Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.10.18
19700 28 Друкувати

На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював кабінет роботодавця

Пенсійний фонд продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.    

— У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі — щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу, — пояснив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України  Олександр Малецький.

Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті, — можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). До цього часу первинні дані для розрахунку — страховий стаж та розмір заробітної плати — надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується.

Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис.

Нагадаємо, раніше Пенсійний фонд запровадив сервіс СМС-інформування для застрахованих осіб та пенсіонерів. Також через веб-портал електронних послуг стало можливим отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом. 

За матеріалами Пенсійний фонд

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
26.10.18 09:22

Идея, конечно,хорошая... Но как всегда, через колено(( Теперь глюк по ЕСВ за ФОПа из эл.кабинета перекочевал сюда, недоимка... В кабинете,правда, уже порядок))  

Відповісти
  • Светик
26.10.18 09:34

Ирина, Вам "повезло",  у нас  еще  нули.   цифрей нет, только   штатное кол-во

Відповісти
  • бух
26.10.18 11:08

Светик, те саме .

Відповісти
  • Светлана
26.10.18 09:43

Как обычно, главное отчитаться) а ведь еще не все фукции, перечисленные в статье, в кабинете активны. Что ж, подождем)

Відповісти
  • Бухгалтер
26.10.18 10:11

Честно говоря не получилось подать заявку по сотруднику на стаж.

Відповісти
  • *
26.10.18 12:58

Бухгалтер, Подала без проблем. Прямо зараз, стадія "в опрацюванні".

Відповісти
  • Елена
26.10.18 10:21

Добрый день всем!
Девочки а ссылку в кабинет ПФ можно?

Відповісти
  • Ирина
26.10.18 10:39

Елена,https://portal.pfu.gov.ua

Відповісти
  • Y
26.10.18 10:38

https://portal.pfu.gov.ua/

Відповісти
  • ***
26.10.18 12:01

В мене стажу 40 років а там показує 14 років 9 місяців (напевно по персифікованому тільки показує )

Відповісти
  • Валентина
26.10.18 14:43

***,Потому что данные внесены только с 2004 года

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.10.18 12:58

***, стаж показывает ТОЛЬКО с 2014 года. Я даже смотрел и заходил с ключами физлица-пенсионера (ФОП): данные о стаже маленькие. А, вот когда смотришь "моя пенсия", "Протокол (розпорядження) щодо призначення (перерахунку) пенсії", то там отображается уже реальный стаж, который учитывался при расчёте пенсии

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.10.18 19:21

*стаж показывает ТОЛЬКО с 2004 года /опечатался, написав, что с 2014-го/

Відповісти
  • Елена
26.10.18 13:33

Сомневающийся Sкептиk, портал пишет, что "моя пенсия" доступно лишь пенсионерам. Я что-то не так делаю?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.10.18 19:09

Елена, всё так: "моя пенсия" доступно лишь пенсионерам

Відповісти
  • Ксюня
26.10.18 12:20

Вчора спробувала взяти довідку про трудовий і страховий стаж на співробітника, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, відхилено, причина: співробітник не перебуває у трудових відносинах. У пенсійному не знають причину відмови, співробітника бачать, звіти теж є, а програма не пропускає.

Відповісти
  • Анна
26.10.18 12:21

Для регистрации в электронном кабинете  юрлицу  обязательно идти в ПФУ? Какие документы иметь при себе?

Відповісти
  • 111
26.10.18 12:35

я зайшла без реєстрації по ключах

Відповісти
  • Анна
26.10.18 12:55

Подскажите, как без регистрации по ключам можно зайти?

Відповісти
  • Ігор
26.10.18 13:31

Анна, як і в електронний кабінет платника: "вхід-юрособа-вибрати АЦСК-вибрати файл ключа-пароль".

Відповісти
  • Ксюня
26.10.18 13:08

Анна, Вхід - За ЕЦП - вибираєте ключ і пароль

Відповісти
  • Надежда
26.10.18 14:03

 Подскажите, где кабинете можно получить информацию для расчета суммы выплаты за время временной нетрудоспособности работника (больничные)? Куда надо зайти, чтоб получить инфу про страховой стаж?

Відповісти
  • msb
26.10.18 14:23

Новшество в части программирования и элементарной математики не отработано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Проверено. В сравнении с эл.кабинетом ГФС значительные расхождения.В моем случае ,вместо переплаты по ЕСВ, отражается неизвестно откуда взявшаяся недоимка с 1913 года.Космонавты писали программу.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.10.18 19:17

msb, если Вы о 2013-м годе (а не о 1913) и недоимка по ФОПу "за себя", то я могу подсказать в каком периоде её надо смотреть: после передачи администрирования по ЕСВ в ДФС. В начале 2014-го по 10 из 16 ФОПов (в Одессе) была такая "ошибка", которую признали тогда ошибкой областной ПФУ и областная ДФС письменно (мне отвечали), а так называемую недоимку исправлял "вручную": бегал месяца 3...

Відповісти
  • Ника
26.10.18 14:34

По ЮР. особе понятно   Легко вошла с ключами  для  Эл. Кабинета     ДФС. Оформила Запит на стаж  для сотрудника. Пока на "опрацюванні"
 А ,   если  просто физ.лицо хочет зарегистрироваться, то  нужно ехать в ПФ с Заявой и ждать  когда придет письмо не эл.почту с подтверждением регистрации или  оформлять эл. ключи   на  физ.лицо в центрах их выдачи.  

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.10.18 19:19

Ника, заходить как физлицо в этот сервис можно, по крайней мере с 2013-го года: самое простое с эл. ключом. Либо идти в отделение ПФУ и регистрироваться, потом придёт письмо, потом надо "подтвердиться"...
А с электронной подписью: раз, два и готово!  

Відповісти
  • Пампукская Хрюря
26.10.18 18:14

Ника, например АЦСК ПриватБанк для пользователей ПриватБанка генерирует ключи физлицам не отходя от компьютера, ключ бесплатный. Пользовалась этим кабинетом уже более года разделом для физлиц, как раз с ключами привата

Відповісти
  • Лицкая Александра
12.04.20 00:26

У МЕНЯ НА ПОРТАЛЕ..
По данным персонификации
6 лет 0 месяца 7 дней,а 
По введенным данным ПФУ
4 ГОДА 3 МЕСЯЦА 17 ДНЕЙ. 
ЧТО ПРОИСХОДИТ.?

Відповісти