабінет» платникам в режимі реального часу надано доступ до сервісів системи електронного адміністрування ПДВ.

За матеріалами ДФСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • НН
02.08.18 08:18

а как же быть с превышением по ошибочным налоговым? так и продолжаем пополнять счет живыми деньгами? и превышение у нас теперь никуда не денется? 

Відповісти
  • 5252
02.08.18 08:24

О каком превышении идет речь??? если нет лимита-снова живые деньги, нн не регистрируется  и что...

Відповісти
  • Аля-ля
02.08.18 08:42

У мене велика сума по не зареєстрованій ПН за 2016 рік, на цю суму є перевищення, то я з лімітом в 10 грн. можу зареєструвати 300 тис.??? Це щось із області фантастики? 

Відповісти
  • 5252
02.08.18 09:17

Аля-ля, риск благородное дело, но концовка "МАНИЧКА"- отклонены нн , штрафные санкции продолжают расти, п(ф)искалыки рады, ведать, кто писал эту статью и проект празднуют день Ильи, только не водой, а вискариками

Відповісти
  • Светлана
02.08.18 08:50

Аля-ля, мабуть так, треба спробувати

Відповісти
  • Анна
02.08.18 10:05

Я думала, что отразив незарегистрированные суммы на неплательщиков НДС, которые можно было не регистрировать в 2016 году, они автоматически уберут перевищення. А теперь их еще и нужно будет зарегистрировать??!!!!

Відповісти
  • masha
02.08.18 10:17

а как же ШТРАФЫ за несвоевременную регистрацию 50% от суммы НДС??????

Відповісти
  • masha
02.08.18 10:20

для Анны все так думали, иначе зачем было в табл. 1.2 расшифровывать 80 НН на неплательщиков с ИНН 100000000000? А теперь еще и регистрация и штраф. Ну уж нет, письмо, что штрафа не будет и тогда только регистрация, и то железобетонно, что не нужно вбрасывать деньги в СЭА

Відповісти
  • Ігор
02.08.18 10:28

Краще б вони запровадили попередню перевірку ризикованості ПН. Тобто, перед операцією, постачальник складає чернетку ПН та надсилає її на перевірку ризикованості. Якщо таку "чернетку ПН" визнають ризиковою, то сторони вирішують - або відмова від операції взагалі, або доказувати справжність операції. Однак в цьому разі ні покупець не втрачає кредит, ні продавець не вимушений декларувати "фіктивні" зобов'язання. Тобто держава повинна зробити прозорі та передбачувані умови, а не грати з кількома тузами в рукаві.

Відповісти
  • Татьяна
02.08.18 10:43

Ігор,Это было б здорово. Но как же тогда штрафовать тогда? Наши фискальные службы работают только как бы оштрафовать и главное отыскать повод или придумать самим.

Відповісти
  • Алена
02.08.18 10:48

Ігор, не підказуйте ДФС, бо зроблять з Вашої пропозиції ще одного додаткового монстрика)))

Відповісти
  • Ігор
02.08.18 11:02

Алена, це ж нам на користь, завчасно знати, чого чекати від них. А взагалі вважаю привільним, щоб ДФС автоматично розблоковувала всі ПН, по яким продавець задекларував зобов'язання. Де ще є країна в який одночасно по той самий операції покупцю відмовляють в кредиту (вважають операцію фіктивною), а продавцю визнають операцію справжньою та вимагають декларувати зобов'язання?

Відповісти
  • Rina
02.08.18 17:17

Ігор, так уже было типа если налоговая накладная прошла регистрацию, то безумовний налоговый кредит и к чему теперь пришли?

Відповісти
  • Елена
02.08.18 10:57

Товарищи, если за 2016 год незарегистрированные налоговые накладные и тогда не было штрафов за их нерегистрацию, то теперь, если их зарегистрировать, будут штрафы? И надо ли их вообще регистрировать? Ну сидят себе в превышении и пусть дальше сидят. 

Відповісти
  • Валентина
02.08.18 13:45

Елена,ничего с 2016 г. на неплательщиков не делайте.

Відповісти
  • светлана
02.08.18 11:02

источник информации не указан и это настораживает

Відповісти
  • 5252
02.08.18 12:30

Любі друзі, если нам разрешать регистрировать нн без лимита, значит , кто-то из фискалов принял химтерапию и головная опухоль оказалась доброкачественная, честь и хвала, но очень настораживает-это не к добру

Відповісти
  • Марта
02.08.18 14:21

Нам нічого не дозволять без ліміту, подзвонла на гарячу лінію... втіше на, не дочитавши навіть до кінця..., маючи на ліміті (-97 тис.) в надії, що опоньки, зараз пореєструю..Одна прочитала мені 200-1.9.Прошу її- розясніть... , бо я не розумію. відповідь: ми не коментуємо..., тобто сама не розуміє..., переключила на іншу, відповідь: Я ТАК РОЗУМІЮ, ЩО МОВА ІДЕ ВИКЛЮЧНО ПРО заблоковані податкові...., передзвоніть в консультаційний, далі дзвоню в свою податкову до інспектора... Тут відповідь зрозуміла... -подзвонітьб далі!!

Відповісти
  • hela
02.08.18 15:45

Марта, Мені здається, що мова йде лише про ПН, вказані в нових таблицях Д5 - ті, що показані в Декларації, але не зареєстрировані. Ви вже по них сплатили ПЗ, тому їх можна реєструвати без зняття ліміта вдруге. Саме тому в таблицях вказуються номери та дати ПН

Відповісти
  • Марта
02.08.18 14:23

Але податкові не реєструються...Я спробувала відправити

Відповісти
  • Аля-ля
03.08.18 08:32

Я так розумію, що ліміт для реєстрації ПН повинен бути не менший ніж в ПН, а при реєстрації зменшиться сума перевищення і збільшиться розрахована по формулі сума ліміту на зареєстровану ПН? Це якийсь атракціон щедрості від ДФС.

Відповісти
  • резидент
03.08.18 08:59

Аля-ля, за ідеєю не збільшиться, просто перевищення стане Енакл.вид., тобто сам ліміт не змінеться.  Принаймні так має бути.

Відповісти
  • гала
03.08.18 16:23

Резидент, а почему не должен измениться лимит? Ведь его раньше, в том периоде, когда не была зарегистрирована НН, уменьшили согласно данным декларации. Теперь мы регистрируем НН - лимит должен верниться

Відповісти
  • ОК
03.08.18 10:45

Резидент - так має бути і ТАК Є - насправді - дві великі різниці!!! Поки вони ще там налаштують свою пекельну програму (а може лише робитимуть вигляд, що настроюють ) - нам з цією реєстрацією мізки виноситимуть!!! Таке враження, що крім реєстрації податкових накладних, а останнім часом ще  й розрахунків коригування, бухгалтеру взагалі робити нічого (тим більще, що на решту роботи часу і нервів не залишається)!!!

Відповісти