Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


09.01.20
1300 0 Друкувати

За навчання працівника сплачено суму, яка перевищує трикратний розмір мінзарплати за кожний місяць навчання. Як відобразити в № 1ДФ?

Яким чином оподатковується ПДФО та за якою ознакою доходу відображається в податковому розрахунку за ф. 1ДФ сума, яка перевищує трикратний розмір мінімальної заробітної плати сплачена ЮО або ФО на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за навчання ФО (працівника)?

Сума, сплачена будь-якою юридичною або фізичною особою на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів, що не перевищує трикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (у 2019 році 12519 грн.) за кожний повний або неповний місяць навчання, підготовки чи перепідготовки фізичної особи (працівника), не включаються до складу оподатковуваного доходу такої фізичної особи.

При цьому сума коштів, сплачених такою особою (роботодавцем) за навчання фізичної особи (працівника) в частині перевищення суми, визначеної п.п. 165.1.21 ПКУ, оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та відображається в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «145».

Кончук Л.М., начальник управління податків і зборів  з фізичних осіб.

За матеріалами ГУ ДПС у Рівненській області
Теги:
Коментарі
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
27056 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд