Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.08.19
4313 8 Друкувати

Чи потрібна ліцензія на зберігання пального у пересувних цистернах

Фіскали вказали: у розумінні Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР (далі – Закон № 481) суб’єкту господарювання необхідно отримувати ліцензію для здійснення зберігання пального у СТАЦІОНАРНИХ цистернах/ємностях.

Водночас контролери нагадали, що до суб’єктів господарювання не застосовують фінансову санкцію у вигляді штрафу, передбачену ст. 17 Закону № 481, у разі зберігання пального до 31 грудня 2019 року без наявності відповідної ліцензії.

ІПК  ДФСУ від 15.08.2019 р. № 3814/6/99-99-12-02-02-15/ІПК.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
28.08.19 08:40

Вопрос был о передвижных... в ответе стационарные. Ответ по-одесски

Відповісти
  • Людмила
28.08.19 10:07

не уж то- здравый смысл победил))) хоть маленькая- но победа!

Відповісти
  • Y
28.08.19 23:30

Людмила, А чему Вы радуетесь? Они на вопрос так и не ответили(((( К сожалению, из определения места хранения, как раз и можно интерпретировать что все емкости - это места хранения: "місце зберігання пального - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування;" Если сократить это определение то:"місце зберігання пального - місце (територія), ......., та/або ємності, ......". 
Все теперь будет зависеть от того как в суде будут понимать правильно они поставили запятую или нет, тк предложение звучит неоднозначно. Хотя для нас это плюс: есть какая-то норма (не помню пункт), смысл такой, если норма интерпретируется неоднозначно, то правильной считается то интерпретирование, которое выгодно налогоплательщику.
Но не забывайте следующее, ДФС любую передвижную емкость, на раз сможет привязать к месту, тк ваша передвижная цистерна не двигается 24 часа в сутки без остановок, а привяжут они ее или к гаражу или к месту где такая цистерна "ночует", к сожалению

Відповісти
  • кузькина мать
28.08.19 10:36

Правильно  понимаю, что если на территории стоит сломанній бензовоз на колесах и используем его для хранения топлива, то лицензия не нужна?

Відповісти
  • Y
28.08.19 23:40

кузькина мать, сейчас, после такой консультации, все начнут приделывать колеса к цистернам, бакам и прочим емкостям))))))

Відповісти
  • Ольга
28.08.19 11:58

кузькина мать, нужна, только никто ее вам не оформит(

Відповісти
  • Александр
28.08.19 15:46

Налоговая уже начала проверки АЗС, которые получили лицензии позже 01.07.2019 г. !!!
И как результат - 250.000 грн. штрафа обеспечено !!!
Тактика налоговой создать всем проблемы и тянуть с разъяснениями, оформлением до последнего, потом штрафовать - сработала.

Відповісти