Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


29.08.19
4176 12 Друкувати

Новим Прем’єр-міністром України став Олексій Гончарук

Верховна Рада призначила Олексія Гончарука Прем’єр-міністром України.

Відповідне рішення підтримали 290 народних депутатів.

Олексій Гончарук став наймолодшим Головою Уряду в історії України. До того як очолити Кабінет Міністрів, він працював заступником керівника Офісу Президента з економічних питань. В Офісі Президента Олексій Гончарук опікувався питанням реалізації реформ, спрямованих на спрощення умов ведення бізнесу, покращення інвестиційного клімату, відкриття ринку землі, та низкою інших.

Зокрема, за час його перебування на посаді було підписано низку Указів.

Найбільш значущі серед них Укази щодо протидії рейдерству та контрабанді, впровадження нових підходів в інфраструктурі. Зокрема, стосовно будівництва та ремонту доріг, а також покращення доступу до Інтернету по всій країні. Скасовано і мінімальний розмір оплати послуг нотаріусів. Тепер нотаріусам можна буде платити менше 1% від вартості нерухомості.

Із ключового був також скасований штраф у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми за порушення касової дисципліни.

З ініціативи Олексія Гончарука проведено повну  інвентаризацію Указів Президента, після чого скасовано більше 160 застарілих, які заважали бізнесу працювати та створювали додаткові бюрократичні складнощі.

До роботи в Офісі Президента Олексій Гончарук з 2015 року  очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO), який займається питаннями покращення умов ведення бізнесу та  інвестиційної привабливості України. Під керівництвом Олексія Гончарука BRDO домоглось скасування близько 1000 незаконних і неактуальних актів, а також ухвалення більше 50 рішень на користь бізнесу. Започатковано  реформу контролюючих органів, зокрема їх переорієнтацію на ризикоорієнтований підхід.

Розроблено низку прогресивних онлайн-продуктів, зокрема портал покрокових інструкцій для започаткування власної справи, інспекційний портал, портал моніторингу використання коштів дорожнього фонду та низку інших.

Довідково

Олексій Гончарук більше десяти років займався юридичною практикою.

Працював юристом, а згодом очолював юридичний розділ у компанії «PRIOR-Invest». В 2008 році заснував юридичну фірму «Constructive Lawyers», яка спеціалізується на наданні юридичних послуг у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

Був також позаштатним радником Степана Кубіва, Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Олексій Гончарук має три вищі освіти. Випускник Аспен Інституту Київ.

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • яяя помню
29.08.19 23:53

Лукоморья больше нет, от дубов простыл и след,
Дуб годится на паркет, так ведь нет -
Выходили из избы здоровенные жлобы,
Порубили все дубы на гробы...

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 10
  • Александр
30.08.19 10:15

В ОП он занимался проблемами упрощения ведения бизнеса......
Про "простоту" учёта акциза он что-то слышал? 
Нет желания упростить?

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Шурик
30.08.19 17:37

Александр,
"Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що після проведення податкової реформи, яку готує його уряд, оподаткування в Україні спроститься для всіх підприємців, тому їх можна буде назвати «спрощенцями»." С 2021 года.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Федорыч
30.08.19 10:23

Ну, теперь заживем) Пакращення уже скоро!

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 8
  • Азиров
30.08.19 14:59

Федорыч, ща капусты накопаем и точно заживем!

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 1
  • Оксана
30.08.19 11:23

Интересно, что еще кроме как кассовых штрафов упразднил Зе для бизнеса??? Я что-то пропустила?
Считаю, что премьер-министр все-таки должен иметь еще и экономическое образование.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 1
  • Непогода
30.08.19 20:01

Оксана, пишут, что у него и так три высших??? Интересно каких? 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Инна
30.08.19 13:29

Настораживает главное, что  власть   сконцентрирована в одних руках.  Это, не есть хорошо.  Будут  штамповать законы, которые   им выгодно.    Полный "адобрямс"  Осталось последнее , распродать землю. Земельная реформа нужна, но  как она будет проведена, вот в чем вопрос. Да, и что будет с реформой  здравоохранения?. Аваков , это тоже   не все одобряют. 

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 2
  • Светлана
30.08.19 15:14

 послужной список примерно такой:
- юрист-консульт в пивном ларьке,
- начальник юридического отдела сельского рынка,
- управляющий партнер стартапа по розыску домашних животных,
- лидер партии набравшей 0,11% на предыдущих выборах,
- советник министра,
- советник вице-премьера.
__________
пришло время дилетантов, ПОЛНЕЙШИХ!,  НУ И  ГРАНТОЕДЫ, КУДА Ж  БЕЗ НИХ

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 2
  • яяя помню
30.08.19 17:00

Премьер-министр Алексей Гончарук считает, что правительство не должно вмешиваться административными решениями в ценообразование, в том числе, на энергоносители. Об этом он сообщил на брифинге 30 августа, передает Интерфакс-Украина.

"Когда политик начинает вмешиваться в цену, это приводит к неэффективности, коррупции и популизму", - сказал он в ответ на вопрос о ценах на газ для населения и позиции Международного валютного фонда (МВФ). (с)

 

Відповісти