Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.11.18
30582 26 Друкувати

За якою формою з 01.12.2018 р. реєструвати ПН та РК, складені до 01.12.2018 р.?

За якою формою з 01.12.2018 р. в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) реєструються податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних, складені до 01.12.2018 р.?

Наказом Мінфіну від 17.09.2018 р. № 763 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307» (далі – Наказ № 763) внесено зміни, зокрема, до форми податкової накладної, затвердженої наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. № 1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» (далі – Наказ № 1307).

Наказ № 763 набуває чинності з 01.12.2018 р.

Відповідно до п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженного наказом № 1307, усі податкові накладні підлягають реєстрації в ЄРПН у порядку, встановленому КМУ, та за формою, чинною на день такої реєстрації.

Отже з 01.12.2018 р. податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних підлягають реєстрації в ЄРПН за формою, затвердженою наказом № 1307 з урахуванням змін, внесених Наказом № 763, незалежно від дати їх складання: до 01.12.2018 р. чи після 01.12.2018 р.

Інформація по темі:
Заповнюємо ПН і РК за новими формами

На что обратить внимание при составлении РК к НН по новой форме

За матеріалами Категорія 101.16 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
20.11.18 01:20

Радует, что 30-е пятница

Відповісти
  • *
20.11.18 10:27

ЧЁРНАЯ!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Как-то так
20.11.18 09:16

опять кипиш будет 30 ноября

Відповісти
  • Веня
20.11.18 09:55

Пид..сы, как они достали уже!!!!!!!!!

Відповісти
  • Ігор
20.11.18 10:00

Кожного разу думка: ну от, вже дна досягли, далі нікуди. А от і ні. Кожного разу знизу відкривається люк і звідти виглядає податківець. Виявляється до дна ще далеко.

Відповісти
  • бух
20.11.18 10:02

т.е НН за 30.11 при регистрации уже в декабре надо будет регить по новой форме??? оооооо 

Відповісти
  • Oleg7
20.11.18 10:47

бух, саме так, якщо відправляти на реєстрацію 1 грудня, то вже за новою формою, незалежно від дати складання ПН

Відповісти
  • ЗАРА
20.11.18 10:57

И как всегда предсказуемая ситуация: если успел загрузить в прогу новую форму НН, то это не значит, что  эту новую НН примет СЭА на регистрацию. Только ведь несколько месяцев назад, как у всех "горел" мозг по поводу НЕрегистрации РК с новыми причинами, теперь снова в бой 

Відповісти
  • Ігор
20.11.18 11:39

Прошу поради: якщо контрагент змінив назву (адреса, ЄДРПОУ, ІНН ті ж самі) чи треба в 1С створювати нову картку, чи достатньо змінити назву - і чому?

Відповісти
  • Рыбка
27.11.18 16:22

Ігор, нормальная 1С не создает двух контрагентов с одинаковым ЕДРПОУ. Правильно менять название в старой карточке, а не создавать новую. Смена названия всегда видна в регистрационных документах

Відповісти
  • Ната
20.11.18 12:04

Если вы будете распечатывать документы прошлого периода, то в реквизитах будут новые данные, если изменить имеющуюся карточку контрагента. Тогда лучше создать нового контрагента и перенести на него остатки расчетов со старого контрагента.

Відповісти
  • Ігор
20.11.18 12:20

Ната, дякую.

Відповісти
  • Ната
20.11.18 11:59

Ігор, можно в исходной карточке в кратком названии указать в скобках старое название контрагента и старый ЕДРПОУ, тогда при поиске можно найти и старое и новое. Когда все привыкнут, вытрите из скобочек старое название. Так история отношений с клиентом будет без пропусков.

Відповісти
  • Кими
20.11.18 14:19

Какой бред! Нет - ну какой бред! Логика отсутствует.... Дебилы

Відповісти
  • Юра Г
20.11.18 15:43

Кими,как раз логика есть.они работают по точному алгоритму сделать банановую Украину. Рабы за пайку будут лизать зад любому, кто дачи печенье. А то что ещё есть не рабы , так это временная не доработка.

Відповісти
  • ЕленаЕ
20.11.18 15:46

А потом к 14-му декабря окажется, что они не успевают в собственном эл.кабинете обновить бланки и о чудо! оказывется можно и по старой форме регить. Пакость какая. Надоело!

Відповісти
  • Марі
21.11.18 08:22

ЕленаЕ,
Якби ж то хоча б так. А то з 01 по 14.12 налаштовуватимуть сервер, 15-го запустять реєстрацію "по новому", а хто не встигне - вони ні в чому не винні.

Відповісти
  • Мар'яна
20.11.18 19:22

Тю, наче це когось здивувало, мене наприклад НІ! Це що перший раз міняється податкова накладна, що всі так дивуються, Добре що хоч попередили на перед, а то б могли і цього не зробити.

Відповісти
  • Марина
21.11.18 12:22

Но я так и не поняла, в новой НН обязательно писать ИНН и  ОКПО в доп поле?

Відповісти
  • Лариса
28.11.18 15:47

где новые бланки в электронном виде

Відповісти
  • Елена
01.12.18 19:48

Так мы ж итак пишем ИНН или что-то еще добавляется?

Відповісти
  • И где??
03.12.18 10:02

Кто-нибудь уже регистрирует по новой форме?? есть везунчики? Медковцы как всегда нас кинули

Відповісти
  • И где??
03.12.18 10:07

ой нет, не кинули! есть обновление 021

Відповісти
  • Роман
04.12.18 05:20

А обновление 1С по этому поводу уже вышло?

Відповісти
  • Макс
05.12.18 17:53

Работаем в 1С 7.7 где взять новые формы? 

Відповісти