Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.07.19
1335 0 Друкувати

Чи має право на пільгу зі сплати турзбору нерезидент?

"Вісник. Офіційно про податки".

Норма п.п. «б» п.п. 268.2.2  ПКУ щодо звільнення від сплати туристичного збору поширюється на резидентів України, які прибули у відрядження, а також які тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), які належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.

Тому на нерезидентів України, що прибули у відрядження, зазначена норма не поширюється. А тому міжнародні співробітники, які є нерезидентами України та прибули у відрядження на територію України, є платниками туристичного збору.

ІПК від 14.06.2019 р. № 2756/5/99-99-12-02-03-16/ІПК.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам