Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.07.19
3489 2 Друкувати

Які документи має подати ФОП іншому СГ для уникнення подвійного нарахування ЄСВ?

Для уникнення подвійного нарахування ЄСВ фізична особа - підприємець, яка виконує роботи (надає послуги) відповідно до укладених цивільно-правових договорів, повинна надати суб’єкту господарювання копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію - виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, в якій зазначаються основні види діяльності.

Пунктом 4 розд. ІІ Порядку обліку платників ЄСВ, затвердженого наказом Мінфіну від 24.11.2014 р. № 1162, визначено, що взяття на облік юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів) та фізичних осіб - підприємців, відомості щодо яких містяться в єдиному державному реєстрі, як платників ЄСВ, підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру, яка надсилається (видається) цим юридичним особам (відокремленим підрозділам) та фізичним особам - підприємцям у порядку, встановленому Законом України від 15.05.2003 р. № 755-ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

За матеріалами ГУ ДФС у Київській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Людмила
11.07.19 13:43

ну вот причем тут ЄСВ??? ну это чтобы НДФЛ дважды не  начислили, это да,надо витяг.  нет слов...((

Відповісти
  • Я теж Людмила
11.07.19 16:09

Людмила,  І навіть для ПДФО не потрібно !  На  любу  дату  можна  перевірити контрагента  в  ЄДР ЮО і ФОП.  Просто бюрократична  система ніяк не може відійти від стосів паперів.....

Відповісти
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам