Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.11.18
9162 27 Друкувати

Президент закликає піднімати зарплати найманим працівникам

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу констатував, що Україні вдалося вивести економіку з кризового стану й досягти стійкого відновлення економічного зростання.

«Ми вийшли, зараз поки стриманий оптимізм, майже на чотири відсотки. Проте суспільству потрібні не цифри, а якісні зрушення у рівні життя людей», - наголосив Глава держави. За його словами, такі зрушення нерозривно пов’язані з якісними змінами бізнес-середовища, які є передумовою для створення нових робочих місць, зростання доходів працюючих, модернізації секторів вітчизняної економіки, збалансованості бюджету, валютної та цінової стабільності. Президент наголосив, що орієнтир – створення в Україні бізнес-середовища, яке насправді було би дружнім для бізнесу і мотивуватиме до розкриття підприємницького потенціалу, інвестування, стратегічно орієнтованого розвитку країни.

 «Ми здійснюємо кроки у напрямку такого бізнес-середовища і влада розраховує на вашу взаємність. На соціальну відповідальність бізнесу, на роботу винятково у легальному правовому полі», - підкреслив Петро Порошенко. Він наголосив, що саме прозорість дає можливість продемонструвати чесну і добросовісну конкуренцію, прибрати неконкурентні переваги тіньової економіки, водночас має бути постійна відкритість до діалогу Уряду і Президента.

«Кроки із покращення інвестиційного клімату мають точно супроводжуватися продовженням політики легалізації зайнятості і зростання заробітних плат, що в свою чергу дасть можливість підвищувати пенсії», - зазначив Глава держави, зауваживши, що в Україні зараз близько 4,5 млн людей працюють на мінімальну заробітну плату. Він також наголосив, що з одного боку має відбуватись підвищення мінімальної заробітної плати, а з іншого боку – детінізація зарплат.

Президент розповів, що на регулярних зустрічах з бізнес-середовищем роботодавці дедалі частіше скаржаться на дефіцит робочої сили. «Наголошую, у нас є два шляхи – або залізна завіса зразка Радянського союзу, або підвищення зарплат всередині країни», - наголосив Президент. Він додав, що ринок праці в Україні має бути конкурентноздатним не з Середньою Азією, а з ЄС. За словами Президента, згідно офіційних даних прикордонної служби – різниця між кількістю людей, які виїхали з України, і українців, які повернулися, за весь 2017 рік складає трохи більше 200 тис. «Тому цифри, якими лякали, що у нас один, два, три млн на рік поїхали – це просто неправда. (Однак – ред.) тенденція зростає. В 2018 році – на 10-15% виїжджає більше», - додав Президент. Він наголосив, що Україна стає частиною європейського ринку праці, а отже ніхто і ніщо не може захистити українських роботодавців від конкуренції на цьому ринку.

 «Бізнес, бізнес в цілому, принаймні експортно орієнтований, вже отримує вигоду від Угоди про асоціацію. Так само вигідною вона має стати і для найманих працівників. На основі створення нових висококваліфікованих робочих місць, бо мова йде не просто про підвищення зарплати, а про підвищення продуктивності праці. І лише поєднання цих факторів дає правильну відповідь», - наголосив Президент. Він зауважив, що цього можливо досягнути завдяки інвестуванню в засоби виробництва через податок на виведений капітал.

«Середній рівень зарплати в країні, слава Богу, протягом останніх років зростає. Але ще не час з цього приводу відкорковувати шампанське. Його не всі можуть собі дозволити, тому що рівень доходів в країні все ще надзвичайно низький, і мільйони людей – ми маємо чітко це розуміти – на жаль, все ще ледве зводять кінці з кінцями. І це наша з вами робота, ваша робота – платити конкурентну платню тим, хто працює в приватному секторі», - підкреслив Глава держави.

Президент зауважив, що регулярно спілкується з представниками бізнесу, в тому числі і для того, щоб подбати про інтереси найманих працівників. «І це наше спільне завдання – не лише захищати інтереси бізнесу. Даруйте, це не тільки ваші прибутки, а саме кількість робочих місць і рівень зарплати – ось кінцева мета будь-яких спільних зусиль влади та бізнесу, державно-приватного партнерства», - наголосив Петро Порошенко.

За матеріалами Президент України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ГБ (Главбух)
04.11.18 07:28

Да не о наемных работниках он думает, а о предстоящих выборах и пополнении бюджета!

Відповісти
  • Юра Г.
04.11.18 09:47

Повезло на рошен. там теперь наверное рай.

Відповісти
  • Оксаночка
05.11.18 13:54

Юра Г., так пусть меня возьмут на рошен бухом, раз он так беспокоится о доходах украинцев. Там наверняка з/п европейская)))

Відповісти
  • Шурик
04.11.18 10:03

Юра Г.,
И Енакиево когда-то рай был при злочынной владе, с Рашеном тоже самое будет после этой злочинной влады.
Зарплаты они требуют подымать, чтобы красть больше на украденом у нас же газе. Иначе платить не будут люди совсем. Хотя крадут все без исключения ресурсы, я им нигде не давал права ими распоряжаться, как и никто другой. Мы даже Конституцию не принимали, коммунисты-депутаты-узурпаторы лишили нас этого права. Так что всё типа правители вытворяют есть полное беззаконие возведённое в ранг законов. 

Відповісти
  • Ксюша
04.11.18 13:07

Вывели страну из экономического кризиса? Не ну рошен он вывел после выборов , магазины расти стали в первый год , как грибы после дождя. Сейчас обьявили поднятие пенсий в марте 2019г, перед выборами.  Напоминает анекдот. Землю крестьянам , фабрики рабочим ,каждой бабе по мужику . Не согласны по морде.

Відповісти
  • правда жизни...
04.11.18 17:00

да зп работникам надо повышать, а зп депутатов(скорее расходы на них) и их помощникам уменьшать..Такой вот баланс будет...

Відповісти
  • Светлана
05.11.18 09:49

Бред сумасшедшего(((. ВВП в Украине на душу населения ниже даже, чем в Белоруссии. Эти речи все больше похожи на доклады ген.секов в СССР: ничего общего с реальностью. Что ж, каждый народ имеет то правительство, которое он заслуживает (не мои слова, а графа Жозефа де Местра)...

Відповісти
  • Женя
05.11.18 16:18

Светлана, он точно бухает

Відповісти
  • Андрій
05.11.18 10:28

"Україні вдалося вивести економіку з кризового стану й досягти стійкого відновлення економічного зростання".....це точно про нашу країну?

Відповісти
  • ІринаКиев
05.11.18 10:43

странно  конечно,  что это говорит президент,  ведь  что б поднимать зарплату  нужно  что б эти деньги были чем-то обеспечены, а не просто поднимать,  что б  поднимать

Відповісти
  • данет
05.11.18 11:01

этот президент обманывал .обманывает и будет обманывать .это уже диагноз.

Відповісти
  • ТАНЯ
05.11.18 11:03

Что их слушать.Там нигде и никогда нет и слова правды. Таких брехунов еще никогда не было. У нас рост не экономики, а тарифов. Залупили цены до не могу, а нам втирают про покращення.

Відповісти
  • Софа Львовна
05.11.18 11:13

ТАНЯ, как это не было? было сколько угодно!
Мой сын как раз на Рошене работает. Получает больше меня. Белая зарплата.

Відповісти
  • правда жизни...
05.11.18 15:42

Софа Львовна, конечно шоколадки по цене бензина..

Відповісти
  • ТАНЯ
05.11.18 13:10

Софа Львовна,Да я же не  о Рошене говорю, а о стране в целом. Большего брехуна чем наш президент, страна не знала и все.

Відповісти
  • Елена
05.11.18 11:31

Софа Львовна, так повышение зарплат только на Рошене и происходит!!!!  Рошен чувствует себя цикаво, в отличие от другого бизнеса!!! 

