Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.12.19
59194 52 Друкувати

З 1 січня 2020 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

Державна податкова служба повідомляє, що з 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2013 р. № 1203, змінюються реквізити бюджетних рахунків.

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які будуть введені в дію з 01.01.2020 року, після її отримання від Казначейства буде розміщена на вебпорталах органів ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».

Про оприлюднення нових рахунків ми невідкладно повідомимо нашим читачам. Слідкуйте за оновленням новин.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Аня
05.12.19 10:07

Уже как-то даже не смешно...

Відповісти
  • @@@
05.12.19 10:24

Аня, КАК ТУТ НЕ ВСПОМНИТЬ: никогда такого не было и вот опять

Відповісти
  • Ніка
05.12.19 10:07

Кто бы сомневался

Відповісти
  • ірина
05.12.19 10:11

Відповісти
  • 123
05.12.19 10:12

Издевательство какое-то.Действительно, не смешно.

Відповісти
  • Геля85
05.12.19 10:14

ГАВ

Відповісти
  • Денис
05.12.19 10:17

Шутники ... ???

Відповісти
  • 1234
05.12.19 10:20

Шо опять???

Відповісти
  • Ольга
05.12.19 10:27

Задолбали!!!

Відповісти
  • Лепская
05.12.19 10:29

Каждые полгода , новые счета, чем старые не устраивают (((((((((,

Відповісти
  • АННА
05.12.19 10:30

А без этого никак? 

Відповісти
  • галина
05.12.19 10:34

Это ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Виктория
05.12.19 10:43

ТОЛЬКО ЧТО Ж МЕНЯЛИ!!! ШО ОПЯТЬ??? 

Відповісти
  • Олена
05.12.19 10:43

снова все менять, только недавно все же поменяли

Відповісти
  • Облікове Діло
05.12.19 10:43

Шоб їм їжаків народжувати.

Відповісти
  • Arabella
05.12.19 10:55

Ідійоти

Відповісти
  • Оксана
05.12.19 11:14

щоб більше було помилок немає слів 
 

Відповісти
  • Наталія
05.12.19 11:17

Немає що котові робити-він яйця лиже. Хочуть показати що вони щось там ро...блять.

Відповісти
  • Елена
05.12.19 11:49

Убрать посредничество между предприятиями и органами налогов! Апендицит нашей страні - казначейство и статистика!

Відповісти
  • Светлана
05.12.19 11:56

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста новые счета на ЕСВ,акцыз,лицензия на пиво? Заранее благодарю.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
05.12.19 12:12

Светлана, https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html 
https://www.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ Либо здесь, на сайте тоже есть. Это ссылки на счета, пока ещё действующие в этом году

Відповісти
  • Ольга
06.12.19 13:17

Сомневающийся Sкептиk, пишет "вибачте, такої сторінки не існує"

Відповісти
  • Лорик
05.12.19 12:25

наказ затвержджено 31.12.2013. Як міняли недавно,одразу не можна було поміняти відповідно до плану рахунків? мізків не вистачає?
задовбали. Це не важко зробити, але вже бісить 

Відповісти
  • дина
05.12.19 12:47

ідіотізм..

Відповісти
  • Дмитрий
05.12.19 13:25

Задолбали, никак не определяться с каких счетов лучше тырить 

Відповісти
  • Надежда
05.12.19 14:08

Щоб вас дідько підняв та гепнув.  Прищелепкуваті!

Відповісти
  • Надежда
05.12.19 14:09

ПРИШЕЛЕПКУВАТІ. Звиняйте.

Відповісти
  • cap...
05.12.19 14:55

Надежда,
Як казала вчителька з математики у нас у школі: "ПРИЦЮЦЬКУВАТІ"

Відповісти
  • Фрося
06.12.19 13:23

cap...,Наразі зрозуміла походження слова "нацюцюрник".

Відповісти
  • Александр
05.12.19 15:28

cap..., в "Пиратах..." была фраза:
- А капітан у нас якийсь намаханий.....

