Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.09.18
4457 9 Друкувати

Підприємницька діяльність: якщо місце провадження в різних містах

"Вісник. Офіційно про податки"

ІПК від 03.09.2018 р. № 3815/ІПК/20-40-13-11-11.

ГУ ДФС у Харківській області роз’яснило, що до реєстру платників єдиного податку вноситься, зокрема, місце провадження господарської діяльності (п. 299.7 ПКУ).

Якщо діяльність здійснюватиметься виключно в межах території однієї міської ради, то в заяві вказується місце провадження діяльності — «назва міста». В іншому випадку при здійсненні діяльності як у межах міста, так і за його межами необхідно зазначити: «місце здійснення діяльності — територія України».

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • хаха
21.09.18 06:54

Извините за глупый вопрос, а какую практическую пользу создает этот анахронизм?

Відповісти
  • Nэнси
21.09.18 09:21

хаха,Просто ставка единого налога -у всех регионов Разная и работает она только для того региона где зарегистрирован ФОП.,т.е по месту жительства

Відповісти
  • Бух
21.09.18 07:10

хаха, наверное, для ставки единого налога. Типа, где-то больше, а где-то меньше. А платить в таком случае нужно максимальную

Відповісти
  • хаха
21.09.18 09:49

Значит есть отдельная ставка для "территория Украины" и отдельная для "Европейского союза" и др. регионов? Зачем нужны отдельные ставки ЕН, если основная проблема с ЕСВ?!

Відповісти
  • Лариса
21.09.18 12:32

хаха,тем более ставки по всей Украине одни- максимальные)

Відповісти
  • Мила
21.09.18 13:48

Лариса,ставки единого налога принимаются на городской сессии и не всегда максимальные: у нас второй год 10%

Відповісти
  • Наталья
21.09.18 10:05

хаха, почему основная проблема с ЕСВ? Есть доход, нет дохода, платите 819,06. Если вы не инвалид или пенсионер по возрасту. 

Відповісти
  • хаха
21.09.18 14:52

Наталья, нет дохода и платишь ЕСВ. Вы в этом проблемы не видите, а я вот вижу.

Відповісти
  • бух
21.09.18 11:41

А когда то в налоговой не хотели принимать с местом территория Украины, и торговлю через интернет не хотели принимать мол сайты пишите. Бред, а как можно написать? Все сайты с досками объявлений? 

Відповісти