Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.11.18
13331 15 Друкувати

Внесли кошти на підприємницький рахунок: чи буде це доходом

Лист ДФС від 22.10.2018 р. № 4504/Т/99-99-13-01-02-14/ІПК.

Підприємець має право вільно користуватися коштами з підприємницького банківського рахунку, якщо сплатить усі податки, збори та інші платежі, передбачені чинним законодавством. Кошти, які надійшли на підприємницький рахунок, включають до доходу підприємця — платника єдиного податку з урахуванням вимог статті 292 Податкового кодексу України.

Якщо підприємець вносить на свій підприємницький рахунок у банку готівку, яку на момент внесення уже відобразив у Книзі обліку доходів, у платіжному дорученні він зазначає призначення платежу — виручка за певний період. Зазначену виручку повторно не включають до доходу. При цьому сума внесених на поточний рахунок коштів за певний період не має перевищувати суму доходу, відображену у Книзі обліку доходів за відповідний період.

За матеріалами Головбух

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бух
01.11.18 09:18

при проверке если захотят  придумать что опять доход, то доказать обратное будет тяжело

Відповісти
  • ната
01.11.18 10:12

А как же "внесение собственных средств"? уже ДФС эта формулировка не устраивает? - А Ваша Галя балувана!

Відповісти
  • бух
01.11.18 10:27

ната, так их понять не реально, сто раз налоговая делала разъяснения что все - доход! А внесение собственных средств это дыра через которую можно типа косить от дохода для налоговой.

Відповісти
  • Александр
01.11.18 10:33

А кто Вам сказал, что внесение собственных средств не включается в доход, включается аж ну))

Відповісти
  • Елена
01.11.18 11:01

Александр, внесение собственных средств не включается в доход- для ФОП на общей системе.
Унесення власних заощаджень готівкоюГУ ДФС у м. Києві ЛИСТ від 29.04.2016 № 3315 / C / 26-15-13-02-15

Відповісти
  • Александр
01.11.18 11:03

Елена, "лист" это не норма НКУ, им Вы ничего не докажете, куча таких же писем с обратным мнением...

Відповісти
  • Елена
02.11.18 13:10

Александр,
.... Елена, "лист" это не норма НКУ, им Вы ничего не докажете, куча таких же писем с обратным мнением...
Унесення власних заощаджень готівкою
ГУ ДФС у м. Києві ЛИСТ від 29.04.2016 № 3315 / C / 26-15-13-02-15Аналогічні роз’яснення розміщено на офіційному сайті ДФС України в рубриці «Загальнодоступний інформаційно-довідковий         ресурс» категорія 104 «Податок на доходи суб’єктів підприємницької діяльності» підкатегорії 104.04 «Порядок визначення доходів» та 104.08 «Порядок ведення обліку доходів та витрат».
Вы не правы!!!!
Это официальная налоговая консультация. Однако по сложившейся практике эти письма используются для решения тех или иных налоговых неточностей и являются налоговыми разъяснениями по тем или иным вопросам применения налогового законодательства. © Freelawyer.ua

Відповісти
  • бух
01.11.18 10:44

Александр, так и да, все - доход

Відповісти
  • Елена
01.11.18 11:02

бух, не всем

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
01.11.18 13:47

Елена, по мнению налоговой: для ФОПов на ОСН не включается "собственные средства", для единщиков – включаются :)

Відповісти
  • Андрій
01.11.18 11:24

ФОП починає свою діяльність, відповідно для цього потрібні кошти на р/р, хоче внести власні кошти і що не можна? Де кримінал? ПФД по рекомендаціях від себе як фізичної особи теж не можна.......підти віддати гроші сусіду, щоб він вніс на рахунок я поворотна фінансова допомога?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
01.11.18 13:51

Андрій, только, если "сусід" – не ФОП-единщик. По мнению налоговой: ФОПу единщику получать ПФД можно (и в доход она не включается), а "давать" кому-то – низзя (типа "финансовая" деятельность, которую единщик не имеет право осуществлять)

Відповісти
  • Андрій
01.11.18 16:23

Сомневающийся Sкептиk, Та ще й сусіда підставити можна, прийдуть відповідні органи і спитають, а як це Ви користуєтесь субсидією і надаєте ПФД ФОПам? Значить маєте кошти для оплати комунальних платежів 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
01.11.18 17:00

Андрій, так не только субсидии лишат, а и посадить могут: скажут, что деньги, которые дал, получил от продажи конопли (в лучшем случае) или из-за бугра (в худшем случае) и объявят "рукой..."А Вы говорите "субсидии...". Такого соседа по "полной" начнут "разрабатывать": ещё могут лишить пенсии (а нефиг давать кому-то ссуды – значит пенсия не положена!); если инвалид, то лишат всяких льгот и пособий (раз есть деньги на ссуды, значит ты – липовый инвалид!), и т.д.
  

Відповісти
  • Александр
01.11.18 11:25

Андрій, верите или нет, но да)))

Відповісти