Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.09.19
26296 20 Друкувати

Зміна договорів про визнання електронних документів у зв’язку з реорганізацією ДФС на ДПС

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку з реорганізацією та перейменуванням ДФС на ДПС Державною податковою службою були запроваджені нові договори про визнання електронних документів. Переглянути перелік договорів можна за посиланням.

Договори укладаються з ГУ ДПС відповідно до наказу Мінфіну від 06.06.2017 р. № 557. Платники податків укладають Договір про визнання електронних документів з головними управліннями ДПС.

Також зауважимо, що платникам, у яких договори уже укладені, переукладати їх не потрібно! Укладені договори діють до закінчення терміну дії сертифікатів.

Користувачам M.E.Doc, які подають заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів, необхідно обирати Договір з Головним управлінням ДПС.

За матеріалами M.E.Doc

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
13.09.19 08:15

Задолбали,

Відповісти
  • Шурик
13.09.19 16:07

Елена,
Чем? Ведь в "Заява про приєднання" только ссылка на страницу этого договора в интернете. Пускай хоть каждый час там меняют, его никто не смотрит.
Эту ссылку в форме тоже менять нужно, сайт падатковой уже другой.

Відповісти
  • клава
13.09.19 09:42

Они кровати двигают, а головная боль -у нас. Лучше бы работу ЕК наладили. Опять зайти невозможно!

Відповісти
  • Елена
13.09.19 10:34

Почему просто не переименовать раз так им хочется с ДФС на ДПИ ???
Надо менять сам орган, чтоб своих посадить?
Что изменилось после прихода Зел.? просто фуражку на другой бок...
Где жена с кувалдой, чтоб ей было пофиг в какую сторону фуражка?

Відповісти
  • Andrey
13.09.19 10:37

Подав документи на розблокування ПН 02.09 вже сьогодні 13.09 і тишина, так розумію, що теж пов'язано з реорганізацією, а потім заднім числом все зроблять 

Відповісти
  • Александра
13.09.19 15:01

Andrey,звоните на горячую линию, пульс. Я так всегда делаю - в течение суток с момента звонка проходит вся регистрация, потом еще с пульса перезванивают и отчитываются о проделанной работе

Відповісти
  • Бух
13.09.19 10:50

Отправила отчет по ЕСВ еще 11 сентября. До сих пор нет кв. №2.
У всех так или только у меня?

Відповісти
  • Ксения
13.09.19 14:21

Бух, сегодня дозвонилась в Пенсионный. У них сбой((( сказали позвонить в понедельник

Відповісти
  • Марина
13.09.19 13:59

Бух,тоже по вчерашнему отчету тишина

Відповісти
  • ок
13.09.19 11:15

Бух, по отправленному вчера тишина 

Відповісти
  • Вячеслав
13.09.19 11:09

Бух, аналогично. По ЮЛ и ФЛ.

Відповісти
  • Ольга
13.09.19 11:41

По ЄСВ  - тоже   відправила  11.09   -  квитанції №2  до сьогодні  нема - сьогодні    відправила  повторно  звіт. Жду.

Відповісти
  • Галина
13.09.19 12:23

Отправила вчера утром 13.09.
 Второй квитанции нет.

Відповісти
  • Галина
13.09.19 12:23

12.09.

Відповісти
  • Марина
13.09.19 14:39

Пришла квитанция, но принято с зауваженням, без разъяснений

Відповісти
  • Лидия
13.09.19 14:42

Хтось отримав другу квiтанцiю по ЄСВ?

Відповісти