Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.11.19
5233 11 Друкувати

Запровадження програмних РРО: інфографіка від ДПС

Державна податкова служба України звертає увагу платників податків на ключові новації законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019 р.).

- РРО не потрібно використовувати спрощенцям 1 групи (річний дохід до 300 тис. грн), а також фізичним особам, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства.

- Нові закони про РРО відкрили можливість використовувати замість традиційних спеціальні програми призначені, для реєстрації розрахункових операцій. Таку програму можна буде встановити на будь-який гаджет, у тому числі і на смартфон. При цьому закон прямо зобов’язує контролюючий орган забезпечити безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання. Тобто, безкоштовним буде не тільки скачування самої програми, але і її підтримка.

- Використовувати програмні РРО можна буде з 19 квітня 2020 року.

- З жовтня 2020 року використання РРО стане обов’язковим (крім платників єдиного податку 1 групи) для фізичних осіб платників єдиного податку ризикових сфер діяльності – продавців ювелірних виробів, медпрепаратів і ліків, складних побутових приладів, автозапчастин, магазинів з продажу секонд-хенду. Також використовувати РРО мають ресторани, кафе, турагенції, готелі.

- З 1 січня 2021 року використання РРО буде обов'язковим для  фізичних осіб платників єдиного податку 2, 3, 4 груп незалежно від видів діяльності.

Інформація по темі:

Платникам єдиного податку 1 групи РРО не потрібні. Для решти представників мікробізнесу будуть безкоштовні програмні РРО від ДПС

З 1 січня ДПС надасть для тестування програмні РРО

Скільки буде коштувати підприємцям РРО в смартфоні

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
06.11.19 03:03

Не понял, следите за руками БЕЗКОШТОВНЕ ПОВНОФУНКЦИОНАЛЬНЕ ДЛЯ МІКРОБІЗНЕСА. Это ли не факт, что ПЛАНИРУЕТСЯ ПРОНРАМНЕ РРО С БЕСПЛВТНЫМ    О Г Р А Н И Ч Е Н Н Ы М ФУНКЦИОНАЛОМ, ДЛЯ ОСТАЛЬНЫХ, НАПРИМЕР БОЛЬШЕ 100 ЧЕКОВ В ДЕНЬ ИЛИ 1000 ГРН - В ДЕНЬ ПРОГРАММА ЗАБЛОКИРУЕТСЯ И ПОПРОСИТ 2000 ЗА РАЗБЛОКИРОВКУ. Често говоря более интересует , сколько лет новая власть даст этим мошенникам, или снова возьмут в долю?

Відповісти
  • Людмила
06.11.19 17:01

Юра Г., Какогочёрта выгоните пургу?  Зарабатываете? Идите лучше в рекламу.

Відповісти
  • Юра Г.
06.11.19 17:56

Людмила, лысого. Рекламировать что? Хотелка всех загнать в одно ПО - это значит создать единую базу в которой все взаимоотношения продавец--покупец  будут устроены таким образом, что чтобы ппродать товар, Вы должны будете либо его произвести сами (по тех процессу в смартфоне) либо другой продавец его Вам продать. Теоретически это возможно. Практически тоже, НО ИСПОЛНЕНИЕ БУДЕТ ЛИБО ДЕБИЛЬНЫМ, ЛИБО НАСТОЛЬКО ДОРОГИМ, ЧТО СОРОС НЕ ПОТЯНЕТ.  От чего Вас тошнит? На солененкое не тянет?

Відповісти
  • Владимир
06.11.19 17:20

Людмила, о так поясните что не пурга?
- безкоштовна підтримка (ага, такая как у кабинета, платильщик имеет право подать заяву с жалобой - вот и вся поддержка).
- з 19 квітня на любому гаджеті (бред сивой кобылы, если и успеют, то точно на конкретной модели гаджета)
То что Юрий чует жопой, я прогнозирую как технический специалист связанный с айти.
Вы думаете, почему Дубилета младшего нет в теме программных РРО, да потому что от тема эта обречена на провал и на негатив, а он от такого сторонится...

Відповісти
  • Юра Г.
06.11.19 03:11

да функционал бесплатной программы легче всего блокировать количеством кодов. до 10 кодов - бесплатно, до 100 - 100 грн., до 1000 кодов - 1000 грн., свыше 1000 кодов - абонплата 2000 грн. Ну колитесь, не такова ли была задумка с самого начала?  Мне могут возразить, у всех равные возможности - можете дать своё ПО, Но правило, кто первый встал, того и тапочки ни кто не отменял.

Відповісти
  • Надежда
06.11.19 07:06

А куда делся "перелік автозапчастин", или они уже все в него попали, чтоб не париться?

Відповісти
  • Mariya A.
06.11.19 08:35

Надежда, считаю, что автозапчасти попали на РРО практически все. Особенно интернет-магазины, где огромная номенклатура при минимальном наличии на собственном складе. Ведь никогда не известно, что сломается в машине постоянного или новоприобретенного клиента. Это может быть гарантийная и не гарантийная запчасть, подлежащая возврату и рекламации или не подлежащая.... электрика - механика - резина - металл - пластик... и т.д. Так что смысла в каком-то перечне вообще не вижу... По крайней мере для моего...

Відповісти
  • Mariya A.
06.11.19 08:39

... тем более, что разница в дате "Х" всего три месяца: октябрь 2020 или январь 2021 - уже не имеет значения.

Відповісти
  • Елена
06.11.19 14:35

Еврей комик у власти! Будем смеятья сквозь слезы и дальше...

Відповісти
  • Юра Г.
06.11.19 16:07

Елена, у власти тот, за кого отдали свой голос 82%. Только за это он заслуживает уважение. И пока, лично мне он нравится, даже со своими зеленными человечками во всех смыслах этого словосочетания.

Відповісти
  • Inspector
06.11.19 22:07

Почитал дискуссию....
Не буду ввязываться.
Выбрали клоуна? - Ждите цирка!

Відповісти