Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.03.19
3071 11 Друкувати

Гройсман хоче, щоб «мінімалка» українців зросла до 300 доларів

Завданням Кабінету міністрів є підвищення мінімальної заробітної плати в країні до 300 доларів на місяць з нинішніх 150 доларів, повідомляє УНІАН.

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Наше завдання - збільшити мінімальну зарплату вдвічі, щоб вона була в країні 300 доларів, і ми можемо до цього прийти", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, нещодавно прем'єр заявив, що мінімальна зарплата в Україні за останні три роки зросла втричі - в доларовому еквіваленті з близько 50 доларів в 2016 році до 150 доларів в 2019 році. Він додав, що таку ж динаміку демонструє і середня заробітна плата, яка у доларовому еквіваленті перевищує 380 доларів, хоча ще три роки тому була вдвічі нижчою.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
02.03.19 07:56

И упала, приблизительно, в 5 раз, по сравнению с 2014 годом. Уроды, поднимайте производство, а не минималки. В благополучных странах платят достойные зарплаты, а в странах барыг и воров - имеем что имеем

Відповісти
  • хаха
02.03.19 09:37

Бабка базарная этот гройсман

Відповісти
  • Cтелла
02.03.19 12:17

Хорошо,пусть подымают но только все социальные выплаты и пенсии так же начинают считтать от этой суммы! Хитрые налоги вы платите с 300 долл а все соц.выплаты и пенсии мы бедем считать от 1921 грн!!! 

Відповісти
  • ната
03.03.19 00:05

темпы роста зарплаты не должны опережать темпы роста производительности труда- так по-моему учила нас политэкономия, а у нас все в точности до наоборот. опять будут массовые сокращения, админ. отпуска и прочее и увольнения, т.к. прежде чем заплатить надо заработать эти деньги, а чтобы заработать надо повысить стоимость на производимую продукцию, услугу 

Відповісти
  • Ксюша
03.03.19 12:04

Так может для этого еще надо что-то сделать. Народ то же хочет жить ,а не выживать .

Відповісти
  • лллл
04.03.19 08:35

не нужно минималку повышать,
 не в этом дело, оставите цены в покое и жизнь нашу, и все станет на места  

Відповісти
  • Лара
04.03.19 11:16

А кто мешает вернуть все бабосики с офшоров?

Відповісти
  • Wonder woman
04.03.19 11:42

Гройсман хочет...А я хочу, чтоб у Гройсмана нос рос, как у Буратино от вранья. Или не нос, а  другая выступающая часть мужского тела и, желательно, на лбу.

Відповісти
  • vb
11.03.19 12:39

Что же он с бандитским 2013 годом не сравнивает? Заодно и тарифы бы сравнили, и территории, и ВВП, и численность населения, и количество убежавших из Украины на заработки. И порадовались бы всей страной досягненням майдана!

Відповісти