Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.01.19
7445 31 Друкувати

Южаніна пояснила провал ідеї податку на виведений капітал

Проти податку були МВФ, СБ, ЄБРР, а також український бізнес, повідомляє РБК-Україна.

Впливовий український бізнес, а також міжнародні фінансові організації були проти ідеї податку на виведений капітал замість податку на прибуток. Про це голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна сказала в інтерв'ю РБК-Україна.

"Частина бізнесу була проти. І це саме впливова частина бізнесу, яка формує точку зору, в тому числі у наших кредиторів, зокрема МВФ, а також найбільш шанованих фінансових інститутів - Світового банку та ЄБРР", - сказала вона.

Южаніна розповіла, що наприкінці минулого року Мінфін сів за стіл переговорів з МВФ і їм вдалося домовитися, але з певними умовами, зокрема з приводу обмеження в 200 млн грн.

"Коли ми винесли на комітет питання, чи можна вводити податок на виведений капітал з такими перехідними умовами, найбільш активні автори законопроекту сказали, що ні, будь-який компромісний варіант неприйнятний, потрібно вводити в повному обсязі", - повідомила голова податкового комітету.

Як повідомляло РБК-Україна, президент України Петро Порошенко в липні 2018 року подав у Верховну раду законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо податку на виведений капітал".

Проте в листопаді 2018 року Мінфін заявил про те, що податок можна вводити тільки для малих і середніх підприємств.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анастас
31.01.19 08:31

Ось вам і соборна та незалежна Україна

Відповісти
  • Анатолий
31.01.19 09:28

Против налога были МВФ, ВБ, ЕБРР, а также украинский бизнес дальше можно уже и не читать, сразу видно независимость институтов власиюти

Відповісти
  • Wonder woman
31.01.19 10:18

Минуточку, подождите, а где же делся тот бизнес, который был так "ЗА", что проявлял инициативу в уплате НВК авансом????? 

Відповісти
  • Денис
31.01.19 10:26

Хлопам показалось, что они у себя что то решают!!!

Відповісти
  • Ігор
31.01.19 10:26

Ну от, як завжди у радянських вихованців!
Однак з пояснення можна зробити висновки:
1. Впливовий бізнес це олігархічний з застарілим обладнанням та барижною етикою ведення бізнесу. Який і заважає розвитку країни. Розвиток України тільки після ліквідації цих колонізаторів/п'явок.
2. Олігархічний бізнес найбільш шанований у МВФ та інших міжнародних фінансових інституцій. Ось і ціна всіх їхніх порад, та чому від них тільки гірше.
3. Податок би завадив виведенню грошей в офшори.
4. Олігархічний бізнес користується пільгами за наш рахунок (ПДВ 0% та відшкодування - теж пільга). Ще на стадії розробки намагався нівелювати та отримати для себе особливі умови. Однак розробники не погодились на компроміс.
Висновок: Україна найбагатша країна Європи. Далі дивись п.1.

Відповісти
  • Liolia
31.01.19 14:12

Ігор, приймають ці закони олігархічні, тому що олігархи при владі!!!!

Відповісти
  • Ігор
31.01.19 14:29

Liolia, і ті, хто біля тіл олігархічних. Спробую навести, як жарт: Ось тільки зараз такий собі анекдот з життя: "В 2018 году были предотвращены около 11 покушений только на президента нашего государства", - отметил Гелетей.
Тобто, як про 1,5 землекопа - більше 10, но менше 11.
Источник: https://censor.net.ua/n3109205

Відповісти
  • хаха
01.02.19 08:55

Ігор, йой, хлопче, давно не бачились! Тобі знову почали платити за коментарі?! Сама Южаніна? Чи може Порошенко?

Відповісти
  • Икс
31.01.19 10:58

Вот вам и любовь власти к крупному бизнесу (или наоборот): давить налогами можно только мелкий и средний.

Відповісти
  • Йой
31.01.19 11:35

Я люблю тебя, жесть, потому что летишь над Парижем...

