Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.10.19
5050 12 Друкувати

До граничного строку подання декларації з податку на прибуток виявлено помилки у фінансовій звітності: як виправити?

Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ (п. 46.2 ПКУ).

Фінансова звітність, що складається та подається платниками податку на прибуток є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

Податкова декларація повинна містити, зокрема, інформацію про додатки, що додаються до податкової декларації та є її невід’ємною частиною (п. 48.3 ПКУ).

Фінансова звітність подається як додаток ФЗ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (у таблиці «Наявність додатків» проставляється позначка «+»). Відомості про форми фінансової звітності, які одночасно подаються з Декларацією, відображаються у відповідній таблиці Декларації.

Якщо до граничного терміну подання Декларації у фінансовій звітності виявлені помилки, які впливають на показники Декларації, такі уточнення здійснюються у «Звітній новій» Декларації з поданням до такої Декларації фінансової звітності з виправленими показниками.

У разі якщо до граничного терміну подання подається виправлена Декларація з ознакою «Звітна нова», то фінансова звітність, показники якої не підлягають виправленню, повторно не подається.

За матеріалами ГУ ДПС у Запорізькій області
Коментарі
  • Светлана
29.10.19 07:50

нову звітну не примут,если не сдана просто звітна.Странный ответ или я что-то не понимаю

Відповісти
  • Катя
29.10.19 08:03

Светлана, имеется в виду выявлены ошибки в сданной декларации, т.е. сдана Звітна

Відповісти
  • Ната
29.10.19 09:14

Катя,как раз об этом изначально не идёт речь. Написано, что сдана ФИН отчетность и в ней выявлены ошибки. Как это исправлять - не написано, зато написано, как исправлять декларацию - сдать звитну нову ) можно подумать, никто бы не догадался )))) оооочень оригинальный совет )))

Відповісти
  • И я скажу
29.10.19 09:46

Странный ответ, ЭТО даже не ответ. ожидали совета как испаравить фин. звітність. По хорошему нужно сдавать фин. звітність вместе с декларацией для квартальщиков, так было бы логичнее и справедливо.

Відповісти
  • Светлана
29.10.19 10:00

И я скажу,  согласна,  сроки сдачи разные.Если бы финрезультат сдавали 9 числа вместе с декларацией (в том числе и в статистику) ошибок было бы меньше. Для квартальщиков самое то.

Відповісти
  • Andrey
29.10.19 10:26

Та не подається декларація і фінзвітність разом, може подаватися, але це не обов'язок, а право. Граничний термін подання фінзвітності 25.11.2019р. декларації 11.12.2019р. Встановіть однакові терміни подачі, а потім вимагайте одночасне подання. 

Відповісти
  • Мария
29.10.19 11:04

Andrey, или хотя бы сделать в финотчетах пометки : звітна, звітна нова, уточнююча

Відповісти
  • Инна
29.10.19 10:49

Andrey, вы на месяц вперед убежали. Предельные сроки 25.10.19 и 11.11.2019

Відповісти
  • Andrey
29.10.19 18:36

Инна, Так, перепрошую....маю машину часу 

Відповісти
  • Джаконда
29.10.19 11:23

Елементарно ,сделайте одинаковые сроки сдачи  фин. отчетности и Декларации для квартальщиков и не придется давать такие " Консультации", после которых вопросов еще больше появляется.

Відповісти
  • Наталья
29.10.19 11:26

Т.е они хотят, чтоб сначала сдать декларацию, соответствующую тем  ошибочным фин.результатам, которые уже сданы. А потом сдать  правильную "нову звітну" и к ней приложить правильные фин. результаты.

Відповісти
  • Светлана
29.10.19 13:06

Наталья, судя по такому ответу-таки да.

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
56717 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти