Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.10.19
11246 37 Друкувати

Парламентський комітет пропонує запровадити нові податки

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування пропонує розглянути можливість запровадження нових податків і зборів, зокрема з реклами фармацевтичної продукції, тютюнових виробів, а також з виробництва та обігу солодких газованих напоїв з підвищеним вмістом цукру. 

Планується спрямувати надходження від цих податків і зборів на забезпечення пацієнтів з рідкісними захворюваннями лікарськими засобами та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання.

Також пропонується розглянути питання щодо запровадження нової бюджетної програми «Забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання громадянами з рідкісними (орфанними) захворюваннями».

Рідкісним (орфанним) захворюванням вважається захворювання, яке загрожує життю людини, або яке хронічно прогресує, призводить до скорочення тривалості життя громадянина або до його інвалідності, поширеність якого серед населення не частіше ніж один випадок на 2000 осіб. 80% орфанних захворювань генетично обумовлені та тривають протягом усього життя людини і потребують постійного лікування.

За матеріалами Верховна Рада України
Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
22.10.19 01:30

Слуги КАКОГО народа. Уточните пожалуйста. Надо же было так лохануться. В названии действительно отсутствует слово "УКРАИНСКОГО" . Теперь вынужден буду уточнять у слуг, какому именно налогу служите?

Відповісти
    Оцінити
  • 76
  • 3
  • Бухгалтер
23.10.19 09:41

Юра Г.,
помните рекламный слоган, "зробымо их ще раз"?
так вот "их" это был народ, а не те на кого все подумали.

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Кристина
22.10.19 07:40

Да , а цены на медикаменты ещё больше взлетят

Відповісти
    Оцінити
  • 59
  • 2
  • Владимир
22.10.19 08:23

простите, а акциз с табачных изделий на что тратят? то есть, еще один налог? сама идея ограничить вредные сладкие газированные напитки заслуживает уважения, но может их просто включить в перечень акцизных товаров ?(аналогичный механизм взымания, контроля, отчетности в принципе есть). что касается рекламы, то глупо облагать ее налогом, если установить налог с оборота... чем больше продаж, тем больше налога...  

Відповісти
    Оцінити
  • 48
  • 2
  • 1
22.10.19 13:40

Владимир, а табачные фабрики в Украине благодаря новопринятым законам закрываются, людей увольняют, поданы документы на возврат денег по акцизам... В курсе событий?

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 2
  • СержК
22.10.19 08:37

Есть желание выдворить за пределы страны Кака-Колу?)))

Відповісти
    Оцінити
  • 45
  • 1
  • Нона
22.10.19 14:32

СержК, да в селах поруч із заводом пересихають ставки і в криницях майже нема води, але ж там місцеві всі працюють - тому й мовчать. У кожної медалі завжди дві сторони

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 1
  • Людмила
22.10.19 13:05

СержК, И не только её

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Роман
22.10.19 09:25

СержК, А, то. табачников (ВАТ и Филипморрис) с их 25 млрд. грн. налогов фактически уже выпнули так зачем останавливаться. А те кто хотят покурить и попить колы - купят контрабандно-контрафкактную, крышуемую Паном Арсеном, #покращеннявжесьогодні

Відповісти
    Оцінити
  • 46
  • 3
  • СержК
22.10.19 08:41

А еще можно "нагрузить" весь общепит с его е-шками и гмами... параллельно запретив устанавливать надбавку к себестоимости не более 10%... поле непаханное...

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 0
  • Ірина
22.10.19 08:43

не проще вернуть гости и контроль в пищеву промишленость

Відповісти
    Оцінити
  • 31
  • 1
  • Елена, Мариуполь
22.10.19 11:39

Ірина,  Нет, не проще. Это же надо кому-то заниматься. Контролирующие органы, как и государственные институты страны, за 30 лет атрофированы. Все идут "за баблом", прямое назначение:контроль, сопровождение, редактирование процессов в сторону усовершенствования в любой среде заменяются на рэкет и вымогательство со стороны проверяющих.

Відповісти
    Оцінити
  • 42
  • 0
  • ihor07
22.10.19 08:51

Ну, чому ви так? Слуги може і не українського народу, але ініціатива хороша. Рекламу фармацевтики, тютюну та солодких газованих напоїв варто було б взагалі відмінити, але тоді все рівно буде прихована реклама і в бюджет ні копійки.

Відповісти
    Оцінити
  • 30
  • 30
  • Роман
22.10.19 09:10

 "Планируется направить поступления от этих налогов и сборов на обеспечение пациентов пищевыми продуктами для специального диетического потребления" - це так лобстерів для "слуг" назвали? 
 Що далі - сіль шкідлива - налог, кава, чай теж як кажуть. Хліб викликає ожиріння - налог, та і взагалі все мучне... Ковбаса признак розкоші - налог на розкіш, картопля теж - купуєш по 20 грн/кг - на тобі як олігарху налог на виведення капіталу.
 А насправді, всі думаю розуміють, що ці податки виробники вкинуть в ціну - тому насправді це потрібно назвати податком з громадян за споживання/використання ліків напоїв і тютюну.  Правда так по іншому звучить? 

Відповісти
    Оцінити
  • 84
  • 4
  • Катя
22.10.19 09:29

Ха-ха, ща производители на этикетках просто уменьшат процент сахара и все, кто будет проверять технологию ????

Відповісти
    Оцінити
  • 34
  • 0
  • Ольга
22.10.19 10:09

Очень разумно!) Все, что наносит вред здоровью, пусть облагают дополнительными налогами. А хорошая продукция в рекламе не нуждается!)

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 24
  • Ігор
22.10.19 10:25

Ольга, Дійсно розумно. І практичні результати про це кажуть:
1. Баба Юля підвищувала ставку на цигарки. Громадські організації раділи: "Нехай кидають палити - більше здоров'я". Результат: ціни з того часу виросли у 30 разів, а кинули палити 15% - 20%. Ще і ринок контрабанди оцінюють у 5 - 7 мільярдів доларів. Хто виграв? А з гральним бізнесом?
2. Хряк підвищував зарплату чиновникам - щоб не крали. До того суддям, фіскалам. Результат: найгірша корупція в світі.

Відповісти
    Оцінити
  • 51
  • 0
  • Галина
22.10.19 13:22

Ігор, За что вы так Порошенко? за то что зарплату повышал? прекратите! 

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 30
  • бурундук
27.11.19 16:24

Галина,назвал своим именем....тю

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ігор
22.10.19 10:15

Настав вже час зайнятись пільговими попами. Їм дали пільги, як казали, для розвитку духовності. Зараз УПЦ майже 8 тис. приходів + московська майже 25 тис. приходів = 33 тис. приходів. І який результат? Україна дивує світ по корупції та здирництву – це і є результат пільгової сталінської духовності. Чим гірше, тим заможніше стають попи – вони зацікавлені у погіршенні. Церков більше ніж магазинів, ніде в світі такого немає. То чому ці попи-комерсанти і далі користуються пільгами? Вони хворі діти? Вони як ті дорослі лобуряки не бажають іти працювати, а на шиї старих батьків. Де духовність попів, щоб нарешті відмовитись від пільгового паразитування в Україні на користь її розбудови? Та ще влаштовують хресні шабаші з іншими пільговиками-олігархами: новинськими, бойками, порошенками, …


Пільгову, 0%, ставку ПДВ впровадили, щоб провели реконструкцію підприємств. Результат: всі підприємства зношені, в занепаді, жахливі для екології. Парадокс – чим довше вони користуються пільгами, тим більше занепадають підприємства, для яких і давали пільги, тим більш заможними стають їх власники і більших пільг вимагають.

Відповісти
    Оцінити
  • 45
  • 29
  • я в шоке
22.10.19 16:28

Ігор,
нет московскькой или как вы её все время обзываете и грязь льете! это наша истинная Церковь, в эту Церковь мои родители, бабушки и пра-, пра- бабушки ходили,  так как ты рассуждают люди , которые не имеют никакого отношения к Церкви, не знают её историю, и выполняют заказ "наших" американских "друзей", чтобы Украина была - дикое поле!

Відповісти
    Оцінити
  • 39
  • 19
  • Наталія
29.10.19 10:53

.Збирають  податки ,щоб  дати з/плату 19 млн. Абрамавичусу на рік, а на  пенсії добавка 100 гривень. Різниця велика. Да потрібно  наповнювати бюджет  за  рахунок самих  бідніших  ,тому що  вони з своїх злидених пенсій і  мін  зарплат платять за  все Чому не  платять  олігархи в  нашій країні  ім  все  можна. В  Союзі  мінімальна з/плата  не  обкладалась  податком. То  чому   зараз  всі  платять  одинакову  ставку 18%. Зе  говорив  ,що ми  будем  сміятись мабуть  через  сльози

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • 2310
23.10.19 12:27

я в шоке, не путайте церковь пра-прабабушек и теперешних попов-коммерсантов! Спросите у родителей и бабушек во сколько обходились посещения церкви тогда и во сколько сейчас.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 5
  • я в шоке
22.10.19 17:05

я в шоке,
националисты как дорвались к власти, так везде и сеют грязь, ложь, вражду. Когда ж вы уже уйметесь ?!

У Кабміні розповіли про приватизацію Укрпошти.

***

Н




Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 9
  • И я скажу
22.10.19 11:15

Маразм крепчал...

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 0
  • Леся
22.10.19 14:22

Це для приходу інвестицій.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • ННД
22.10.19 11:21

Краще б зкоротили хоч на половину перевіряльщиків з держорганів, і обмежили зарплату чиновникам і директорам держпідприємств,а то щось забагато премій,особливо за інтенсивність праці. Всі наші податки йдуть на їх утримання.А на що ще? Медицина платна, навчання платне.

Відповісти
    Оцінити
  • 46
  • 0
  • Ксеня
22.10.19 12:37

В конфетах, шоколадках тож много сахара!!!!- обложить! И производителей сахарного буряка не забыть!

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • Нона
22.10.19 14:08

Ксеня, у нас, к сожалению, почти  не осталось производителей сахарного буряка

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • ИРИНА
22.10.19 13:30

Бедненькие не знают, как наполнить себе корыто для дерибана. А то что любой налог ложится на плечи конечного потребителя( народа Украины) и ведет к дальнейшему обнищанию простых украинцев.

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 0
  • Ыч
22.10.19 17:55

ИРИНА, а Зелю вы ж выбрали, зробылы разом??

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 4
  • бурундук
27.11.19 16:27

Ыч,а Петю  вы выбрали...5 лет--и ЧТО????

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мария
22.10.19 14:47

ИРИНА, можно подумать они пришли к власти (впрочем как и все предыдущие), что бы заботится о простых украинцах))))

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 0
  • Олександра
22.10.19 13:55

НДС сделать 1-5%, отменить 0% и налоговый кредит)))

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • я в шоке
22.10.19 15:08

может проще сделать аудит? например, проверить деятельность в.о. министра здравоохранения гражданки-американки Супрун, и сразу деньги найдутся для пациентов.

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 29
  • Маша
23.10.19 11:22

Зелебобы, так вы ж за это голосовали? Привет админу, который банит по IP за комментарии про зеко-манду))

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 2
  • Ксения
28.10.19 13:00

Да хватит нам уже налогов , штрафов , новинок ! Скоро бухгалтера вымрут !

Відповісти