Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.08.19
4990 17 Друкувати

Розпочалася реєстрація територіальних управлінь Державної податкової служби

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 227 від 6 березня 2019 року «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України», а також Постанови Кабінету міністрів України № 537 від 19 червня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби», розпочалася реєстрація територіальних управлінь ДПС.

Про свою реєстрацію вже повідомили:

ДПС у Волинській області 
ДПС у Донецькій області
ДПС у Запорізькій області
ДПС у Кіровоградській області
ДПС у Полтавській області
ДПС у Сумській області
ДПС у Тернопільській області
ДПС у Хмельницькій області 
ДПС у м. Києві

Наступними етапами у побудові нової податкової стануть затвердження структури та штатного розпису служби, переведення працівників із фіскальної служби в новостворену податкову.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
02.08.19 08:35

Сколько было реформ? "...по району", "...у районі", "...в районі", "...в області", "ДПІ", "ДПС", "ДФС, снова "ДПС"... Меняются таблички, адреса эл. почты для переписки и приёма отчётности, ставятся печати и штампики в трудовые книжки работников налоговой. Скоро (?) появятся новые счета по ЕСВ, "обновится" ЭК ... Работа "кипит".
Меня всё время мучает вопрос: а таблички с новыми названиями – за чей счёт? Кто оплачивает "банкет"?

Відповісти
  • Марина
02.08.19 14:27

Сомневающийся Sкептиk, а ты не знаешь?  :) Я могу даже по денежкам конкретно сказать - когда пару лет назад меняли очередное ДФС в ДПС, то только таблички с новым названием только в одном районе города обошлись нам - налогоплательщикам - в 40 тыс.грн. Вот бы ввести в закон - кто придумал переименовать,тот пусть и платит. Думаю, этот маразм закончился мгновенно...

Відповісти
  • Владимир
02.08.19 08:59

Абы только и горя, то ДПС, то ДФС, то податкова, то фіскальна... Нам бы их проблемы...

Відповісти
  • Mariya A.
02.08.19 09:02

Анекдот про кровати и девушек полностью дискредитирован!
У кроватей ножки уже под ноль стёрты, а девушки по-прежнему свежи и полны сил!

Відповісти
  • СержК
02.08.19 09:27

полны сил... и требуют, чтобы им оплатили новые кровати, белье от кутюр, храцюзьское шампанское и отпуск на мальдивах... да,..  и токены еще, как без них

Відповісти
  • Ксюша
02.08.19 09:29

Деньги собрали за год . Следы замели. И так из года в год . И в нашей стране это называется реформа.

Відповісти
  • филя
02.08.19 10:32

вот за кого голосовали . не могут богоизбранные без гешефта

Відповісти
  • Тетя Зина
02.08.19 11:44

филя, так ведь кроватки начали двигать еще до выборов)))

Відповісти
  • Lora
02.08.19 14:42

Тетя Зина,так ведь избрали новых-незапятнанных, чтоб кроватки таки перестали двигаться)) и шо, времени еще мало прошло? подождать нужно? :)

Відповісти
  • octo
02.08.19 12:23

кровати есть и девушки есть, а удовольствия как не было, так и нет

Відповісти
  • Наталия
02.08.19 12:42

Вот скучно людям, мне бы так, работу с пальца высасывать. И во сколько эта реформа обойдется народу?

Відповісти
  • Надя
02.08.19 12:55

Все работают и работают, а письма по полгода не рассматривают.

Відповісти
  • Наталия
02.08.19 13:02

Надя, Им некогда, они реформируются, не до плательщиков им, должности придумывают

Відповісти
  • Анна
02.08.19 13:03

Анекдот.......
 

Відповісти
  • Елена, Мариуполь
02.08.19 15:19

Анна, Драма....

Відповісти
  • Ігор
02.08.19 16:29

"Новостворена ДПС у своїй роботі має позбутися іміджу «карального органу», – Верланов" - Гарні наміри. Як такі не привітати? От тільки допоможіть зрозуміти: 28 252 + 1 618 = 29 870, це ж ціла армія. Якщо вони не будуть "кошмарити" бізнес то чи їм всім знайдеться заняття і чим вони будуть харчуватись? Якщо ви прагнете стати такими гарними, то навіщо вам та ж кількість, як в часи здирництва?

Відповісти