Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.08.19
8209 19 Друкувати

Середня зарплата в наступному році сягне близько 540 доларів, - Володимир Гройсман

За період з квітня 2016 року і до серпня поточного року мінімальна зарплата в Україні зросла в 3 рази – з 1378 грн до 4173 грн, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 21 серпня Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі.

Прем’єр-міністр наголосив, що зростання мінімальної зарплати супроводжувалося й зростанням середньої зарплати. Цьому сприяла передусім детінізація праці в Україні, а відтак і переведення працівників на так звані офіційні зарплати, які стали значним елементом захисту прав працівників.

Так, на початку 2016 року середня зарплата в Україні становила 4686 грн, а в червні 2019 року – вже 10783 грн. Зростання в 2,3 раза.

Важливо, на думку Володимира Гройсмана, і збереження зростання пенсій. За останні роки в Україні проведено декілька пенсійних перерахунків для різних категорій пенсіонерів.

«Мінімальна зарплата до 2020 року має стати 5,5 тис. грн. Я розумію, що це дискусійне питання, але це реалістична цифра. А середня зарплата в наступному році, якщо продовжувати курс реформ, сягне близько 540 доларів США, а в 2021 році – 620 доларів США. Цього можна досягнути», – наголосив Володимир Гройсман.

Щодо пенсійної системи, прем’єр-міністр повідомив, що середня пенсія все ж таки зросла з 1 тис. 700 грн. до більше 3 тис. грн. "Але ми розуміємо, що треба продовжувати і зменшувати дефіцит Пенсійного фонду і підвищувати пенсійні виплати. Це непросте завдання нового Уряду. Але цьому питанню треба приділяти величезну увагу", - підсумував Володимир Гройсман.

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
22.08.19 01:28

...этому и другим вопросам надо уделять огромное внимание, только давайте как-то без вашего участия, – подытожу я

Відповісти
    Оцінити
  • 38
  • 2
  • ГБ (Главбух)
22.08.19 07:09

Сомневающийся Sкептиk, Пан Гройсман забывает, что уже в этом году он не будет премьером! 

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 1
  • Анастас
22.08.19 08:17

Все было бы чудесно, если бы не было так печально.Увы

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Оксана
22.08.19 08:44

Справа не в тому, скільки буде з/п, а в тому ЩО ти зможеш купити на ці гроші. Можна і 1000 доларів загнути, але якщо її не буде вистачати на необхідне, то грош ціна таким обіцянкам.

Відповісти
    Оцінити
  • 58
  • 0
  • Итого
22.08.19 09:41

на прощание  " хвали мене моя губонько, хвали" это он кому рассказывает - своей свите ? они поверят , они же живут на другой планете.

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • все едино
22.08.19 09:46

Ось цікава статистика як з могу погляду: з країни виїхало купа народу ( працездатного) які б могли б працювати тут и заробляти собі на життя а не на виживання. Вони всі такі гарні і пухнасті нащі обранці "дорогі", що вже приватний сектор не в змозі забезпечити їхні забаганки на підвищення ЗП держ. службовцям.
Питання звідкиж взятись коштам якщо вже держ. сектор ЗП вища за приватний?.....
Висновок: спочатку скоротити держ. аппарат ( дармоїдів) у всіх напрямках діяльності держави (доречі що живуть за наші з вами грощі, щей за них же нас и пресують), хай йдуть працювати в приватний сектор и там спробують заробити ці 540 $, на не розмножуватися за наш рахунок як ракова пухлина. А потім вже можна буде говорити и про підвищення.

Відповісти
    Оцінити
  • 46
  • 0
  • кузькина мать
22.08.19 10:36

все едино,  когда-то (когда сдавали отчеты "ножками"), я, как бух  небольшой оптовой торговой фирмы, проходила все кабинеты от инспектора до начальника ГНИ района, чтобы сдать ндс (низкая налоговая нагрузка по понятием фискалов) вот и прессовали как угодно. все рассказы о торговой наценке (копеечной), которая ограничена монополиями (поставщиками) и рынком (покупателями)не действовали, типа вы все равно плохо работаете.. на предложение прийти к нам и поработать менеджерами по продажам, поднять торговую наценку. ответ нач ГНИ *Если бы мы умели РАБОТАТЬ, мы бы здесь не сидели*

Відповісти
    Оцінити
  • 44
  • 0
  • все едино
22.08.19 11:00

кузькина мать, ось про що и кажу- не вміють працювати хай йдуть прибирати вулиці мити підлоги.... все ж краще ніж нічого не робити і за це кошти отримувати ( а їх зарплатню, що вони зараз отримують можна назвати як крадіжка и рекет бо своіми діями вони є злодіями), в решті решт в тех. персоналі їм всім знайдется місце, а захочуть їсти ( або чогось кращого для себе) то і робити навчаться....
Тоді точно зрозуміють як воно працювати чесно и знати скільки коштує та мінімальна зарплатня.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • кузькина мать
22.08.19 09:49

Сегодня в новостях озвучили сумму, на которую выпустили (и продали) за последние два месяца облигаций государственного займа- 40 миллиардов долларов. Причем облигации покупали преимущественно негосударствееные пенсионные фонды Европы и Америки. Отсюда и "стабилизация" гривни. Хотя экономисты и говорят про рост ВВП примерно на 4 % с апреля по июль, чего-то слабо верится. А вот, то что через неск месяцев эти облигации придется выкупать обратно (они краткосрочные)- так это реальность. Не думаю, что эти 40 млрд будут вложены в развитие экономики. вот и будем скоро все с мешком денег ходить за буханкой хлеба.

Відповісти
    Оцінити
  • 31
  • 0
  • гость
22.08.19 11:05

Почему "это" (гройсмана) до сих под не уволили?

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • клава
22.08.19 15:15

гость,а кто ж его уволит? старая  Рада уже  не может, новая еще не может. По закону старій КМ в полном составе работает ДО прихода Нового КМ, которій утверждается новой радой

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • *
22.08.19 13:37

Зарплата в директивном порядке выросла в 3 раза. А обесценилась раз в 5. По этой же причине.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Сергей
22.08.19 16:13

гройсман видимо уже на работу устроился)))

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • все едино
22.08.19 16:17

Сергей, авжеш на 540 $ зарплатні :)

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • клава
22.08.19 16:33

все едино, а долл у него по 25 или по 29 (как в бюджет заложили)?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • все едино
22.08.19 16:36

клава, а хто йогоо знає, якщо по 29, то на різницю (по 25) купить токена ;)

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • клава
22.08.19 16:39

все едино, видать как знал, в бюджет заложил

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • хм
27.08.19 14:46

очень вдохновляют разговоры о средней зарплате, тоесть у когото она 6 т.грн а у кого-то 60 , а на двоих у них средняя зарплата по 33 тысячи гривен, вот прямо сердце радуется!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Сергій
09.09.19 18:16

"Должна стать", "должна вырости", "детенизация" .... нахапалися "словов" і керують економікою.... Хто якось ще вигрібався - і то пішов в тінь від їх реформ. Обставили всіх обовязковими податками, поставили цінову вилку на мізер, загнали в куток і радіють реформам. 

Відповісти