Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.09.19
5349 17 Друкувати

Уряд остаточно запровадив електронний обмін документами

 4 вересня 2019 року  Кабінет Міністрів України схвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами.

Зміни мають запрацювати уже з 1 жовтня, до того моменту державні органи повинні провести відповідні організаційні налаштування у системі обміну документами.

«Щомісяця державні органи надсилають один одному тисячі різних документів. Їх доставляють загальні та спеціалізовані поштові служби, бо це насправді тисячі документів. З 1 жовтня обмін документами відбуватиметься повністю в електронній формі. Це скоротить час на доставку і обробку кореспонденції, яка буде приходити через цифрові сервіси, а не доставлятися кур’єрами. Це перший крок до повноцінної цифровізації всього документообігу», – коментує рішення Уряду Дмитро Дубілет, Міністр Кабміну.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Мария
05.09.19 09:00

Резвенько. Ждем с дрожью в коленках.

Відповісти
  • Виктория
05.09.19 09:14

А что же теперь почта будет делать?

Відповісти
  • Тиса
05.09.19 11:57

Виктория, ляже у гроб.

Відповісти
  • наталія
05.09.19 09:16

Відповісти
  • Наталья
05.09.19 09:41

Из статьи я поняла, что это касается госорганов. А на предприятии без бумажки ты как...шка, а с бумажкой человек.

Відповісти
  • Оксана
05.09.19 10:38

Цікаво, і собез з 1 жовтня не буде вимагати довідки, а всю інфо сам від податкової отримуватиме? І звіти по аліментам в юстицію не потрібно подавати? взагалі не розуміла їх потрібності якщо я і так в звітах всю необхідну інфо передаю.

Відповісти
  • ^^^
05.09.19 13:44

Оксана, вот кстати да, про отчет по алиментам мне тоже интересно.

Відповісти
  • Елена
05.09.19 10:48

ага, с 01.10 - гос.органы, а с нового года всем остальным?
А когда начнуть голоса в Раде считать по отпечаткам???
Сейчас умные Айтишники все уедут - из другой статьи их хотят обложитьдоп.налогами...
А кто им всё это внедрять будет???
Квитанции в Медке до сих пор через ж... выглядят

Відповісти
  • хунок разрахунковий
05.09.19 14:35

Елена, зеленчук -иван ткачук

Відповісти
  • Елена
05.09.19 11:47

Елена,поставьте обновление, все уже работает правильно и квитанции нормальные)

Відповісти
  • Ігор
05.09.19 10:50

Ця нова овочева Ыліта кожного разу різні коментарі дає - то вже припинили, то знадобиться 2 роки. І реформи пошли, і результат буде у світлому майбутньому, як комуняки обіцяли. Ви ж так старанно намагаєтесь обійти тему скорочення чиновників, що і самі заплутались.

Відповісти
  • Тиса
05.09.19 11:59

Ігор, поки  Вони зрозуміють Як, наша терплячка помре.

Відповісти
  • наталія
05.09.19 13:29

За якій рахунок бенкет влаштовуємо????? Бюджет гумовий, чи з армії заберуть та на закупівлю техніки пустять????

Відповісти
  • хунок разрахунковий
05.09.19 14:36

наталія, єлектронний збір

Відповісти
  • хе
06.09.19 20:53

хунок разрахунковий,а вы не подсказывайте!) а то точно введут дбязательным для всех, а не только айтишникам- налог на развитие"))

Відповісти
  • Тетяна
06.09.19 10:31

Я вважаю хід розумний.Мине 5 років їх правління.І вірус зжере усі електронні документи.Вуа-ля ,доказова база зникла разом з  правителями.Оце так хід.Розумно!!!

Відповісти
  • хе
06.09.19 20:54

Тетяна,а ведь это же гениально!!!

Відповісти