Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.09.19
6080 15 Друкувати

Ніна Южаніна підготувала правки до законопроектів щодо використання РРО

Народний депутат Ніна Южаніна на своїй сторінці в facebook розповіла про поправки до законопроекту №1053-1 — їх вийшло 105, а також до законопроекту №1073 — 22. Як говорила Ніна Южаніна на зібранні за участю малого й середнього бізнесу, дані законопроекти необхідно змінити з урахуванням і пропозицій підприємців, і очікуваної загальної користі для бізнесу і для держави.

Насамперед обов’язкове застосування РРО з 1 січня 2020 року має стосуватися тільки таких видів діяльності: реалізація побутової техніки, лікарських засобів, ювелірних виробів, уживаних товарів в магазинах, діяльність готелів, туристичних агентств, кафе, барів, ресторанів, а також реалізація автозапчастин за переліком Кабінету Міністрів України.

Що стосується всіх платників єдиного податку другої — четвертої груп — застосування РРО для них не на часі.

"Щодо програмного забезпечення чи програми, яка може використовуватися будь-яким портативним пристроєм, то я надала цим поняттям чіткі визначення, щоб не було подвійного тлумачення і підміни понять. При цьому чітко визначила період, коли має вся ця система запрацювати — через 90 днів після підтвердження рішенням КМУ готовності такого програмного забезпечення до промислової експлуатації", - стверджує Ніна Южаніна.

Також повністю виключено застосування механізму так званих кешбеків. Підприємці були буквально в шоці від перспективи додаткового тиску на бізнес у новий спосіб.

І, звичайно, щодо штрафів. Штрафи мають залишатися для класичних РРО на сьогоднішньому рівні, а для програмних РРО — виключно за нереєстрацію розрахункової операції на сервері контролюючого органу.

"Сподіваюся, що мої поправки будуть сприйняті комітетом виключно з професійної точки зору, бо тут точно немає ніякої політики",  - підсумувала Ніна Южаніна.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
20.09.19 04:47

Чистой воды лоббизм. Е-чеки это , что девушка с юга учитывая наши реали не безвозмездно пыталась втюхать вместо РРО. Но процес затянулся, так как платить за воздух у нас не принято. Теперь предлагают альтернативу, ТЕХ У КОГО РРО ЛЮБИТЬ ДО СМЕРТИ, А КТО ОПЛАТИТ МЕСЯЧНУЮ ПОДДЕРЖКУ Е-ЧЕКА НЕ ТРОГАТЬ. Вопрос а не это ли было изначально и запланировано и кто будет получать роялти ( автора в студию)

Відповісти
  • Буржуй
20.09.19 05:25

Какой там Е-чек?! Сейчас пошли 3 -и сутки как  мой ЦСО не может распломбировать мне РРО. У них ВСЕ висит. Ни о какой подачи подачи 4 -РРО  в любом виде речь естественно не идет. Опломбировать говорят тоже невозможно. Сбои везде, Даже у Госрегистраторов. Некоторые ждут Виписки по 3 суток. Там товарищ по имени Владимир говорил что зарегистрировать РРО со всеми доками -несколько часов? 
" -Это очень поэтишно-Капитан Блад любит поэзию. Вы помниль яблок в цвету? Да? Ха-Ха!"

Відповісти
  • Владимир
20.09.19 10:22

Буржуй,Очередная ложь. Кабинет не работал с вечера 18.09.2019 до середины дня 19.09.2019. Какие на* 3 дня?

Відповісти
  • Шурик
20.09.19 11:30

Владимир,
с 16-го до 19 вчера вечера кабинет не выдавал данных. не 3 дня а 4, это которые я пытался увидеть.

Відповісти
  • Юра Г.
20.09.19 06:14

Буржуй, 20-е . пора привыкнуть.

Відповісти
  • Мария
20.09.19 11:14

Юра Г., так если бы 20-е, у меня "о приеме на работу" отправлен 17! числа, а принято нашими "доблестными" 19 числа. Зашибись! По-ходу с 15 вечера теперь по 20 включительно будут вестись технические работы! 

Відповісти
  • Юра Г.
20.09.19 06:11

Буржуй, это в вашем ЦСО не поняли алгоритм фискалов. Их документ получив 1 квитанцию НИКОГДА не получит вторую , так программисты сработали, из программа думает что все ОК. Как при любом отчете, проверено экспериментально - если пол дня нет второй квитанции отправляйте повторно, почти сразу приходит положительная 2 квитанция на 1 документ и отказ на повторный. Их сервера банально не в состоянии корректно обработать запрос с большим количеством связей (тип РРО, версия РРО, проверка пломб) и по всей вероятности запрос обрывается выполнив его половину. При том повторно сначала аналогичный запрос не может выполнить, так как по факту частично обработан первый. РАССЛАБЬТЕСЬ, И ЭТО ТОЛЬКО НАЧАЛО. ВОЛШЕБНИКИ-НЕДОУЧКИ ИЗ ПЕСНИ АЛЛЫ ПУГАЧЕВОЙ.

Відповісти
  • Александр
20.09.19 08:03

Спасибо тёте Нине за наше счастливое акцизное будущее!
П.С. Сколько отвалили её лоббисты за установку уровнемеров, счётчиков и прочей ненужной аппаратуры на акцизных складах???

Відповісти
  • Мари
20.09.19 10:00

Так с 1 января 2021 же обязаловка, почему пишут с 1 января 2020?

Відповісти
  • Екатерина
20.09.19 10:28

кто-то может сбросить цей перелік??

Відповісти
  • бух123
20.09.19 11:44

З професійної точки зору і ніякої політики...Это про Южанину? НДС за 2е полугодие 2017 года ВЕРНИ...

Відповісти
  • анализы
20.09.19 14:25

Южанина ,а вы тут каким боком ?,все в сад ,а вас  забыли?

Відповісти
  • Вячеслав
20.09.19 15:35

Убрать словосочетание "платежные карточки" из Закона об РРО - сколько бы проблем решилось одним махом. Для меня неведомо, почему чистый безнал вдруг стал налом.  

Відповісти