Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.10.19
4401 12 Друкувати

29.10.2019 р. обмежено доступ до електронних сервісів ІДД ДПС

У зв’язку з проведенням обслуговування програмно-технічного комплексу Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС повідомляємо, що 29.10.2019 р. з 18 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв. доступ до електронних сервісів буде частково обмежено.

ДПС просить вибачення за тимчасові незручності.

За матеріалами ІДД ДПС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
29.10.19 01:50

А как насчёт с 20-00? 

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
29.10.19 23:48

23:48 вход в ЭК не работает

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
30.10.19 00:57

0:57 не работает 

Відповісти
  • Светлана
29.10.19 07:31

а суббота и воскресенье для чего? В таком случае пусть вернут круглосуточную регистрацию!

Відповісти
  • Шурик
29.10.19 12:07

Светлана,
У пожарников выходных не бывает

Відповісти
  • кузькина мать
29.10.19 13:30

Шурик, похоже, что пожарники здесь мы. Они могут себе позволить выходные.

Відповісти
  • Лара
29.10.19 10:17

Светлана, ага, щас. 
Бюджет наполнять надо. Денежков всегда не хватает

Відповісти
  • LaN
29.10.19 13:29

Кода вы не успеваете зарегить НН , то через эл переписку направляете письмо : "ООО "Трояда" просит извинения за временные неудобства" И все,инцидент исчерпан.

Відповісти
  • Елена
29.10.19 14:07

16-17 - делать нельзя, надо именно в последнии дни срока регистрации НН !!!, чтоб потом еще три наладить то, что сейчас внедряд....

Відповісти
  • Ната
29.10.19 14:54

Речь идет о центре сертификации ключей, а не о шлюзе налоговой

Відповісти
  • кузькина мать
29.10.19 15:59

Ната, ага, а если срочно ключи нужны? после их *наладки* еще дня три нет реального доступа.

Відповісти