Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.10.19
6568 12 Друкувати

ДПСУ про помилки при складанні "акцизних" довідок

У зв’язку із великою кількістю помилок при складанні:

Довідки про розпорядника акцизного складу пального, акцизний склад, розташовані на ньому резервуари пального, витратоміри та рівнеміри (форма J(F)0210301),

Довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (форма J(F)0210401),

Довідки про витратоміри-лічильники обсягу виробленого спирту етилового та/або обсягу виробленої продукції (форма J(F)0210601) та

Довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків спирту на акцизному складі виробника спирту та/або виробника окремих видів продукції (форма J(F)0210701) повідомляємо.

Графа «№ рядка» таблиць в усіх довідках містить порядковий номер рядка у таблицях документа, що складається.

Якщо це основна довідка (складається вперше), то значення графи «№ рядка основної довідки, який коригується/додається», що зазначається у другій колонці таблиць довідки, співпадає із значенням графи «№ рядка» у першій колонці таблиць довідки.

Якщо це коригуюча довідка, то значення графи «№ рядка основної довідки, який коригується/додається», що зазначається у другій колонці таблиць довідки, може не співпадати із значенням графи «№ рядка» у першій колонці таблиць довідки.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
02.10.19 08:02

Кто-то уже отправлял эти довидки?

Відповісти
  • Возмущенна
02.10.19 09:33

Пыталась, но выдает ошибку "Порядковий номер у рядку  (дублювання)  Таблиці  1 вказана некоректно» " Не понимаю в чем прикол...

Відповісти
  • Ирина
02.10.19 14:24

Где найти пример заполнения ?????
Отправила за 01.10.2019г  Выдал ошибку -
Попередження - порушення вимог ст.49 п.49.18 ПКУ. Граничний термін подання звітності за звітний період - 30.09.2019. 

Відповісти
  • SOS !!!!!
02.10.19 14:52

Дурдом какой-то,   у кого получилось сдать эту довідку ?????

Відповісти
  • SOS !!!!!
02.10.19 14:53

дурдом какой-то. кто сдал эту Довідку ?????

Відповісти
  • Малахова Надія Антонівна
02.05.20 13:40

SOS !!!!!,Потрібно падати довідку про розпорядника акцизного складу. На квітень м-ць на не робочі дні була здана довідка. На даний час потрібно здати на травень м-ць, також на неробочі дні
Як її заповнити.! .

Відповісти
  • Яна
02.10.19 15:04

Расскажите про уровнемеры, у кого поставили, как передавать данные будете? На все резервуары делали или только на функционирующие?

Відповісти
  • Елена
02.10.19 15:28

Правильно ли я поняла?
Нормы п.128.1.3 ст.128.1 (ежедневные отчеты по остаткам и обороту топлива) -штрафные санкции применяются с 01.01.2020г - согласно п.25 підр. 5 розділ ХХ.
Буду очень благодарна за ответ!

Відповісти
  • Бух
02.10.19 18:25

Елена, я это поняла так же как и вы, но у меня вопрос с какого периода необходимо начинать подавать эти ежедневные довидки #2 ? С 1.07.19 или с момента  установки уровнемеров и подачи  довидки #1 ?? 

Відповісти
  • Елена
03.10.19 13:23

Бух, сама ума не приложу где найти ответ на этот вопрос!  Может нам здесь кто- то поможет найти ответ!?

Відповісти
  • Оля
02.10.19 15:31

 данную Довідку необходимо сдавать  с 01.07.2019г ???? Даже если не установленные уровнемеры ???

Відповісти