Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.12.18
6361 12 Друкувати

Чи може в ПН зазначатися інша одиниця виміру, ніж була зазначена у ПН при придбанні товару

Чи може у графі 4 податкової накладної зазначатися інша одиниця виміру, ніж була зазначена у податковій накладній при придбанні товару (наприклад, при придбанні зазначена одиниця виміру «кг», а при постачанні «шт.» з відповідним кодом згідно з КСПОВО)?

Враховуючи те, що постачання товару, ціну якого при придбанні було встановлено, наприклад, за вагову одиницю (кілограм, тонну тощо), може здійснюватися за ціною за кількісну одиницю (штуку тощо) такого товару, то одиниця виміру, вказана у графі 4 податкової накладної, складеної на операцію з постачання товару, може відрізнятися від одиниці виміру, що вказана у податковій накладній, отриманій платником податку при придбанні такого товару.

За матеріалами Категорія 101.16 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
14.12.18 04:17

килограмм - 2025 (кодом согласно КСПОВО), тонна-2008 - уже разные единицы измерения.

Відповісти
  • Шурик
14.12.18 04:30

Даже под выборы есть отдельная единица измерения - 2020 Штука на десять тисяч мешканців [шт/дес.тис. мешк | -]
И это что за прикол - 2011 Дюжина штук [дюж.шт | -], кто-то вообще знает что дюжина это 12 штук.
Можно было с этим ещё и пинты, фунты с футами понаписывать.

Відповісти
  • Валентина
14.12.18 10:14

Шурик, нитки в ярдах ідуть. Ну то що ж ???... Деякі речі дійсно нестандартні, хоч багато чого нам і не зрозуміти для чого воно.

Відповісти
  • Анастас
14.12.18 08:21

Дюжина -это 12шт. Это исконно русская ед. изм. Ею пользовались в швейном производстве при паковании продукции. А пинты, фунты, футы  это заморское достояние.

Відповісти
  • *_*
17.12.18 14:53

Анастас, надо еще ввести чертову дюжину

Відповісти
  • Облікове Діло
14.12.18 08:45

Анастас, вот вам сcылка на исконно русскую Вики про исконно французскую дюжину - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%8E%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Відповісти
  • СержК
14.12.18 10:29

и как высокоинтеллектуальный автомат будет пересчитывать эти разные единицы, дабы определить предел прибыльности в 50%?)))

Відповісти
  • **
14.12.18 10:40

По коду УКТВЭД пришло товару  на 100 тыс, продали на 160. Маржа 60 тыс  и без ед изм вычисляется. Тогда смотрят  сколько уплачено налога на прибыль.

Відповісти
  • Svetlana
14.12.18 11:21

**,
Остатки вы не принимаете во внимание?
Получили в одном отчетном периоде - продали в другом

Відповісти
  • **
14.12.18 13:41

Svetlana, почитайте условия блокировки

Відповісти
  • Анатолий
14.12.18 12:45

Не собираюсь обсуждать о том,что разрешили пустая трата времени ,удачи

Відповісти
  • y
14.12.18 13:28

подскажите,а если услуга была в грн, (часть договора) а в  следующей  нн написали услуга. это не будет нарушением ????

Відповісти