Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.11.19
2707 5 Друкувати

Відходи на підприємстві: чи сплачувати екологічний податок за розміщення відходів, якщо є угоди зі спеціалізованими підприємствами на утилізацію?

"Вісник. Офіційно про податки".

Платником екологічного податку в частині відходів, що утворюються Підприємством, є спеціалізовані підприємства, які отримали дозволи уповноважених органів на здійснення постійного (остаточного) перебування або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях або об’єктах (місцях розміщення відходів, сховищах, полігонах, комплексах, спорудах, ділянках надр тощо).

Разом з тим для забезпечення вимог п. 240.5 ПКУ суб’єктам господарювання, у тому числі і підприємству, необхідно облаштувати спеціально відведені місця для тимчасового розміщення відходів та запровадити належний облік відходів різних класів небезпечності дня виконання договірних зобов’язань із спеціалізованими підприємствами із утилізації або розміщення (захоронення) відходів.

ІПК від 08.11.2019 р.  № 1262/6/99-00-04-04-03-15/ІПК.

Коментарі
  • Ольга
20.11.19 09:29

Так сплачувати чи ні?

Відповісти
  • www
20.11.19 09:44

Відповідь у стилі ДПС: самі спитали, самі НЕ відповіли

Відповісти
  • Виктория
20.11.19 14:07

у Вас должен быть договор со спец.предприятием,вот оно уплачивает налог.А вы нет

Відповісти
  • *
20.11.19 14:38

сама налоговая разьясняла, правда, лет 10 назад. Нет, не должны, если есть договор на утилизацию. Ну и акты/накладные, конечно.

Відповісти
  • павелл
20.11.19 16:53

Ну і відповідь і думай собі що хочеш.

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
81061 147
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі