Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


04.12.19
4531 11 Друкувати

Якщо придбали чи взяли в оренду транспортний засіб – подайте повідомлення ф. № 20-ОПП

Платники податків зобов’язані повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, податкові органи за основним місцем обліку.

Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

У разі придбання (оренди) юридичною особою транспортного засобу для своїх господарських потреб або потреб відокремленого підрозділу (філії), повідомлення за ф. № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після придбання (оформлення договору оренди) за основним місцем обліку такої юридичної особи, а у разі придбання (оренди) юридичною особою транспортного засобу для потреб відокремленого підрозділу (філії) у графі «Місцезнаходження об’єкта оподаткування» повідомлення за ф. № 20-ОПП зазначається адреса відокремленого підрозділу (філії) за місцезнаходженням транспортного засобу.

Юридична особа, яка вже подала повідомлення за ф.№ 20-ОПП та зазначила в ньому транспортні засоби, що знаходяться в її власності (оренді), при наступному придбанні (оренді) або відчуженні транспортних засобів в повідомленні за ф.№ 20-ОПП зазначає лише об’єкти по яким сталися зміни.

За матеріалами ГУ ДПС у Київській області
Теги:
Коментарі
  • ИРИНА
04.12.19 08:45

от ид.......ы, та надо было уже прописать чтобы еще и ручку канцелярскую с папкой на завязках при покупке, тоже в 20-ОПП показывать:))

Відповісти
    Оцінити
  • 40
  • 0
  • Валентина
04.12.19 09:11

А при чем тут аренда авто? Это же не собственность, а временное использование чужого транспорта!!!!!!!!!Для чего показывать в 20-ОПП?

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • Наталья
04.12.19 09:29

Валентина,ну, аренду недвижимости вы ж показываете?

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 3
  • наталія
04.12.19 10:16

Наталья, а зачем в принципе налоговой эта информация и по авто и по недвижимости?? Что она им дает? 

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • Іванов
04.12.19 10:31

Наталія, Дає можливість Вас оштрафувати за неподачу, або за неповідомлення. Казна Держави буде поповнюватись -  це по-перше, а по-друге - це контроль.

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • наталія
04.12.19 10:43

Іванов, со штрафом ясно. Контроль за чем? что именно они контролируют с помощью этой информации?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Татьяна
04.12.19 13:13

наталія, за неподачу 20-ОПП ваше підприємство можуть внески до списку ризикових, як наслідок-блокування податкових накладних...я б не радила жартувати з цим, такі випадки вже були

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Іванов
04.12.19 10:35

Останнім часом нічого доброго та корисного для платників податків не запроваджували. Відчуття таке, що "керманичі" не розуміють як заробляються та економляться гроші підприємцями країни.
А коментарі та консультації ДПС - це взагалі окрема тема, яка відрізняється від Нормитивної бази Законів.

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 0
  • Валентина
04.12.19 16:30

интерестно с какого числа действует это 20-ОПП по транспорту???

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Елена
05.12.19 12:11

Как же они хотят контролировать всех нас, а за себя так и не взялись...

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Перекатиполе
05.12.19 12:27

Арендаторы-махинаторы даже такую бумажку боятся подать.

Відповісти