Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.08.19
12276 18 Друкувати

Державна податкова служба України розпочала свою роботу

28 серпня 2019 року розпорядження Уряду від 21 серпня 2019 р. № 682-р про початок роботи Державної податкової служби України опубліковано на Урядовому порталі.

Кабінет Міністрів передав Державній податковій службі функції з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

«Ми починаємо новий етап у податковій політиці нашої держави. Нова податкова служба стане надійним партнером для підприємців, яка створюватиме сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні, впроваджуватиме нові сервіси та забезпечуватиме рівні права всіх платників податків. Впевнений, що спільними зусиллями ми побудуємо сервісну податкову службу європейського зразка з високим рівнем довіри у суспільстві, якою будемо пишатися»,– наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

Прийняття розпорядження стало можливим після виконання усіх необхідних заходів з утворення ДПС: проведення державної реєстрації, затвердження структури, штатного розпису апарату та кошторису, переведення з ДФС у ДПС 30% працівників на рівні центрального апарату і територіальних органів.

Таким чином, здійснення заходів з утворення ДПС та забезпечення здійснення ДПС повноважень і виконання функцій, визначених Положенням про Державну податкову службу України, затвердженим постановою КМУ від 06.03.2019 р. № 227, завершене.

Офіційний вебпортал Державної податкової служби України www.tax.gov.ua.

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • аглі акаунтер
28.08.19 18:58

заживемо тепер ....

Відповісти
  • Оксана
28.08.19 19:19

Почнемо новий етап? Надійним партнером для підприємців?  Уже даже не смешно 

Відповісти
  • Александр
28.08.19 19:50

И уже начали проводить проверки тех АЗС, которые получили лицензии после 01.07.2019 и как следствие - выписывать по 250.000 грн. штрафных санкций!
Всё запутать, тянуть до последнего, начать принимать документы после 12.06.19 и рассматривать 20 рабочих дней, а потом бац и вы попали!
Лучшего партнёра и не найти !!!
С актом в кустах......
 

Відповісти
  • Буржуй
28.08.19 21:06

 — Чего ж ты тогда не смотришь на меня, мил человек?
— Жду, когда влетит дракон.
— Я дракон…
— А как же три головы, крылья, огромный хвост…?
— А я сегодня попросту, без чинов. 
— Наш господин дракон так давно живет среди людей, что сам стал похож на человека. И иногда заходит к нам, по-простому, по-человечески… 

Відповісти
  • Лариса
29.08.19 07:35

Нуууу...ще ж мало часу пройшло. Всі заважають...ось сьогодні приймуть 50-60 законів нові депутати і все стане на свої місця ;)

Відповісти
  • Шурик
29.08.19 08:33

Вчера стал новый начальник, сегодня поставят другого.
Новое название нужно круче и смешнее. От всех папередних уже тошнит. И не надо сервисом обзывать доильный аппарат.

Відповісти
  • 123777
29.08.19 08:50

Да, теперь все круто поменяется.А вообще-то  делать нечего менять  название.Типа;кручу-верчу, запутать хочу.

Відповісти
  • Джур
29.08.19 09:16

Те же яйца, только в профиль снизу наискосок

Відповісти
  • Перекатиполе
29.08.19 09:30

А будет ли введена встречная ответственность за вредительство бизнесу для начальника ДПС, заместителей, инспекторов? 

Відповісти
  • Ваша
29.08.19 09:43

Ждём-с самого важного в нашей стране: новых бланков и форм. Гггг.
Тьфу....

Відповісти
  • Александр
29.08.19 10:00

Новый сайт ДПС http://www.tax.gov.ua/ не работает

Відповісти
  • три ха-ха
29.08.19 11:20

А чего в названии сайта на первом месте tax? Это таксы на услуги gov? 

Відповісти
  • Мария
29.08.19 15:48

три ха-ха,

Відповісти
  • Не удержалась
29.08.19 20:33

Мария, ха-ха три раза

Відповісти
  • Бух, который всю жизнь с налоговой работает ....
29.08.19 13:52

утром еще уходили налоговые на рег-цию.
А теперь налоговые не уходят - выдало - нет сертификатов контролир.органа ??? - видимо нового органа и новые сертификаты...
Что делать с этим ?

Відповісти
  • 12377
29.08.19 14:06

Бух, который всю жизнь с налоговой работает ....,а Вы скачали последнюю версию МЕДКА?

Відповісти
  • Екатерина
02.09.19 10:05

Мееее... чего? А, это то уродливое ПЗ, создатели которого никогда на видали Виндовс?

Відповісти