Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.11.18
4699 9 Друкувати

ТМЦ не повернули з відповідального зберігання. Що з ПДВ?

"Вісник. Офіційно про податки".

ДФСУ нагадала, що операція з передачі ТМЦ на відповідальне зберігання не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Втім, якщо після закінчення строку такого зберігання, визначеного договором, зберігач не повертає ТМЦ платнику податку, такі ТМЦ вважаються поставленими, та операція з їх постачання підлягає оподаткуванню ПДВ виходячи з бази оподаткування, визначеної згідно з п. 188.1 ПКУ.

При цьому податкові зобов’язання на підставі п. 198.5 ПКУ за такими ТМЦ не нараховуються.

(ІПК від 12.11.2018 р. № 4793/6/99-99-15-03-02-15/ІПК)

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
28.11.18 07:58

ничего не понятно.

Відповісти
  • ок
28.11.18 08:13

Светлана, предприятие отдало тмц на хранение, предприятию не вернули, значит у предприятия типа произошла поставка, надо начислить себе ндс. Мало того, что хранитель кинул, так еще и государство снять решило  

Відповісти
  • ГНАТЮК ВОЛОДИМИР ОЛЕГОВИЧ
28.11.18 09:05

Ше добийте штрафом нещасного поклажедавця. Лох повинен платити.

Відповісти
  • *-*
28.11.18 10:49

@операция по их поставке подлежит обложению НДС@   @При этом налоговые обязательства на основании п. 198.5 НКУ по таким ТМЦ не начисляются@   - это как?

Відповісти
  • клава
28.11.18 12:45

*-*, вопрос тот же 

Відповісти
  • ок
28.11.18 13:39

клава, это значит, что их не надо считать использованными не в хоз.деятельности и начислять повторные обязательства   

Відповісти
  • Алиса
28.11.18 11:53

У нас был товар на ответственном хранении ,его тупо воровали,была недостача.нам перечислили деньги-по учетной стоимости без ндс.так я еще и ндс заплатила.И компания крупная и камеры есть  и ничего не спасает. А это вообще шедевр -(ИПК от 12.11.2018 г. № 4793/6/99-99-15-03-02-15/І

Відповісти
  • Ух
28.11.18 16:12

Это все говорит о том что этот НДС надо нахрен ликвидировать и тогда все будет нормально, но кому - то наверное это выгодно и можно догадаться кому!!!

Відповісти
  • Ух
28.11.18 16:12

Это все говорит о том что этот НДС надо нахрен ликвидировать и тогда все будет нормально, но кому - то наверное это выгодно и можно догадаться кому!!!

Відповісти