Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


21.04.14
604 10 Друкувати

Минсоцполитики: Правительство проиндексирует минимальную зарплату с мая

   Уряд має намір проіндексувати мінімальну заробітну плату та пенсію з урахуванням показника рівня інфляції з травня.
   
   Про це повідомила під час брифінгу в Кабміні міністр соціальної політики Людмила Денисова, передає 5 канал. "Мінімальна заробітна плата і пенсія будуть проіндексовані на той показник інфляції, який вже є" , - зазначила вона, - Ми зобов'язані це зробити. З травня ми це зробимо".
   
   Згідно офіційних даних, оприлюднених Національним банком України, інфляція в березні в порівнянні з лютим 2014 р. склала 2,2 %, прискорюючи тим самим за цей період в 3,7 разів. Рівень інфляції з початку цього року, за даними НБУ, склав близько 3 %. Крім цього, в березні збільшився індекс споживчих цін - до 3,4 % в порівнянні з лютим - на 1,2 %.

За матеріалами 5 канал
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Dmitry O
22.04.14 08:50

т. е. цены выросли на 60%, а з\п на 2,2% - все чесно

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Yulya
22.04.14 11:20

Что-то я не поняла, а почему на 60 %? "в березні збільшився індекс споживчих цін - до 3,4 % в порівнянні з лютим - на 1,2 %."

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 123
22.04.14 11:34

Для Yulia В декабре 2013 заправлялась бензином по 10,40грн - а сейчас он по 15,70грн. Вот и считайте во сколько раз увеличилась стоимость - на 66%.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Галина Киев
22.04.14 12:50

А у меня машины нет - и хорошо :) Подорожание маршруток не так по карману бьёт. Люди, берегите экологию, ездите общественным транспортом :)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Mila
22.04.14 13:22

Для Галина Киев Если беречь природу-ходите пешком. как предки, в 4 утра выходите на работу в другой конец-тогда все по-честному, сбережете природу.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Shadow
22.04.14 13:52

надо на велосипеде, как в Китае )))

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ))))
22.04.14 14:35

для Галины Киев - поздравляю с тем, что нет машины - это, по вашему мнению, в наше время нормально. А на продукты, медикаменты, одежду - Вы цены смотрели?

Відповісти