Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.02.19
4729 17 Друкувати

Гройсман про "мінімалку": це вдвічі менше, ніж має бути

Мінімальна заробітна плата в Україні за три неповних роки зросла більш ніж втричі, але залишається на низькому рівні, інформує УНІАН.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, представляючи звіт уряду за 2018 рік на засіданні Кабінету міністрів.

«Ми за неповних три роки втричі збільшили мінімальну заробітну плату в країні», - сказав глава уряду.

За його словами, в абсолютних цифрах у доларах мінімальна зарплата становила 53 з половиною долара, а її нинішній рівень - 150 доларів.

«Це втричі більше, ніж було, але, як мінімум, удвічі менше, ніж мало бути. І тому, нам є над чим працювати», - зазначив прем'єр.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СержК
14.02.19 09:40

сорри, а кто ее опустил... ну, до 53 "с половиной" долларов?

Відповісти
  • 911
14.02.19 09:53

СержК,вы б ще в біткоінах порахували там взагалі зменьшилась в 10 разів))), чи в кубометрах газу тільки, того що в плиті бо якщо брати того що на заправці то зради не вийде))))

Відповісти
  • СержК
14.02.19 12:13

911, біткоін, скоріше за все, незабаром буде там, де й гривня, тому його ніколи за еталон брати не буду. Зрада мені ні до чого. Усі виплати і досягнення рахую завше лише відносно купівельної спроможності.. там все не так райдужно, як у прем'єра. І монетки-гривні нового зразка йому на вдачу...

Відповісти
  • Ирина
14.02.19 10:00

Интересная у него арифметика!!! У меня зарплата 5тыс.грн. Двое студентов на шее. А коммуналка за январь -5100грн. Это как он посчитает??? Вдвое выше???

Відповісти
  • 911
14.02.19 10:19

Ирина,так в чому проблема змініть роботу на 5т. зараз даже студенти без досвіду робити не хочуть?

Відповісти
  • Паламея
14.02.19 10:25

911,а лучше страну сменить!!! Вам не стыдно давать такие советы?!

Відповісти
  • 911
14.02.19 10:36

Паламея,та ні в чому проблема ну людина реально мало заробляє, бухам зараз стільки не платять, припустимо в нас по Вінниці висить куча обяв 7-10 т. бух та 12-15 гб. інколи телефонують знайомі шукають ХОРОШОГО навіть на вищі зарплати. Що тут стидного? Стидно це коли ти маєш 30 років стажу, а нічого іншого крім того щоб набирати платіжки в одному конкретному клієнт банку не вмієш, і тобі платять мінімалку бо розуміють що з такими ТТХ ти від них не уйдеш, а ти 30 років сидиш рівно на задниці і критикуєш владу починаючи від Кравчука....

Відповісти
  • а у нас
14.02.19 10:54

911, так 7 тис - це і є 5,5 чистими! і 15 для главбуха - це дійсно не зарплата!

Відповісти
  • 911
14.02.19 11:15

 а у нас, ну то ж на сайті із оголошеннями, ще й невелике місто , але я до того веду, що за бажання та признаків інтелекту  в голові в наш час можна заробляти більше ніж описані 5т. далі все залежить від вас - скілу та обучаємості .....

Відповісти
  • Ирина
14.02.19 13:05

911,вы что издеваетесь??? у вас страна ограничивается Киевом, заедте в любой город (не обласной), а лучше в село и узнайте как у них с вакансиями и зарплатами!!!

Відповісти
  • 3хаха
14.02.19 11:32

911, ... не мешки ворочать) Даже не приглашаю в наш мухосранск, население примерно тысяч 70, для ознакомления с уровнем зарплат. И да, скоро все до 45 лет и кому здоровье позволяет, покинут пределы, кому нужны здесь будут бухгалтера, если клиенты будут только в ломбардах? Так что свои советы оставьте при себе.

Відповісти
  • Oleg7
14.02.19 10:09

Достали ці популісти 

Відповісти
  • бублик
14.02.19 11:37

911, Ви - Гройсман! 

Відповісти
  • 111
14.02.19 12:06

Так я бухгалтер 40 років стажу ,хочу на пенсію,бо не витримую цей дурдом,керівники (приватники вони не знають чим займається бухгалтер (крім того що вони потребують -гроші перерахувати,накладну віддрукувати,довіреність,командіровку оформити.,і ще знають що ми робимо якісь звіти і все) і це один бухгалтер на ПП ,шукаємо рік уже бухг, ті шо уже знають що таке бухгалтерія хочуть тільки ФОПів,там немає ні статистики іт. д. иолодь після вузів прийшла -їх вчили самольотики малювати(проводки) і шахматку-чому у вузах не вчать електронну бухгалтерію,для чого 5 років батьки даром платять гроші? Я починаю вчити -декілька днів і пропала моя підлегла,І я її розумію вона молода ще хоче кудись піти поїхати,то я в свої 60 нічого небачила,ні отпуску ні підпочинку,ні вихідних,напевно на роботі і помру

Відповісти
  • Анжела
14.02.19 16:34

111, Живите долго! и, желательно, не на работе!!! Здоровья

Відповісти
  • Бухгалтер
15.02.19 10:11

Анжела,Я в свои 30 имея 11 лет стажа уже хочу померти!!!Заипала меня такая работа ни дома ни семьи ни отпуска ни больничного, воспаление легких 40 температура я 15 числа эти налоговые в больнице под капельницей регистрирую!!!

Відповісти
  • я в шоке
14.02.19 19:58

служба статистики сообщила , что , несмотря на увеличение МЗП на 16% по итогам 2018г поступления в Пенсионный фонд по сравнению с 2017г. упали 6,54 млрд грн — до 206,92 млрд грн с 213,46 млрд грн. А если учесть инфляцию в 11 %, то падение было еще больше. Вот и сказке конец.

Последствиями бездумного повышения МЗП стали:

- рост инфляции
- рост банковских ставок кредитования из -за роста инфляции
- рост теневой занятости населения ( см график)
- сворачивание малого бизнеса и массовый отъезд граждан на заработки
- повышение всех обязательных платежей , привязанных к МЗП .(С)

Відповісти