Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.02.19
14272 14 Друкувати

16 квітня на Хрещатику знов зберуться всі бухгалтери України

Життя українських бухгалтерів міряється кварталами не тільки через подання квартальних звітів та декларацій. А ще й через регулярне квартальне відвідування великих бухгалтерських семінарів «Про податки та бухгалтерський облік» у м. Києві.

І зараз, коли другий квартал календарного року все ближче, час готуватися до відвідин чергового квартального семінару. Він відбудеться 16 квітня у конференц-залі готелю Хрещатик. Лектори — провідні експерти журналу «Податки і бухгалтерський облік».

Ключові теми семінару:

Звітність-2019з ЄСВ/ПДВ та виправлення помилок;

На чому ловить підприємців Держпраці;

Тонкощі «простих» операцій (готівкові розрахунки  та зв’язки ФОП та підприємства).

Детальну програму семінару можна переглянути ТУТ.

Всіх учасників семінару чекатиме ювелірний подарунок – срібні браслет та підвіска у вигляді бджоли. Ця колекція пілвісок-оберегів ексклюзивна, виготовлена на замовлення журналу «Податки і бухгалтерський облік». Зберіть всі частини ювелірної колекції та отримайте максимальний багаж бухгалтерських знань!

Довідки за телефоном: (044) 581-10-10

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
19.02.19 15:54

Лучше бы на митинг собрались! Хватит изучать законы,которые в соотношении изучения увеличиваются в ТРИСТА раз быстрее!!!
ХВАТИТ ИЗ БУХГАЛТЕРОВ ДЕЛАТЬРОБОТОВ БЕЗ ПРАВА НА ОШИБКУ!

Відповісти
  • ІринаКиев
19.02.19 20:55

Елена, поддерживаю

Відповісти
  • бух-бух
20.02.19 11:23

ІринаКиев, поддерживаю!   Ходила на митинги против блокировки НН. Снова прийду, дайте только знать.

Відповісти
  • бух123
21.02.19 11:57

бух-бух, простите, может надо начать делать ДЕЛО которое приносит результат, а не сотрясать воздух напрасно и хвастаться НЕДОСТИЖЕНИЯМИ ? научитесь делать ПРАВИЛЬНЫЙ ВЫБОР на ближайшие 5 лет и живите спокойно и нам НОРМАЛЬНЫМ ЛЮДЯМ дайте пожить 

Відповісти
  • Любовь
19.02.19 18:10

Апрель- квартальный отчет. Семинар только для Киевлян, а востока Украины приехать - это значить потерять 3 рабочих дня.
 

Відповісти
  • Наталья
19.02.19 19:26

Любовь, можно купить онлайн трансляцию с записью и получить подарки из серебра на Ваше отделение новой почты! 

Відповісти
  • Ірина
20.02.19 15:39

Иногда есть желание всех 450 шт депутатов отправить на квартал в бухгалтерию - чтоб отработать с нуля все написанные ими законы.    

Відповісти
  • ***
22.02.19 09:15

Ірина, с их мозжечками размером  птички колибри, кроме как работать дыроколом и подшивать документы.... они не на что не годны.

Відповісти
  • Наталья
20.02.19 17:56

Ірина,браво!

Відповісти
  • бух123
21.02.19 11:59

Ребята! к чему МИТИНГИ ? ЗАЧЕМ? научитесь правильно ВЫБИРАТЬ и будет счастье ВСЕМ НАМ! а не так, стайка ушлёпков потянула всех на дно и снова на митинги ) ??? бред!

Відповісти
  • Мила
22.02.19 14:13

бух123, вы если ляпаете шо попало, то тогда хотя бы называйте фамилии неушлёпков. А то я растерялась прям.

Відповісти
  • ВаленТина
21.02.19 16:45

бух123,А что еще можно сделать? У нас на фирме повальная блокировка, уже по скарге не разблокирывают, покупатели отказываются с нами работать, я не бухалтерией занимаюсь а обзваниваю юристов нанять человека подать документы в суд. А блокируют, не дотягиваем показатель Д-0,5.Фирма загибается, все теряют работу, ЧТО ДЕЛАТЬ!!!

Відповісти
  • Надежда
21.02.19 13:24

А как можно январского семинара запись получить?

Відповісти