Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.10.19
4683 5 Друкувати

Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ: відображення поворотної фінансової допомоги фізичній особі

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.

Сума поворотної фінансової допомоги, яка надається суб’єктом господарювання фізичній особі, відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «153».

У податковому розрахунку за ф. № 1ДФ виплата доходу на користь фізичної особи у вигляді поворотної фінансової допомоги відображається наступним чином: сума нарахованого доходу зазначається у графі 3а, сума виплаченого доходу - у графі 3, а у графі 4а та графі 4 зазначаються нулі.

Зазначена норма передбачена п.п. 165.1.31 ПКУ.

За матеріалами ГУ ДПС у Запорізькій області
Теги:
Коментарі
  • Амина
23.10.19 07:01

Ой,а кто это проверяет,налоговая инспекция?Смешно.ФОПы вообще неприкосновенны в этом плане:что хотят,то творят-никто не проверяет,никто не наказывает.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 12
  • Светлана
23.10.19 07:41

Амина,ндс-ников единщиков иногда проверяют и дают прикурить.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • ОЛЬГА
23.10.19 08:01

Амина, а в чем ваша печаль. ФОП Предоставил кому-то фин. помощь из своих денег, ему ее вернули - какой это доход. Как по мне, ДПС нечем заняться, вот и придумывают проблемы себе и налогоплательщикам.

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 1
  • Яринка
23.10.19 08:44

Дураков в налоговой полно, инспектор включил в акт проверки ВФП, которую получал не ФЛП а физлицо с кодом 153. Аргумент - не были предоставлены документы, подверждающие ее возврат, хотя в ходе проверки этот вопрос даже не поднимался. По факту увидели только в акте. И апофеоз всей этой истории -  все суды, кроме последней ( сейчас ожидаем заседание) согласились с налоговиками, хотя я предполагаю, что из судей никто особо не вникал...

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Тиса
23.10.19 11:06

Приходять до ФоП, а він говорить, що 5 млн дав фіндопомоги "на підкуп президента", а йому, а де це в 1ДФ? 

Відповісти