Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


09.10.19
5346 10 Друкувати

ДРС попередила нардепів про наслідки податкових законопроектів

ДРС проаналізувала законопроекти №1210 і 1210-1, повідомило РБК-Україна.

Державна регуляторна служба (ДРС) заявила про потенційний негативний вплив законопроектів №1210 і 1210-1 на економіку і відправила попередження про наслідки прийняття депутатам. Про це повідомила голова ДРС Ксенія Ляпіна.

"Нам вдалося спрогнозувати і показати потенційний негативний вплив закону 1210. Але чи нам вдасться вплинути на уми тих, хто сьогодні приймає рішення – це питання відкрите. Тому що власне ми направили свої прогнози і депутатам. Вони не слухали, хоча частина з них почала розуміти, що вони роблять щось не те. Ми надіслали це і уряду, і ми зараз направимо президенту. Сподіваємося, що це вплине на ситуацію", - заявила Ляпіна.

За словами глави ДРС, одним із способів врегулювання ситуації навколо закону є відгук законів 1210 і 1210-1, які можуть бути повернуті в парламент після суттєвого доопрацювання.

Основною проблемою, як зазначила Ляпіна, сьогодні є непрогнозованість дій влади і зростання недовіри до неї з боку бізнесу, що автоматично спричинить за собою зниження економіки.

"Прогнозованість зменшилася навіть порівняно з тим, що було раніше. Я дивилася оцінки, які проводять різні рейтингові структури. Коли ми говоримо, реформи, ми забуваємо, що реформа - це не самоціль, а це якісь усвідомлені зміни, які повинні принести якийсь позитив", - заявила Ляпіна.

Нагадаємо, ініціатор податкових нововведень, глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев стверджує, що в законопроект №1210 до другого читання внесуть зміни з урахуванням численних зауважень та пропозицій експертів та бізнесу.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ihor07
09.10.19 08:24

а шо там в тих законопроектах?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Алла
09.10.19 09:41

Гарний аналіз https://site.ua/andrey.garnat/23184-kakuyu-ekonomiku-stroit-zelenskiy/

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана
09.10.19 10:06

Алла, ой- вей!  тоже мне  прозрение!  Все это  было  понятно еще при  срежиссированном майдане.  А теперь   чего уж  там.... получайте  удовольстие! 

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 14
  • Шило
09.10.19 14:30

Светлана, Вы как бы чуть-чуть задолбали своей унылой однообразностью. Методичка устарела.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 2
  • @@@
09.10.19 11:37

Светлана, а кто майдан режисировал ? откройте мне глаза!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 8
  • Лилия
09.10.19 10:29

А по моему более реальный анализ в Лиге https://finance.liga.net/ekonomika/article/v-rejime-printera-rasskazyvaem-chto-je-prinyala-rada-za-dve-nedeli-raboty,
 у А. Гарнат просто:  прогноз.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ігор
09.10.19 10:52

І жодної пропозиції альтернативних рішень/методів досягнення мети. Така собі імітація захисту яка от вже 30 років, а тільки гірше - бізнес-активність падає, розумово-амбіційні їдуть туди, де все по справжньому, а не імітують захист. Та ще лобіювання інтересів сировинних експортерів: ПДВ-шних пільговиків за рахунок інноваційного мікро-бізнесу.
Потрібні варіанти?
1. Контрабанда. Товар потрапляє або через Європейськи митниці, або морськи порти. То вимагайте офіційні документи іноземних митниць, які щойно проїхали; або документи митниць тих портів, де завантажили судно. Та виконуйте домовленості по електронній синхронізації баз - там не фальшують в таких масштабах. От і порівнюйте данні.
2. Проводять через ФОП? То перевіряйте адреси масової реєстрації адрес ведення діяльності ФОП у торговельних центрах. Якщо у будівельному гіпермаркети ведуть діяльність з торгівлі будматеріалами 50 ФОП - що тут не зрозуміло? Орендодавці нехай подають звіт. Бо за працевлаштування попередь, а здав в "дивну" оренду, не треба.
3. Прирівняйте до безготівкових розрахунки по терміналах. Нема терміналу? Дійте на прикладі поповнення мобільного або інтернет або комунальних послуг. Укладайте договір з банком. Далі ФОП видає рахунок, покупець на місті зі свого смартфону заходить на адресу сторінки ФОП або "Приват24", вказує реквізити картки та сплачує. Квитанцію надсилає на пошту ФОП. Нема смартфону? То ФОП встановлює свій комп'ютер в торговій залі і на ньому покупець сплачує карткою.
Чому ви розумові невдахи свої варіанти не пропонуєте?

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 2
  • Ксюша
09.10.19 14:25

Ігор, Из личного опыта . Несколько лет назад реального фопника проверяли буквально через несколько  месяцев после открытия. Налоговая подала в соответствующие органы что считают что это фиктивный фопник. Хотя до этого каждый месяц вызывали и советовали как надо работать с НДС , цеплялись просто к надуманному., тогда еще все налоговые не регистрировались и на вопрос так что же мы нарушаем ответ был один ,что мы лично считаем .  Потом  приезжал проверяющий и фотографировал на рабочем месте.  Так что все они прекрасно знают.  Но надо создать видимость что они что-то делают. И бороться надо  с коррупцией в соответствующих органах.  А так  у нас опять борьба  с ветряными мельницами. 

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • я в шоке
09.10.19 11:05

что мешало внести изменения к первому чтению Гетьманцеву? не было обсуждения с бизнесом этого проекта! т.к. и скажите - ваше мнение нас не интересует! на кого работаете? кто заказчик?

Відповісти