Відповісти
  • cap...
05.12.19 16:16

Александр,
мені більше подобається фраза з фільму "ВІЙНА" (Чадов там знімається):
"Да ви, мужикі, на всю голову й0бнутиє..."

Відповісти
  • Ольга
05.12.19 15:28

Как говорится "Все для народа"

Відповісти
  • Andrey
05.12.19 15:37

Ви совість маєте? Нахрена їх чіпати взагалі? 

Відповісти
  • Алла
05.12.19 17:18

Деякі ще "старі" до кінця не зрозуміли)))))))

Відповісти
  • бух
05.12.19 17:40

Коллеги! С наступающим называется !!! А если по сути, то нет слов, придурки они.

Відповісти
  • Павло
05.12.19 20:27

И кто-то подумает: а при чём тут новая власть? Ну да, действительно, совсем "не при чём!" Задолбали, ушлёпки!!!(((

Відповісти
  • С-стабильность!
05.12.19 21:31

При любом президенте, при любом премьере мы  стабильно несколько раз в год получаем сюрприз в виде новых реквизитов)))уже сразу бы писали номера своих счетов в оффшорах , чего скрывать-то

Відповісти
  • Павло
06.12.19 12:14

Оно-то так, при каждой власти, но нам от того не легче!? За последние 9 месяцев осчастливили нас сменой счетов как никогда: с начало, по памяти, в мае ЕСВ, потом с июля часть счетов, потом получите все IBAN-нные счета!? Ну и контрольный выстрел в голову бухгалтера - смена счетов с 01.01.20 !? Итого за 9месяцев 4 раза поменяли счета!? Так часто такого бреда не было НИКОГДА!? Задолбали они со своим "Турборежимом" - мативо!? ((( 

Відповісти
  • Юлия
06.12.19 08:09

Задолбали своими рахунками

Відповісти
  • Ігор
06.12.19 09:29

А коли держава опиниться в смартфоні, вони так само часто нам будуть міняти смартфони на більш нові моделі? Чи тільки так само часто будуть міняти адреси сайтів, на яких будуть розташовані чиновники в смартфонах? Не боїтесь, що весь народ так само почне сліди ховати, як ви розтрати бюджетних коштів ховаєте?

Відповісти
  • Вікторія
06.12.19 09:36

Не надо твоя работа, надо чтоб ты мучился!!!!

Відповісти
  • Татиана
06.12.19 12:50

Это традиция такая :  каждый год - новые счета. Правда, я думала, что переведя все счета на международные стандарты, их уже не будут трогать, так некоторым ФОПам и сказала : "Это уже навсегда!"

Відповісти
  • Надежда
06.12.19 13:30

  "Ирония судьбы или с лёгким паром"  по украински  -
-Понимаете, каждый год 31 декабря мы с друзьями ... меняем бюджетные счета."

Відповісти
  • Lisa
09.12.19 09:30

Чи вірно я розумію, що це стосується лише бюджетників? Бо ж  ДПС посилається на План рахунків в державному секторі.

Відповісти
  • Ольга
09.12.19 10:23

идеотизм высшей категории!!!! Узнать бы имя этого "проДВИНУТОГО" инициатора смены счетов, чтобы высказать ему всю нашу "благодарность"!!! 

Відповісти
  • Оксана
09.12.19 10:24

Вот это будет пи....ц, когда выплачивать зп за декабрь надо будет 3 января, а новые счета естественно еще не опубликуют...

Відповісти
  • Ирина
09.12.19 10:25

Вот, и меня интересует фраза "в державному секторі". ФОПам можно не дергаться?

У період з 28 грудня 2019 року до 7 січня 2020 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, розрахований Національним банком України 27 грудня 2019 року.

Банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Відповісти
  • Ирина
09.12.19 10:28

Извините, случайно скопировалась часть заранее сохраненной статьи "Регламент работы банковской системы..."

Відповісти
  • Тата
09.12.19 11:42

Каждый год,31 декабря мы с друзьями ходим  в баню..... Задолбали

Відповісти
  • Elena
09.12.19 14:21

Какой ужас  Соскучилась за стабильностью !!!!!

Відповісти