Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.10.18
19786 25 Друкувати

Податківці контролюватимуть податківців у процесі реєстрації податкових накладних в ЄРПН

Фіскали затвердили  Порядок № 523, який визначає організаційні та процедурні засади діяльності Комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРНН або відмову в такій реєстрації (далі - Комісія ДФС) та порядок її взаємодії зі структурними підрозділами ДФС та комісіями головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС (далі - комісії регіонального рівня).

Комісія ДФС буде:

  • аналізувати прийняті комісіями регіонального рівня рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРНН, рішень щодо врахування або неврахування таблиці даних платника ПДВ;
  • приймати рішення про неврахування таблиці даних платника ПДВ відповідно до п. 36 Порядку від 21.02.2018 р. № 117;
  • приймати рішення про врахування наданих пропозицій щодо удосконалення роботи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/ РК критеріям оцінки ступеня ризиків  та критеріїв ризиковості платника податку, критеріїв ризиковості здійснення операцій, показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.

Комісії регіонального рівня здійснюють:

  • розгляд питань щодо внесення/виключення платників податку до (з) переліку ризикових платників податків згідно з пунктом 1.6 Критеріїв ризиковості платника податку;
  • розгляд наданої Комісією ДФС інформації по платниках з ознаками ризиковості в день її надходження, внесення таких платників податку до переліку ризикових платників податків, а в разі прийняття відповідного рішення - виключення платників податку з переліку ризикових платників податків.

Голова комісії регіонального рівня забезпечує надання Комісії ДФС письмових пояснень та матеріалів засідання такої комісії, що стали підставою для прийняття комісією регіонального рівня рішень. Головна ж Комісія може надавати регіональним комісіям завдання, які є першочерговими і обов'язковими для виконання у відповідності до вимог чинного законодавства.

Ось такий цікавий документ про те, як податківці контролюватимуть податківців. Відповідний наказ ДФС  від 03.08.2018 р № 523 вже діє.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СержК
17.10.18 07:53

а кто будет проверять налоговиков, которые будут проверять налоговиков, которые участвуют в процессе регистрации налоговых накладных?)))

Відповісти
  • національне
17.10.18 14:41

Ти малий скажи малому, хай малий малому скаже, хай малий коня прив'яже.

Відповісти
  • Татьяна
17.10.18 08:56

А потом еще комиссия которая будет проверять комиссию и т.д.

Відповісти
  • ок
17.10.18 08:56

ворон ворону глаз не выклюет 

Відповісти
  • Ксюша
17.10.18 09:10

Это значит сядут кум , сват, брат и будут контролировать.

Відповісти
  • ТАНЯ
17.10.18 09:48

Да чему удивляться.Они у себя расплодили борцов с коррупцией. САПУ НАБУ  и пр БУБУ. Зарплаты поставили себе не хилые. а потом на голубом глазу пиарятся, кто более матери Родине ценен. А коррупция цветет буйным цветом как амброзия.

Відповісти
  • Ігор
17.10.18 10:10

Тобто, коли ви раніше звітували про ефективність роботи СЕА ПДВ, і вийшла середня сума заблокованої ПН менше 9000,00 з ПДВ (а таких ПН було кілька мільйонів), це і є ефективність вашої праці?

Відповісти
  • Инга null
17.10.18 10:22

Ігор,... здесь бухгалтера, а не патриоты!!!!!

Відповісти
  • Бухик
17.10.18 12:50

Инга null, Ваше изречение из розряда - "абы ляпнуть".

Відповісти
  • Вячеслав
17.10.18 12:00

Инга null,одно другому не помеха

Відповісти
  • Галина
17.10.18 11:54

Инга null, а что,  патриоты теперь ругательное слово?

Відповісти
  • ***
17.10.18 13:43

Галина, также как и  слово  "активисты". Нужно писать или в ковычках или лжепатриоты и лжеактивисты Они поголовно  со справками для военкомата  с плоскостопием или энурезом..

Відповісти
  • бублик
17.10.18 10:12

Они свои хода в старых анекдотах прочитали?
"Смотрящий за смотрящим"???

Відповісти
  • 123
17.10.18 10:26

А нам? Спросили в Киеве

Відповісти
  • Люся
17.10.18 13:32

Прозаседавшиеся ...

Відповісти
  • ***
17.10.18 13:45

Люся,Для тех кто читал В.В. Маяковского.Для Украины актуален на 200%.

Відповісти
  • *_*
17.10.18 17:39

Автоматизация по-украински 

Відповісти
  • Татьяна
18.10.18 08:27

И будет как всегда: собака - собаке, собака - хвосту... А крайних среди чиновников, контролеров и прочей пиз...обратии нет! Крайние только налогоплательщики!

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 09:18

Підкажіть будь-ласка , як повернути кошти із СЕА на поточний рахунок платника ПДВ за допомогою додатка 4 до декларації. Це взагалі можливо?

Відповісти
  • Светик
18.10.18 10:15

Ігор,  если  хочешь  ответов, то  ник смени.  Тебя презирает  большая  часть форума.

Відповісти
  • Ігор
18.10.18 11:06

Вибачте,але в Україні не один Ігор. І я написав сюди перший раз. 

Відповісти
  • не ігор
18.10.18 13:59

Ігор,а що ти зробив такого Ігор? за що тебе всі призирають ? ти що назвав бабушок на форумі бабушками?

Відповісти
  • Не бабуся
18.10.18 14:41

Не Ігорю, зневажаємо, бо не знаєш рідної мови."Призирають"   помилки в  слові навіть на суржику." Куме, Ви чули як москалі називають пиво? Піво. Отак би й задушив своїми руками."

Відповісти
  • не ігор
18.10.18 14:49

Не бабуся,от і бабці-логопеди обявились - в якому ж відчаї від відсутності в мізку обгрунтованих агрументів, що опустились до пошуку помилок в тексті і закидів "учи язик"

Відповісти
  • Не бабуся
18.10.18 16:37

не ігор, " Обявились"  - не знаєш що таке апостроф в українській мові? Тобі на форумах писати ще зарано, починай з парканів крейдою.

Відповісти