Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.11.18
9743 14 Друкувати

Помилкова назва підприємства у податковій накладній: чи буде податковий кредит

Лист ДФС від 02.10.2018 р. № 4269/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Назва покупця у податковій накладній має відповідати формулюванню у статутних документах і не містити інших даних.

Помилки в обов’язкових реквізитах, що не заважають ідентифікувати проведену операцію, її зміст, період, сторони і суму податкових зобов’язань, не можуть бути причиною не приймати податкові накладні в електронному вигляді.

Покупець може відобразити податковий кредит на підставі податкової накладної, у якій припустилися помилки в обов’язкових реквізитах, якщо: таку податкову накладну зареєстрували в Єдиному реєстрі податкових накладних; помилки не заважають підтвердити зміст операції, період, сторони і суму сплати ПДВ у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг.

За матеріалами Головбух
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Андрій
21.11.18 10:06

Відповідь без відповіді, конкретно можна написати без всієї цієї шолухи, так або ні? 

Відповісти
  • Жук
21.11.18 10:44

И я не понял, как напишут так напишут. Человеческим языком объясните

Відповісти
  • Oleg7
21.11.18 10:59

ДФСУ відповіді не дала.
На мою думку, можна включати в ПК з ПДВ, оскільки крім назви є ще індивідуальний податковий номер платника ПДВ, який з легкістю дозволяє ідентифікувати платника ПДВ. 

Відповісти
  • клава
21.11.18 11:33

А я так поняла, что если покупатель ТОВ "СЕРВИС" с ИНН 333333333333, а в НН указано  ТОВ "СЕРВІС" с ИНН 333333333333, то можно, а вот если указано в НН ТОВ "АВТОСЕРВІС" с ИНН 3333333...., то уже нельзя. ТАК?

Відповісти
  • клава
21.11.18 11:57

 есть один "минус" лайк. Что не так?

Відповісти
  • vb
21.11.18 12:20

клава, и в первом, и во втором варианте есть ошибка в названии. И в первом, и во втором варианте ошибка не мешает идентифицировать продавца. Что не так?

Відповісти
  • клава
21.11.18 12:25

vb,во втором варианте наименование указано совсем не так как в уставніх доках покупателя. И вообще причем здесь продавец- речь идет о покупателе.

Відповісти
  • Oleg7
21.11.18 13:29

клава, код платника ПДВ все одно вірний. Ідентифікація платників ПДВ здійснюється перш за все по коду (індивідуальному номеру, який присвоюється при реєстрації платником ПДВ)

Відповісти
  • клава
21.11.18 15:35

Oleg7, т.е вы  утверждаете что  получив НН с Вашим наименованием ТОВ "АВТОСЕРВІС" с ИНН 3333333...., если вы на самом деле ТОВ "СЕРВИС" с ИНН 333333333333, Вы такую НН включите себе в НК?

Відповісти
  • Oleg7
21.11.18 16:02

клава,
я стверджую, що маю право включити (якщо буде потрібно). Але в будь-якому разі постачальника попрошу виправити помилку шляхом складання РК.
Якщо гострої необхідності не буде, то дочекаюсь виправлення помилки, бо для включення в ПК з ПДВ є 1095 днів. Якщо постачальник не складе РК швидко - то на нього скарга подається. 

Відповісти
  • клава
22.11.18 09:13

Oleg7, т.е. все равно потребуете от поставщика РК ( "Але в будь-якому разі постачальника попрошу виправити помилку шляхом складання РК.)    А то "МОЖНО. ВКЛЮЧАЙТЕ"!  СОВЕТЧИКИ!

Відповісти
  • *
21.11.18 18:50

Oleg7, скарга не поможет. А ждать 1095 дней не всегда безболезненно. 

Відповісти
  • Гостья
22.11.18 10:19

В конце-концов можно  обновить данные по контрагенту, если в чем-то сомневаемся, ведь так?

Відповісти
  • FRED
23.11.18 14:15

Это как в Новой почте одна ошибка в Имени или Фамилии не в счет ?? ))

Відповісти