Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


05.10.19
2078 9 Друкувати

Депутати створили об’єднання "за ФОПів"

Роксолана Підласа та Грищук Роман, депутати від партії "Слуга Народу", ініціювали створення міжфракційного депутатського об’єднання "за ФОПів". До нього вже приєдналися представники усіх фракцій та груп.

"Ми в минулому - ФОПи. Багато з нас працювали в сфері послуг: організація заходів, PR, консультаційні послуги тощо", - пише на своїй сторінці у facebook Роксолана Підласа.

"Ми - за малий бізнес, ми захищаємо ФОПів, які або самостійно виробляють товари чи надають послуги, або наймають невелику кількість працівників", - стверджує народний депутат. 

Станом  на 1 лютого 2019 року на обліку в Україні перебуває 1,8 млн. фізичних осіб підприємців (ФОП), з них 1,3 млн - платників єдиного податку. При цьому вони збільшують платежі до бюджету. За даними ДФС, за 2018 рік ФОПи збільшили сплату єдиного соціального внеску на 38% - з 14 млрд до 19,6 млрд грн.

"У той же час ми бачимо, що великий бізнес часто структурується як ФОПи. Держава бореться з ухиленням від сплати податків, і це зачіпає реальних підприємців, які працюють на економіку і чесно платять податки. Ми не повинні завдавати шкоди малому бізнесу в боротьбі з великими ухильниками", - зазначає Роксолана Підласа.

Міжфракційне об’єднання (МФО) створено для того, щоб домогтися балансу в податковій і фіскальній політиці: детінізація, але не за рахунок ускладнення життя ФОПів.

Депутат Підласа обіцяє відстоювати збереження чинних умов роботи для ФОПів, в тому числі збереження спрощеної системи оподаткування та існуючих груп.

Пропонується збільшити ліміт обороту для 3 групи і переглянути статус 1 групи.

Крім того, депутати об’єднання виступають за спрощення механізму сплати податків і скорочення контактів з чиновниками.

Роксолана Підласа пропонує ФОПам звертатися до об’єднання за підтримкою їхніх інтересів в парламенті.

"Маєте пропозиції, як полегшити життя малого бізнесу? Пишіть нам!," - закликає народний депутат. 

Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
05.10.19 02:33

Типа анекдот? Пора о душах подумать? Теперь всё будет по просьбам трудящихся?

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Буржуй
05.10.19 08:21

Юра Г., Зашел на сайт ВР-мадам Пидласа соавтор законов 1053 и 1073 и вместе с Гришуком за них голосовали. Сами накинули на шею веревку ФОПам, а теперь говорят -приходите, поможем , защитим Ваши интересы!

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Юра Г.
06.10.19 11:28

Буржуй, Подросли детки рэкетиров конца 90-х . Сначала наезд, потом крыша за долю малую. Они делают лиш то, что мы им позволяем. Зайдите, посмотрите на ценник новитних РРО и оцените их заботу.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Игорь
05.10.19 11:28

Не создавайте никаких "об'єднань за ФОПів" Залиште їх у спокої. ФОПы сами разберутся. Если предположить, что все ФОПы 100% занимаются минимизацией (а это далеко не так),  то теневая составляющая составит 2,2% (стат. погрешность) от общей неуплаты налогов (таможня, офшоры, НДС). Так может нужно на другое обратить внимание?  

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 0
  • Елена
06.10.19 01:52

Это, чтобы её на площади потом не линчевали. Страшно стало. А вообще меня радует, что пошёл процесс отделения мнения депутатов от мнения партии. Пусть пока может и фэйковое. Скоро они начнут друг-друга грызть.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Юра Г.
06.10.19 11:32

Елена, их цель, натравить 3 групу на 1. Вот видите, мы за Вас, всё повысим, но из-за 1 не можем, давайте пересмотрим 1-ю, а потом Вам предел повысим. Сначала пришли за 3-ей. 1-я промолчала. Будут душить 1-ю, кому поможет 3-я, где поставит запятую.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ГБ(Главбух)
06.10.19 13:56

Ох, есть у меня уверенность в том, что нас опять отвлекают от чего-то очень важного! 

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Елена
07.10.19 12:15

"ЗА ФОП" - МЫ ВАША КНИГА ЖАЛОБ И ПРЕДЛОЖЕНИЙ! (поплачьте нам в рубашку, вам будет легче!)
Интересно, интересно,подкаким КВЕДом зарегистрировались... А РРО они себе поставят?

Відповісти