Відповісти
  • Людмила
05.11.18 11:40

Такое впечатление,что мы живем в разных странах.

Відповісти
  • Мустанг
05.11.18 11:48

Призываю   ПРЕЗИДЕНТА поднять   экономику.  А  зарплата  сама поднимется

Відповісти
  • Раиса
05.11.18 12:04

Если бы это сказал Янукович, было бы понятно что безграмотный, а этот такой крутой уже по брехне сравнялся с Путиным.

Відповісти
  • грустьпечальтоска
05.11.18 12:34

у нас президент просто  Алиса  в стране чудес. Сам придумал сам поверил. Не я безумно рада что у него доход за 2018 год вырос в 8 раз...только у меня упал минимум в два...и это еще без новых платежей за газ и отопление. Про уничтожение бизнеса он что-то скромно умалчивает. Но зато поднимите зарплату, мы вас душим-душим, а вы все не сдыхаете, что б он провалился (((((

Відповісти
  • Я
05.11.18 13:05

А расценки на работу ОН и КМ установили на минимальном уровне, и даже ЭТУ ЦЕНУ сами же платить не хотят. За счёт чего же бизнес должен повышать з/плату работникам? Откройте книжечки по ценообразованию, хотя бы гляньте сколько ТАМ понаписано формул и правил. По щучьему велению только один "герой" жил..... 

Відповісти
  • **
05.11.18 13:07

Создайте условия для бизнеса. Не давите. Поставьте всех в равные условия. А не так как сейчас все эти энергокомпании в фаворе для них все условия. А остальные еле выживают. Как сложно открыть новое производство. Попробуйте подключиться к газу или электоенергии.  Выкрутят руки, выдоят все деньги, и потом будут каждый год доить выдумавая все новые и новые требования за которые надо платить и повышая тарифы. Люди приезжая из соседней страны рассказывают, что там производству - зеленый свет, любому производству, а не тому что принадлежит властьимущим. Только когда свободно будет работать производство и оказываться услуги, тогда естественным, а не насильным путем поднимется зарплата и люди перестанут бежать со страны.

Відповісти
  • Полюс
05.11.18 13:33

**,Надо захотеть это понимать!Наши люди привыкли жить в грязи:вместо того ,чтобы убрать у себя дома,едут убирать за границу,бо там больше платят!Доезжает до границы - курит ,плюйот, бычки бросает,где-попало,а пересек границу- ниже травы,тише воды!Пока это не изменится,пока люди не захотят думать головой,НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИТСЯ!!!!

Відповісти
  • Елена
05.11.18 14:54

Как повышать зарплату? Госпредприятия сбивают цену ниже плинтуса, ни о какой здоровой конкуренции речи нет. Конечно, им же зарплату, налоги и комуналку государство погашает с наших налогов.... Сколько еще малыши протянут...

Відповісти
  • Оксаночка
05.11.18 16:08

Зарплату можно поднять, но пусть снизят НДФЛ хотя бы до 10 %, уберут ВС 1,5 % и ЕСВ еще можно было бы снизить до 15 %. 
И все-равно придется предприятию повышать цены на свою продукцию. А какой клиент захочет платить больше? И терять постоянных клиентов нельзя. Не получится по их схеме все прекрасно. Все повышения взаимосвязаны. 
Я понимаю монополистам пофиг какие там з/п у них чи 100000 чи 500000, повысили тариф на газ или свет и "замечательно"..... зато блин з/п высокие 

Відповісти
  • Я
05.11.18 21:33

Повышать нужно цену единицы продукции и одного рабочего часа! И платить за этот товар должно в первую очередь Государство!!! тогда и другие будут платить. А если ОНО будет ОПЛАЧИВАТЬ минимальную з/плату (работы, услуги, товар...) всем кроме себя любимого, то кто будет платить больше за те же работы или товар? Где найти такого дурака?
Читайте "Капитал" К.Маркса!!!!!!

Відповісти