Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.08.19
10118 16 Друкувати

Пенсійний фонд України презентував перший етап впровадження системи “Е-пенсія”

9 серпня у Пенсійному фонді України відбулася  прес-конференція, під час якої було презентовано сервіс призначення пенсії в “один дотик”, що є першим етапом впровадження системи “Е-пенсія”. Новий сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через вебпортал електронних послуг Фонду.

– Головне завдання, яке перед нами стоїть – покращити обслуговування відвідувачів Фонду, мінімізувати витрати часу на оформлення пенсій та людський фактор. З цією метою ми запровадили нову автоматизовану систему призначення пенсій, що сама визначає найбільш вигідні умови для отримувача. Ми кардинально змінюємо технологію обслуговування громадян. Раніше людині, аби призначити пенсію, потрібно було приходити до Фонду кілька разів. Послуга в “один дотик” – це лише одне відвідування установи для того, аби забрати пенсійне посвідчення, – повідомив Голова правління Фонду Євгеній Капінус.

Наступний етап впровадження системи “Е-пенсія” – створення мобільного додатку,  що дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Фонду з мобільних пристроїв (смартфон, планшет).

Довідково: для того, щоб призначити пенсію через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно:

авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі https://portal.pfu.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису;

у розділі особистого кабінету “Заява на призначення пенсії” завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;

підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми “Звернення”;

додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

Користувачі вебпорталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

Відео пресконференції можна переглянути  у категорії “Відеоновини”, на інформаційному каналі в мережі “YouTube” та на сторінках у соціальних мережах “Facebook” і “Twitter”.

Презентаційні матеріали можна завантажити тут.

За матеріалами Пенсійний фонд

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 123
11.08.19 21:25

а де ж пенсіонер з села візьме електронний ключ ,до області в податкову поїде, то деж тут покращення?

Відповісти
  • Елена
12.08.19 15:46

123, да хватит вам сельских жителей унижать! Думаете одни городские имеют Интернет? 

Відповісти
  • 321
12.08.19 10:55

123, ключи Приватбанка отлично работают, вам лишь бы зраду покричать.

Відповісти
  • Светлана
12.08.19 08:22

приличных слов нет!!!!!!!!!!!! теперь каждому пенсионеру нужен комп и сканер и цифровая подпись. Чтоб вы удавились слезами пенсионеров

Відповісти
  • Шило
12.08.19 08:46

Светлана, почему каждому пенсионеру? Тем кто хочет и может. Остальные, как и раньше, будут носить бумажки.
Если заработает, будет хорошо. Одни сами справятся, другим дети и внуки помогут, третьи по старинке.

Відповісти
  • Лорик
12.08.19 09:40

Шило, согласна, мне, где я уже тупила совсем,  мои молодые коллеги помогли разобраться. Очень удобно. Мне после перерасчета была непонятна сумма пенсии, написала в кабинете, ответили через три дня, все описали, расписали. И не нужно было идти в ПФ, стоять в очереди... ЭЦП у меня была уже на тот момент ( я подписант на работе,  думала другую нужно будет брать спец для ПФ, аж нет и эта работает)

Відповісти
  • ольга
12.08.19 11:41

Лорик, три дня  - и ответили??? Мне через месяц.. расписав на целую страничку Закон и Положение, а потом ответ.. но вопрос  решили после личного вмешательства...и это Харьков, а что говорить где-то в области.

Відповісти
  • Лорик
12.08.19 13:22

Видно зависит от ПФ. Мне и смс-ки приходят вовремя, что пенсия на карточку зашла, и смс-ка, после сдачи отчета по ЕСВ, что сумма занесена... (Ниже Игорь возмущается) 

Відповісти
  • Ігор
12.08.19 16:34

Лорик, дякую за увагу до мого комента. А мені 2 рази на рік. В ел.каб. "Стан розрахунків з бюджетом" бачу зарахування грошей на 3й день. Данні по звіту (в тому розділі) теж на 3й - 4й день. Ну ще це? Банки за 1 - 2 дні перевели всіх на нові рахунки, а Держказначейству (держустанові) треба 3 місяці, щоб зрозуміти, що треба зробити та зробити це. Ось таке електронне урядування.

Відповісти
  • Ігор
12.08.19 09:36

Нарешті держслужбовцям, які довічно (з можливістю передавати посаду у спадщину) знаходяться у привілейованому прошарку суспільства (безнадійних), полегшили отримання пенсій. Іншим, хоч і зареєструвався в особистому кабінеті Пенсійного фонду, СМС-ки надходять 2 разі на рік замість 2 рази на місяць. І ці розумові невдахи переконують нас, що в них щось путнє вийде!

Відповісти
  • ольга
12.08.19 11:42

Ігор, гослужбу надо каждые 5 лет менять....а то блин специалисты...

Відповісти
  • Wonder woman
12.08.19 11:51

Диджитализация шагает по стране. После введения сервисов Е-Малятко, Е-Receipt, Е-пенсія и др. "Е",ожидается введение:
-  электронной автокефальной церкви "Е-Христос" с отпущением грехов по заявке  (к заявке крепятся пакет документов, подтверждающий грехи, копия платежки о пожертвовании, оплате сорокоуста или покупке свечки);
- электронный реестр мест на кладбище "Е-Труна" с возможностью забронировать понравившееся место онлайн;
- электронная система анонимных пожертвований малоимущим чиновникам "Е-Хабар"
и тд. 
Поле для фантазии неисчерпаемо)

Відповісти
  • ^^^
12.08.19 13:38

Wonder woman, в больших городах говорят проблемы с местами на кладбищах, так что многим идея понравится.

Відповісти
  • ТАНЯ
12.08.19 13:36

Wonder woman, За всеми будет следить Большой Брат. Все и всЁ под колпаком. Удивляться нечему. Прогресс. Да, заносит наших руководителей, живут в своей реальности. Электронный кабинет удобно. Я правда , писем не писала, но движуха видна. И смески приходят. А вот объясните мне популярно, что такое диджитаализация ? К чему это?

Відповісти
  • ЯЯЯ
12.08.19 12:51

Wonder woman, насмешили) Но Е-церковь уже имеется. Там и панихиду онлайн можно заказать и пожертвование сделать)

Відповісти