Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


09.12.19
2890 10 Друкувати

Міністр фінансів розповіла про введення програмних РРО

Навесні 2020 року бізнес має отримати зручний і реально працюючий програмний продукт для фіскалізації розрахункових операцій, - розповіла Міністр фінансів в інтерв'ю Корреспонденту.

За словами Оксани Маркарової, за останній місяць було проведено багато неформальних зустрічей з підприємцями з метою дізнатися, що їх хвилює найбільше.

Перше - чи будуть програмні РРО безкоштовні і зручні? Міністр нагадала, що рухатися в напрямку програмних РРО почали ще влітку 2018 року, коли Кабінет Міністрів дав старт експерименту по експлуатації інноваційних моделей реєстраторів розрахункових операцій. Навесні цього року було відібрано і зареєстровано для цілей експерименту вісім таких систем, як альтернатива класичним РРО. Це дало уявлення про те, як розвивати цей напрямок.

Маркарова стверджує, що в наступному році буде повнофункціональне, повністю безкоштовне рішення від ДПС, розроблене з урахуванням осінніх змін в законодавстві. У свою чергу бізнес отримає можливість розробляти свої продукти, приєднуватися і тестувати програмні РРО. Крім того, міністерство підготує роз'яснення про те, коли потрібно використовувати РРО, які операції звільнено від фіскалізації.

Друге - як зміняться взаємовідносини підприємців з податковою в частині дотримання нових вимог щодо застосування РРО? Підприємці дуже бояться стати об'єктом атаки з боку податківців. Створена внутрішня робоча група разом з ДПС. Вона вивчає, як можна дати спрощенцям можливість перейти на застосування програмних РРО, мінімізувавши спілкування з податковими органами. Всі підприємці є клієнтами банків, в яких добре налагоджені процеси фінмоніторингу, ідентифікації клієнтів. Тому можна «запаралелити» проведення розрахункових операцій через програмні РРО з сервісами банків в таких елементах, як, скажімо, відправка електронних фіскальних чеків покупцям.

"Це істотно мінімізує необхідність перевірок дотримання вимог по фіскалізації, і тільки одна з можливостей, як мінімізувати зіткнення бізнесу з податковою", - підсумувала Міністр фінансів.

Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
09.12.19 01:30

Ну нет, я так не играю. Весною 2020 года бизнес должен получить. До этого утверждали, что у них все есть и 01 января любой ФОП БЕСПЛАТНО скачает его. А они опять начинают ВЕСНА ПРИДЕТ  01 ЯНВАРЯ. 

Відповісти
    Оцінити
  • 39
  • 0
  • Юра Г.
09.12.19 01:37

Ещё насторожило - отправить чеки покупателям банками. Жаль, опять придется вернуться к налу. НУ НЕ ХОЧУ, что бы любое чмо знало когда и что я купил.

Відповісти
    Оцінити
  • 38
  • 2
  • Р-р-р
09.12.19 08:54

Юра Г., такое впечатление, что Вы каждый день покупаете по Порше и замку в Конча-Заспа. Ваши пиво, чипсы, контрабандный телефон и стиральная машина ни кому не интересны, успокойтесь 

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 32
  • Елена
09.12.19 13:56

Р-р-р, а в сумме? если пиво+ чипсы+стиральная машина  (образно. читай общие покупки за месяц. год) в сумме потянут на 1 млн грн- тогда заинтересует?

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 0
  • Юра Г.
09.12.19 10:01

Р-р-р,быдло которое вдруг получило власть остаётся любопытным завистливым быдлом. Я не хочу, что бы моя девушка узнала, что я купил цветы и презерватив. А урод с автоматом, что я позволяю себе каждый день кушать мясо. Почитайте Библию и про чипование людей. Свобода человека заключается не только в тайне переписки. А про Порше, эта инфа уже есть в базах. И не говорите что Вы не желаете подсмотреть в замочную скважину, что сосед ест на ужин. Иначе как объяснить Ваш интерес

Відповісти
    Оцінити
  • 34
  • 1
  • Р-р-р
09.12.19 08:57

и не надо мне отвечать, особенно про лохов и терпил - Вы очень предсказуемы.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 15
  • Юра Г.
09.12.19 10:06

Р-р-р,Я Вам отвечу , что банки вместо терминалов будут устанавливать программные РРО . И ковыряться в Вашем нижнем белье

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Wonder woman
09.12.19 10:43

Электронные чеки по идентификатору - это первый шаг к тотальному контролю доходов/расходов. Потом они проголосуют BEPS и мы все будем предоставлять декларации. Потом к нам придут инспектора и будут сравнивать доходы и расходы. Проверка субсидий уже работает, инспектора имеют право заходить в квартиры. Это все хорошо и правильно, все граждане должны платить налоги честно. Но в Украине, я думаю, это не на часі. Начинать нужно с верхов, в депутатских и чиновничьих  деклараций, в которых все на виду, там и сравнивать особо ничего не надо. У нас же все наоборот, хотят отжимать налоги со всего, только в бюджет они попадать не будут.  Им очень муляет черная зарплата, но на своем примере добропорядочность в уплате налогов они показывать не хотят. Я лично не хочу, чтоб часть моего дохода шла на откормку жирных пузов всяких там Антонов Геращенко, Павлов Розенко и хряков иже с ними.

Відповісти
    Оцінити
  • 48
  • 0
  • @@@
09.12.19 10:51

Wonder woman, вы забыли про боца с коррупцией от зеленых, у которого 20квартир и 20 машин и мама любит скорость.

Відповісти