Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.11.18
18189 28 Друкувати

У листопаді ПН та РК складаємо за старими формами

Нагадуємо, Мінфін наказом від 17.09.2018 р № 763 затвердив зміни до форми податкової накладної, розрахунку коригування і порядок їх заповнення. 

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його офіційного опублікування, крім абз. 2 п. 6 і п. 8 Змін до Порядку заповнення податкової накладної, затверджених цим наказом, які вступають в силу з 01.01.2020 р.

У жовтні в «Урядовому кур'єрі» та «Офіційному віснику України» наказ не було опубліковано. Публікація наказу на сайті «Вісник. Офіційно про податки» не вважається офіційним опублікуванням.

Отже, у листопаді ПН та РК слід складати за старими формами.  

Більш детально про складання податкової накладної та розрахунку коригування читайте в наших матеріалах:
Оновлено форму податкової накладної  
На что обратить внимание при составлении РК к НН по новой форме

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ната
01.11.18 12:38

з 01.01.2020 р. Что за дата? Почему сейчас об этом? Не пойму.

Відповісти
  • Oleg7
01.11.18 12:49

Ната, в самому наказі встановлено:
"4. Цей наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, крім абзацу другого пункту 6 та пункту 8 Змін до Порядку заповнення податкової накладної, затверджених цим наказом, які набирають чинності з 01 січня 2020 року."

Відповісти
  • Ольга
01.11.18 13:01

Ура

Відповісти
  • Ира
01.11.18 14:15

Ольга, да, поздравляем всех бухгалтеров с новой умопомрачительной головной болью!

Відповісти
  • Марі
01.11.18 14:10

Ну що, колеги, маємо місяць перепочинку у боротьбі бухгалтер/СЕА ПДВ. Хоча б у цьому питанні.

Відповісти
  • бурундук
01.11.18 14:38

А что,это самая огромная проблема была-обязательно надо менять эти долбанные формы?Куча неосвоенного бабла просто пропадало...плакало и просилось на "потратить на херню".....

Відповісти
  • Ae
01.11.18 15:20

Конец бюджетного года. Надо "освоить" деньги

Відповісти
  • Просто
02.11.18 00:06

Освоить деньги,создать видимость реформ и и.д

Відповісти
  • Просто
02.11.18 00:06

Відповісти
  • СержК
02.11.18 08:13

предновогодье будет просто очпуительным...

Відповісти
  • М.В.
02.11.18 09:16

А вы НН вручную формируете? Обновите программы со временем и работайте. Воплей-то.

Відповісти
  • Фу
02.11.18 11:00

М.В.,ну да, ну да, Только почему-то их программное обеспечение очень медленно совмещается с нашим.

Відповісти
  • СержК
02.11.18 09:49

М.В., общая практика достаточно убедительно показывает, что обновление программ до суперсовременной версии зачастую никак не сказывается на возможности зарегистрировать налоговые документы, особенно расчеты корректировок...

Відповісти
  • Ліана
02.11.18 09:31

До 01.01.2020 р. еще дожить надо и мало ли что к этому времени придумают, может ума хватит вообще отменить этот долбанный НДС

Відповісти
  • Лилия
02.11.18 18:55

Ліана, об этом можно только помечтать!

Відповісти
  • Кузя
02.11.18 16:02

Ліана, 2020 год касается только абз.2 п. 6. и пункта 8. Остальное встречайте в декабре.

Відповісти
  • Лара
02.11.18 10:33

Ліана, да, до 2020 "или царь помрет,или осел сдохнет"

Відповісти
  • Ігор
02.11.18 09:46

В реєстрах платників ПДВ програма сама підтягує на екран ІНН або ЄДРПОУ в залежності від того, що ми ввели. Розробіть собі мовчки подібний алгоритм, щоб вам на екран програма видавала ще і код ЄДРПОУ і не треба волати на всю країну як ви пАкращюєте або реформуєте на гранти Євросоюзу. Коли ми почнемо позбуватись наслідків радянщини?

Відповісти
  • бурундук
02.11.18 12:11

Ігор,что вам СССР жить не дает?

Відповісти
  • Ірина
02.11.18 11:42

Ігор, при чому тут радянщина??? Ці "покращення" приймають як раз послідовники "демоооократії та ееевропейських цінностей"...

Відповісти
  • Ігор
02.11.18 12:43

Ірина, та тому, що результат в них радянський, як у всіх радянських вихованців. Те, як вони кажуть, їм я не вірю, бо збіглий овоч теж "в Європу хотів". А те, що ми вважаємо Землю пласкою означає, що то нам треба більше пізнавати реальний світ.
Приклад: щойно дізнався яку назву повинна мати нова церква - "Православна церква в Україні" замість рос./Українська прав-на церква. Якщо у вас справжня цікавість до знань: https://www.bbc.com/ukrainian/features-46069420. Ось так просто розумні люди світу вирішують складні для нас питання.

Відповісти
  • Марі
02.11.18 12:56

Ігор,
І яке відношення все це має до нескінченних ідіотських змін у законодавстві і бланках, і нескінченно криворукого впровадження їх у життя?

Відповісти
  • Любовь
02.11.18 13:16

Марі,ну, так затем, чтоб было еще где помолиться о дарении ума "рехформаторам"

Відповісти
  • Ігор
02.11.18 13:14

Марі, це ви про статтю? Так швидко її прочитали? Мені знадобилось хвилин 40. Відношення таке: це показує спосіб мислення мешканців розумово-розвинутих країн і, як наслідок, результати: в них весь цей прогрес та розвиток який нас оточує, в нас "нескінченне криворуке впровадження" та здивоване запитання з вашого боку та інших, які не здогадуються про зв'язок подій з поведінкою та мисленням. Перш ніж питати, спробуйте самі розумово отримати кілька варіантів відповіді

Відповісти
  • Марі
02.11.18 15:19

Ігор,
Ну статтю я, приміром, прочитала "без сопливих". А по суті є що сказати?

Відповісти
  • Ігор
02.11.18 16:02

Марі, якщо ви уважно подивитесь, то побачите, що перша відповідь була не вам. Ви приєднались (тут ніяких претензій - обговорення відкрито), однак, як показує подальше спілкування, дарма витратили час. Наступного разу, побачивши мої коментарі, не витрачайте на них час - вважайте їх не вартими уваги.

Відповісти
  • 3хаха
02.11.18 15:17

Ігор,не розумію, що такі обізнані та розумово  розвинені особистості, та ще й вміючі читати досі не в європі? Або краше так не намагаються побудувати хоч якусь подобину європи в цій країні. Ні, така собі подобина таки вийшла, а от з європою не склалося(

Відповісти
  • Елена Е.
02.11.18 13:19

Здается мне что им показалось маловато проблем и геморроя для нас с 1 января. Помимо налога на выведенный капитал надо нам еще что-то подкинуть, добить нас побольше, потому новая НН вступит в силу с 01.01.19. Как я ненавижу новый год, все люди готовятся к празднику (подарки, стол, украшение елки...), а мы-бухгалтера ненавистно ждем 01 января.

Відповісти