Відповісти
  • Анатолий
31.01.19 12:37

а что жесть крепче фанеры мне это напоминает фраза о финансовой пропасти сказно Остапом Ибрагимовичем

Відповісти
  • Анатолий
31.01.19 11:52

а что жесть крепче фанеры можно летать всю жизнь что то мне напоминает выражение о финансовой пропасти Остапа Ибрагмовиа

Відповісти
  • Анатолий
31.01.19 11:59

уважаемые коллеги вспомните сколько всяких подходов было о базе по налогу на прибыль ,но все равно вернулись к старому как мир бухучету, а где карательные органы ,только тюрма хоть что-то изменит
убрать с ком банков валютные операции создать единный госвнешторг банк с его отделениями и строгий крательный  контроль тогда посмотрим как змеи заворушутся

Відповісти
  • ***
01.02.19 11:49

Анатолий, Через единый банк всё и выведут.Ведь все крупные платежи и сейчас   проходят финмониторигв НБУ. И меньше людей будет владеть информацией.

Відповісти
  • Анатолий
31.01.19 12:04

а что жесть крепче фанеры, что-то мне напоминает о финансовой пропасти сказано Остапом Ибрагимовичем

Відповісти
  • бурундук
31.01.19 12:11

Кто скажет, когда ЭТОТ треш с перстановкой кроватей и побелкой стен---закончится?Уже сил нет жить на тающей льдине плавающей в зоне экватора.......

Відповісти
  • Ігор
31.01.19 13:03

бурундук, тоді, коли люди в першу чергу почнуть цінувати себе, а ні вождів. Це не нормально, коли кожен вихваляє не себе, а свого вождя: зробив, зробить, а якщо інший то все пропало. І в кожного свій вождь, і це не він сам. А вожді вихваляють себе та розповідають, що без них все пропаде. Тобто не народ, а вони. Це не нормально, коли люди не вірять у себе, а все чекають що вождь зробить/дасть. Це вожді приходять та зникають як сміття, а люди творять вічно. Тобто в підсумку, нам потрібен не благодійник-обіцяльник, а той, хто не буде втручатись та заважати.

Відповісти
  • ***
01.02.19 11:51

Ігор, Не коси под Троцкого. Твои речи не стоят ломаного гроша.Полупри...

Відповісти
  • бурундук
31.01.19 13:55

Ігор,

Спасибо, обьяснили…..То-то я думаю что толпа свободных и смелых , свергли власть олигарха и привели к светлому будущему без вождя……Что не привели? Вождь в худшем воплощении остался???? Странно……


Відповісти
  • ТАНЯ
31.01.19 13:07

Ігор,Короче, нам надо создать своего вождя.

Відповісти
  • Ігор
31.01.19 13:11

ТАНЯ, навпаки. Не потрібен жоден - всіх на смітник. Невже з мого коментаря видно, що треба шанувати не самих себе?

Відповісти
  • Думаємо!
31.01.19 14:58

Ігор, так что за "Зе!" ???

Відповісти
  • Ігор
31.01.19 15:25

Думаємо!, не вважаю себе великим прихильником Зе, але з того вибору, що нам подають (https://www.bbc.com/ukrainian/news-47070424) він дійсно кращій, бо не з тої колоди карт. І, в будь якому разі, це рух вперед, а ні по колу. А взагалі, як це не дивно, зараз найбільш прогресивними стають пенсіонери. Вони вже зрозуміли, щоб повернути онуків в коло сім'ї треба забути старе, що їм так дорого. Сім'я переважає, а молодь вимагає нового, інакше не повернеться додому в Україну.

Відповісти
  • ***
01.02.19 11:51

Ігор,Заткни фонтан...

Відповісти
  • Думаємо!
31.01.19 15:27

Ігор, дякую! Я теж не прихильник, але віддам свій голос саме йому. Треба дати шанс молоді, а не нафталіновим лялькам.

Відповісти
  • Икс
31.01.19 12:44

Только в Украине есть целых 4 !!! государственных банка, и во всех не только разная политика, но и курсы разные. А тут главное не спугнуть крупный капитал, а то убежит вместе со властью.

Відповісти
  • Наталия
31.01.19 13:54

Икс, А может наоборот пугануть -пусть бегут, но без власти не выпускать.

Відповісти
  • Лара
31.01.19 12:48

Как в старом анектоте "Ну не шмогла, не шмогла"

Відповісти
  • Liolia
31.01.19 14:20

Душа плаче за Україною!
Бо в нас люди добрі, розумні роботящі як ні де.
І немає кінця цим паразітам які знищують людей і країну!
Господі да дай нам краще жити і дітям нашим!!!!!

Відповісти
  • мартын боруля
31.01.19 22:41

ПАНОПТИКУМ !!!! Кунсткамера!!! для обострения вроде ж не сезон. :)

Відповісти