Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.11.19
9670 10 Друкувати

Оплата через термінал має вважатися отриманням коштів на банківський рахунок, - позиція підприємців

Члени Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Олександр Сніховський та Олександр Пліва взяли участь в засіданні Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва під головуванням Дмитра Романовича, яке відбулося 18 листопада 2019 року.

Вони висловили позицію ГО «Фортеця» щодо наступного:

- збільшення оборотів на єдиному податку;

- виключення обліку товарів;

- незастосування РРО;

- врахування оплати через термінали як отримання коштів на банківський рахунок;

- посилення представництва малого бізнесу в Координаційній раді регіональними лідерами та інші питання на користь малого та середнього бізнесу.

Новим аргументом в дискусії на користь позиції ГО «Фортеця» є Указ Президента України від 17.10.2019 р. № 761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців».

Наступне засідання Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва відбудеться на наступному тижні. Готуємо проект змін. Пропозиції просимо надсилати у вигляді таблиці (чинна редакція та редакція змін, що пропонуються) на електронну пошту prodanop@ukr.net 23 листопада 2019 року.

За матеріалами "Всеукраїнське об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу "Фортеця"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
22.11.19 09:05

Ну нарешті почали просувати гарну пропозицію. Одразу видно хто справжній друг, а хто ЄБА, яка лобіює свої вузькопрофільні здирницькі інтереси. Та призначає в своє правління О.Писарука, який є підозрюваним у справі розтрати рефінансування НБУ.
Ще б зрозуміти 2 питання:
1. Хто такий Дмитро Романович? Представник царської династії, про приїзд якої ми досі не знаємо?
2. Чому досі мовчить якісно реформований буфетницею НБУ? Це ж його справа популяризувати безготівкові розрахунки. А чим для цього не гарний приклад звільняти від РРО тих, хто встановлює термінал?

Відповісти
  • Юра Г.
22.11.19 09:56

Ігор, Терминал НИКОГДА не заменит РРО. Для этого есть много причин - ФОП должен отказаться от налички -  фискалы не увидят содержание продажи  - банковская мафия поднимет стоимость обслуживания терминалов при их и так искусственном спросе . Радует Ваши мнения, но Вы точечно решаете проблемы, не вникая в приграничные проблемы.  К тому же пластик не единственный метод платежа. ТОЛЬКО ПРОДАВЕЦ ДОЛЖЕН РЕШАТЬ, КАКИЕ СПОСОБЫ ОПЛАТЫ ЕМУ ПРИНИМАТЬ. ЛЮБОЕ ВМЕШАТЕЛЬСТВО ГОСУДАРСТВО ВСЕГО ЛИШЬ ЛОБИРОВАНИЕ ИНТЕРЕСОВ ТОГО, ЧЬЁ РЕШЕНИЕ ПРИКАЗЫВАЮТ ИСПОЛЬЗОВАТЬ.

Відповісти
  • Елена
22.11.19 10:49

Любой здавомыслящий человек понимает, что расчет наличными - это когда пересчитав БАНКНОТЫ ПАЛЬЧИКАМИ они переходят от покупателя к продавцу. И ТОЛЬКО ЭТО СЧИТАЕТСЯ НАЛИЧНАЯ операция!
Ни карточки, ни терминалы, ни какая другая фигня, где ты не притронулся к банкнотам, НЕ МОЖЕТ СЧИТАТЬСЯ НАЛИЧКОЙ! А соответственно под РРО не должны попадать...

Відповісти
  • RLСЕРГЕЕВНА
03.12.19 14:58

как им в голову  это донести......

Відповісти
  • Сергій
22.11.19 11:43

Только нал, только нал, геть зеленый "обырвал".

Відповісти
  • Надія
22.11.19 11:45

Елена!

Правильно Вы говорите , не надо извращением заниматься , они уже и так повыдумывали такое , что совсем не соответствует действительности!

Наличка-это наличка , когда ты в руках держишь деньги , которые отдаешь продавцу.

А карточка  или оплата втерминал-это Уважаемые " Дяденьки" БЕЗНАЛ! ОНО , т.е. эти денежки пошли на р/с в банк . Хотите проследить оборот , вот там и разбирайтесь.

НО это не НАЛИЧКА! Чтобы эти деньги превратились в наличку , нужно пойти в банк , снять денежки еще и процент заплатить , тогда они превратятся в наличку. У меня ВОПРОС,КАКИЕ ОНИ ЗАКАНЧИВАЛИ ИНСТИТУТЫ?

Відповісти
  • RLСЕРГЕЕВНА
03.12.19 15:00

надия   ОНИ не заканчивали ниченго если в этом неразбираются( по наличке)

Відповісти
  • резидент
22.11.19 15:40

Надія,так никто и не говорит, что оплата карточкой - это наличка. По закону РРО применяется при расчетах в наличной и/или В БЕЗНАЛИЧНОЙ ФОРМЕ  (С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ ПЛАТЕЖНЫХ КАРТОЧЕК, ЧЕКОВ ...).
розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані:розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані:розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані:

Відповісти
  • Елена
22.11.19 11:54

Надія, если карточка это наличка, пусть на рынке попробуют ей расчитаться.... или за проезд в маршрутке заплатить...

Відповісти
  • Оксана
25.11.19 16:14

Опять эти защитники бизнеса проснулись. Где вы раньше были со своими предложениями? Лет 5 назад?
Зашевелилось кодло, понятно кому прислуживали.

Відповісти