Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.11.19
3441 9 Друкувати

МОЗ України закупило бланки листка тимчасової непрацездатності для медичних закладів

МОЗ України уклало договір про закупівлю 3 891 580 бланків листка тимчасової непрацездатності на суму 1 844 608,92 грн з переможцем торгів Дочірнім підприємством «Поліграфічний комбінат «Зоря».

Бланки листка непрацездатності закупили шляхом проведення відкритих торгів  через електронну систему закупівель «Prozorro». Електронний аукціон відбувся 28 жовтня 2019 року, договір з переможцем торгів підписаний 18 листопада 2019 року. 

Інформація щодо закупівлі доступна на веб-порталі prozorro.gov.ua.

Розподіл листків непрацездатності по регіонам буде здійснено наказом МОЗ України відповідно до поданих заявок.

До кінця року бланки листка непрацездатності будуть доставлені в регіони. 

Нагадуємо, що подальший розподіл бланків до медичних закладів областей належить до компетенції департаментів (управлінь) охорони здоров’я на місцях.

Інформація по темі:

У зв’язку із відсутністю бланків листків непрацездатності видано довідку. Що з оплатою лікарняних?

За матеріалами МОЗ України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • злой клоун
20.11.19 08:22

зачем те бланки, если больницы закрываются и врачей нет (

Відповісти
  • Геля85
20.11.19 08:33

А зачем печатать бланки , если страна переходит на электронный больничный?

Відповісти
  • Мария
20.11.19 09:43

Геля85, потому что то,
 что написано в бланке надо перенести в комп, и хранить и на жестком диске и в бумажном виде и еще мУльон ксерокопий сделать))))

Відповісти
  • клава
20.11.19 15:59

Мария, а еще надо в *облако* отправить, шоб никакой вирус петя не достал

Відповісти
  • а у нас
20.11.19 10:51

ФСС з МОЗ у змові - так ФСС намагається економити свій бюджет - хоча, це наші з вами гроші! Адж, немає листка непрацездатності - немає і нарахувань! Мало того, що сам лікарняний працівник принесе вже із значним запізненням, ще й фінансування затримується! А потім отримаємо "лист щастя" - "Щодо збільнення кількості листків непрацездатності". І це не жарт - в цьому році ми вже двічі отримували такі петиції - от чому у вас збільшилася сума  фінансування за рахунок ФСС! Добре, що хоч перевірку не присилають! Наступного разу не втримаюся і напишу, що, шановні, ви нам віддаєте тільки 60% того, що від нас отримуєте! В даному випадку шкода працівників, які дійсно довго і тяжко хворіють.

Відповісти
  • кузькина мать
20.11.19 16:01

а у нас, так по очевидному мнению МОЗ, они не должні долго и тяжко хворать. Вони повинні зразу ж померти. бо с таким фінансуванням не похвораєш

Відповісти
  • Сергій
20.11.19 11:11

Ха=ха, бабло рулит. Распилили бюджет.

Відповісти
  • кузькина мать
20.11.19 16:04

Вот цена интересная 0,474 грн. интересно как комбинат Заря будет НН регистрировать?

Відповісти