Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.01.19
23388 20 Друкувати

Уряд затвердив перенесення робочих днів у 2019 році

Відповідно до положення Генеральної угоди Уряд провів консультації з профспілками та роботодавцями і запропонував з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня - Дня праці та у 2020 році 1 січня — Нового року рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Держказначейства та банківських установ) для працівників, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2019 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

  • вівторка 30 квітня на суботу 11 травня;
  • понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня;
  • вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

Профспілки підтримали таке рішення, оскільки як і у минулому році це дозволить для трудящих та їх сімей об’єднати вихідні і святкові дні, що є позитивним соціальним фактором.

За матеріалами Федерація профспілок

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • НАТАЛИЯ
11.01.19 10:24

30 апреля перенесли на 11 мая...9 мая четверг - выходной, 10 мая пятница - рабочий, 11 мая суббота - рабочий, 12 мая воскресенье -выходной...Разве можно назвать разумным такой график?....или же, 9 мая уже не выходной, а рабочий день???

Відповісти
  • мотя
11.01.19 11:41

НАТАЛИЯ,28 апреля - пасха, следующий понедельник 29 - выходной, а так как 1 мая - среда - тоже выходной, вот 30 апреля и переносят - 5 дней выходных (почти отпуск!)

Відповісти
  • Елена
11.01.19 10:27

НАТАЛИЯ, 9 мая - праздничній и нерабочий. А потом два дня поработать. Все нормально, разумно. Лучше так, чем когда переносчт так, что работаем 6 дней...

Відповісти
  • Наталия
11.01.19 10:42

Елена,лучше бы пятницу 10-е мая куда-то пренесли. 

Відповісти
  • Галина
11.01.19 10:26

дибелизм .. який сенс у цих переносах?? та й ще офіційно затверджених.. 

Відповісти
  • Юрий
11.01.19 10:28

9 мая отменили - День Победы, 

Відповісти
  • Вікторія
11.01.19 11:40

не отменили прочитайте бюджет 2019

Відповісти
  • Иллюзорная реальность
11.01.19 11:15

Юрий,серьезно ? А вот статья 73 КЗоТ утверждает , что "9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги)" . Но ведь КЗоТ - єто так , недоразумение какое-то , вот ваши слова - єто очень весомій аргумент , правда ,

Стаття 73. Святкові і неробочі дні

Встановити такі святкові дні:

1 січня - Новий рік

7 січня і 25 грудня - Різдво Христове

8 березня - Міжнародний жіночий день

1 травня - День праці

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги)

28 червня - День Конституції України

24 серпня - День незалежності України

14 жовтня - День захисника України.

Робота також не провадиться в дні релігійних свят:

7 січня і 25 грудня - Різдво Христове

один день (неділя) - Пасха (Великдень)

один день (неділя) - Трійця.

Стаття 73. Святкові і неробочі дні

Встановити такі святкові дні:

1 січня -

Стаття 73. Святкові і неробочі дні

Встановити такі святкові дні:

1 січня - Новий рік

7 січня і 25 грудня - Різдво Христове

8 березня - Міжнародний жіночий день

1 травня - День праці

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги)

28 червня - День Конституції України

24 серпня - День незалежності України

14 жовтня - День захисника України.

Робота також не провадиться в дні релігійних свят:

7 січня і 25 грудня - Різдво Христове

один день (неділя) - Пасха (Великдень)

один день (неділя) - Трійця.

Новий рік

7 січня і 25 грудня - Різдво Христове

8 березня - Міжнародний жіночий день

1 травня - День праці

9 травня - День перемоги над нацизмо

Відповісти
  • Светлана
11.01.19 10:49

Юрий, разумно отменить дни рождения тех, кому ДЕНЬ  ПОБЕДЫ не праздник.

Відповісти
  • Нона
11.01.19 11:02

Светлана, Елка Победы уже была на днях, детям вместо мандаринок солдатскую кашу в банках раздавали - опять перегибы на местах

Відповісти
  • Ольга
11.01.19 10:38

Як можна було так бездумно перносити день 30 квітня? Хіба не можна було перенести його на будь -яку суботу квітня, що не спричиняти зміну норми тривалості робочого часу на квітень і на травень? Дивуєшся цим горе-професіоналам!!! Крім того, ще ж і поминальні дні в різних регіонах по різному, в деяких саме через два тижні після паски. 

Відповісти
  • Галина
11.01.19 11:38

Это же рекомендации! Делайте как хотите!

Відповісти
  • Светлана
11.01.19 11:38

А никого не смутило, что 31 декабря переносится на 28.12, а что же тогда делать с 30 ДЕКАБРЯ? Это же рабочий день! На работу идти???

Відповісти
  • Светлана
11.01.19 11:39

Ой, пропустила...30 декабря  переносится тоже...)))

Відповісти
  • Весна
11.01.19 11:41

Почему мой комментарий не видно

Відповісти
  • Kapet
11.01.19 11:57

Примите всё как есть, и успокойте свою душу...
В целом тут - комментарии бабушек, трындящих на лавочке перед подъездом...

Відповісти
  • Ігор
11.01.19 15:34

Як чудово! Треба буде купити м'яса, віскі та вина. Гарний шашлик та ще салат з огірок та помідорів, а зверху зеленого луку та кропом. Потім, дбайливо погладжуючи ситий животик, зручно влаштуватись на дивані та подивитись гарну фільму. Ммм, свяяято.

Відповісти
  • Людмила
15.01.19 17:03

Ігор,совершенствуете украинский язык? Цибуля, а не лук, заглядывайте в словарь, "гарна фільма".....Печально...

Відповісти
  • Алена
11.01.19 16:38

Лучше бы перенесли 30 апреля на 27,04. Отработали бы и гуляли.

Відповісти
  • ВВВ
11.01.19 16:58

Д,б. (ц)
9 мая специально вырезали из длинных выходных. Неужели непонятно. адекватностью с таким переносом даже не пахнет. Просто нынешняя власть боится к этому дню давать несколько выходных подряд т.к. это ей политически не выгодно. Они и так пыхтят, все пытаются вымарать эту дату из нашей истории - маки приплели, ордена и флаги запрещают. В общем власть тупо боится и боится не зря.

Відповісти